فهرست
زیزو: اگر بیشتر از حریف گل بزنیم؛ مرد خوشحالی‌ام
زیزو: اگر بیشتر از حریف گل بزنیم؛ مرد خوشحالی‌ام

زیزو: اگر بیشتر از حریف گل بزنیم؛ مرد خوشحالی‌ام

آی اسپورت- در آستانه دیدار امشب تیم‌های رئال مادرید و آلاوز از هفته ۲۵ رقابت های لالیگا، زین‌الدین زیدان در کنفرانس مطبوعاتی حضور پیدا کرد و به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد. سرمربی فرانسوی رئال مادرید که در حال حاضر با ۴۸ امتیاز در رده سوم قرار گرفته‌اند، صحبت‌های خود را اینگونه آغاز کرد: «به تیم و هر کاری که انجام می‌دهد افتخار می‌کنم. ما شخصیت خود را نشان می‌دهیم. به ثمر رساندن ۲۶ گل در ۶ مسابقه باورنکردنی است و می‌خواهیم این روند عالی را ادامه دهیم. فردا مقابل حریف خوبی قرار می‌گیریم و آنها با برنامه به اینجا می‌آیند. می‌خواهیم عملکرد خوبی ارائه کنیم و اگر اینطور باشد، شانس خوبی برای کسب پیروزی در این دیدار خواهیم داشت. تنها به فکر بازی فردا و کسب سه امتیاز هستم نه چیزی دیگر. می‌دانیم که آلاوز مربی‎اش را عوض کرده و ۴ بازی از ۵ دیدار اخیر خود مقابل تیم‌های خوب را برده است. آنها هرگز تسلیم نمی‌شوند اما به خوبی آماده شده‌ایم و سعی می‌کنیم فردا نمایش خوبی داشته باشیم.»

اتفاقات بیلبائواز مرگ افسر پلیس در بیلبائو ناراحت هستیم. فکر ما در این لحظات سخت همراه خانواده اوست. من از خشونت، هرجا که باشد متنفرم. وقتی چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد، درک آن سخت است. امیدوارم که این آخرین باری باشد که در ورزشگاه فوتبال شاهد چنین مسائلی هستیم. این خواست همه است. همه باشگاه‌ها در مبارزه با این مسائل متحد هستند. یک باشگاه بهترین‌ها را برای هوادارنش می‌خواهد بنابراین آنها فقط می توانند همراه با خانواده‌شان برای تماشای بازی به ورزشگاه بیایند و روز خوبی داشته باشند. این چیزی است که همگی می‌خواهیم. حداقل رئال مادرید برای هوادارانش چنین چیزی می‌خواهد.

BBC: همیشه حامی بازیکنانم خواهم بود و امیدوارم که تا زمانی که اینجا هستم همینطور ادامه دهند.

دریافت گلما همیشه گل خورده‌ایم و این ادامه خواهد داشت. مقابل تیم‌های خوبی بازی می‌کنیم و مهم این است که اشتباهات را کاهش دهیم. حریفان می توانند مشکل ساز شوند و باید انتظارش را داشت، این بخشی از فوتبال است. اگر همیشه یک گل بیشتر از حریف به ثمر برسانیم مرد خوشحالی خواهم بود.

تعویض سبایوس مقابل لگانسآسان نبود، خیلی از این بابت متأسفم. دوست ندارم که بازیکنی را برای ۳۰ ثانیه تعویض کنم، اما آن روز چنین اتفاقی رخ داد. از او راضی هستم چون پسر فوق‌العاده‌ای است و سخت تلاش می‌کند، جوان است و باید به یادگیری ادامه دهد. باید کار خوبش را ادامه دهد و روی به دست آوردن دقایق بازی بیشتر تمرکز کند.

پی اس جی - مارسیاین بازی را تماشا خواهم کرد چون عاشق این بازی ها هستم و می‌خواهم ببینم که مارسی بازی را در پاریس چطور آغاز می‌کند.

 

 

۱    
آی اسپورت
2018-02-24 00:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر