فهرست
آیا کی‌روش دنباله‌رو بازیکنان است؟
آیا کی‌روش دنباله‌رو بازیکنان است؟

آیا کی‌روش دنباله‌رو بازیکنان است؟

آی اسپورت - از هر طرف که به این ماجرا نگاه کنید، یک حرکت غیرحرفه‌ای است؛ حرکتی غیر‌حرفه‌ای از جانب سرمربی تیم ملی فوتبال. کی‌روش کنفرانس خبری پیش از دیدار با ترینیدادوتوباگو را تحریم کرده و در خبری که سایت فدراسیون فوتبال منتشر کرده، نوشته شده که او به دنبال رویه اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال چنین تصمیمی گرفته است.

اول از همه باید یادآور شد که این یک دیدار دوستانه است و به حریف، حتی اگر ضعیف‌ترین تیم دنیا هم باشد، ارتباطی ندارد که در فوتبال ایران اختلاف داخلی وجود دارد. به ترینیدادوتوباگو ارتباطی ندارد که اعضای تیم ملی ایران احساس می‌کنند در حقشان جفا شده و به همین دلیل تصمیم گرفته‌اند سکوت کنند. حتی اگر مردم و رسانه‌های ایرانی را در نظر نگیریم، به هر حال مردم و رسانه‎های ترینیدادوتوباگو دوست دارند نظر سرمربی ایران را درمورد تیم ملی کشورشان بدانند. پس اصلا عجیب نیست که حریف، این کار کی‌روش را نوعی بی‌احترامی محسوب کند.

گذشته از این، نکته‌ای مهم در خبری که فدراسیون منتشر کرده وجود دارد. اینکه اعلام شده کی‌روش دنبال رو اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی بوده و به همین دلیل در نشست خبری شرکت نمی‌کند، جای تعجب دارد. حداقل در این چند سالی که کی‌روش در ایران بوده، همه متوجه شده‌اند که او شخصیتی دنباله‌رو ندارد و مخصوصا در تیمی که زیرمجموعه‌اش هستند، حرف آخر را خودش می‌زند. پس بهتر بود این طور اعلام می‌شد که کی‌روش هم با شرکت نکردن در نشست خبری پیش از دیدار با ترینیدادوتوباگو، خودش هم رسما وارد صحنه شده تا کاری که بازیکنان با موافقت او انجام داده‌اند را تکمیل کند.

خبرآنلاین

۳ ۳  
آی اسپورت
2018-11-13 21:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
حسن
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۱۱
ساده اید؟ اینه همه اش بخاطر نفاق انداختن و امتیاز گرفتنه. بازیکنا جرات دارن رو حرف کیروش حرف بزنن؟ انداختشون جلو و سپر بلا کرد تا خر خودشو برونه
۴
كسري
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۲۶
خدا لعنت كنه باعث و باني كسي كه باعث اين رفتارهاي كيروش شده.اخه چقدر بايد در برابر اين رفتارها كوتاه اومد ؟؟مگه ما كارفرما نيستيم؟؟مگر اون حقوق نميگيره از ما؟؟الان تيم حريف و روزنامه هاي اونجا چي راجع به ما صحبت ميكنن؟؟يه جا بايد اين قضيه تموم بشه كه انشاا... نزديك اون روز.
۶
بی طرف
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۲۹
توانایی نتیجه گرفتن که نداره ولی سعی می کنه با این رفتارها در توجه رسانه ها باشه.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر