فهرست
پیشنهاد ترکاشوند برای جانشینی احمد: پلیانسکی!
پیشنهاد ترکاشوند برای جانشینی احمد: پلیانسکی!

پیشنهاد ترکاشوند برای جانشینی احمد: پلیانسکی!

آی اسپورت – در حضور بازیکنان و مربیان سرشناس پرسپولیس، عنوان جنجالی‌ترین چهره باشگاه در این فصل به ترکاشوند مدیر اقتصادی آن‌ها تعلق دارد. مدیری که رد پایش، در همه خریدها و عکس‌های یادگاری پس از امضای قرارداد دیده می‌شد و در پرونده خرید دو بازیکن اوکراینی، بارها نامش روی خروجی رسانه‌ها رفت. ترکاشوند، بارها ارتباطش با خرید بازیکنان اوکراینی را تکذیب کرده اما انتشار خبر احتمال کنار گذاشتن این دو نفر توسط برانکو، باعث شد او خیلی زود به این موضوع واکنش نشان دهد: «طی یکی، دو جلسه‌ای که با آقای برانکو داشتیم ایشان صحبتی برای  جدایی این نفرات نداشت و فعلا همه نفرات ما پرقدرت به تمرینات خود می پردازند. ما برای قهرمانی در آسیا می جنگیم و انشاالله همه توان خود را به کار خواهیم بست تا تیمی پرقدرت را روانه لیگ قهرمانان آسیا کنیم.»

ترکاشوند حتی در حمایت از پلیانسکی، ادعا کرده او می‌تواند مشکل سرخپوشان در پست هافبک دفاعی را هم حل کند: «ما در پست هافبک دفاعی بازیکن می خواهیم. 4 گزینه مدنظر باشگاه هستند که 3 نفر آنها داخلی و یک نفرشان نیز خارجی است. بازیکن عراقی مورد نظر ما قابلیت بازی در دو پست دفاع و هافبک دفاعی را دارد. پلیانسکی دفاع اوکراینی ما نیز توانایی بازی در پست هافبک دفاعی را دارد.»

برانکو برای حل مشکل تیمش در پست مدافع و هافبک دفاعی، دنبال بازیکنی است که توانایی بازی در هر دو پست را داشته باشد. بازیکنی مثل روزبه چشمی یا سعد ناطق، که هر دو به پرسپولیس نزدیک شده‌اند. با حضور یکی از آن‌ها، شاید جای خالی یک بازیکن بزرگسال که پلیانسکی پر کرده، بیشتر از حضور او به درد باشگاه بخورد اما آقای معاون، هنوز زیر بار جدایی بازیکنان مورد علاقه‌اش نرفته است.

۷ ۴  
آی اسپورت
2017-01-30 18:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
امید از تفت
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۲۰
پست اصلی یانسکی هافبک دفاعی است و توی این پست بهتر میتونه بازی کنه
hero
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۲
آقای ترکاشوند ، خواهشا لال .
آی اسپورت کیسه
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۲۳
به شما دخلی نداره... با تشکر
۴
مجتبی فرد
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۵۱
بیراه نگفته. با این بازی که جلوی صبا کرد بهش می‌خوره هافبک دفاعی هم باشه. پا به توپ و خونسرد.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر