فهرست
پیشنهاد زرد؛ تکذیب سپاهان، تایید جپاروف!
پیشنهاد زرد؛ تکذیب سپاهان، تایید جپاروف!

پیشنهاد زرد؛ تکذیب سپاهان، تایید جپاروف!

آی اسپورت – در روزهای گذشته شایعه پیشنهاد باشگاه سپاهان برای جذب سرور جپاورف در برخی رسانه ها مطرح شده بود. این شایعه باعث واکنش مسئولان باشگاه استقلال شد و دیروز تابش سرپرست باشگاه سپاهان ضمن رد کردن هرگونه مذاکره با این بازیکن، این گونه حرکات قبل از پایان یافتن مسابقات را غیر حرفه‌ای دانست و یادآوری کرد که باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به عنوان یک باشگاه حرفه‌ای به خود اجازه نمی‌دهد قبل از پایان مسابقات با بازیکنی وارد مذاکره شود و هرگونه مذاکره‌ای در فصل نقل وانتقالات صورت خواهد گرفت. با این حال خود سرور جپاروف پیشنهاد سپاهان را تایید کرده است! او می‌گوید: «در مورد پیشنهاد سپاهان،این موضوع درست است و مدیران این باشگاه از طریق مدیربرنامه‌هایم صحبت‌های اولیه را انجام داده‌اند. به جز استقلال و سپاهان از دو باشگاه دیگر هم پیشنهاد دارم اما این موضوعی نیست که در حال حاضر برای من اولویت باشد.»

جپاروف در این مصاحبه به صراحت پای مدیران باشگاه سپاهان و نه واسطه‌ها را به میان کشیده است. حالا باید دید کدام یک از دو طرف در مورد این شایعات دروغ می‌گویند؟ در هر حال برای این سوال دو پاسخ بیشتر وجود ندارد. یا جپاروف در حال بازارگرمی است و می‌خواهد مبلغ قرارداد خود را با استقلال بالاتر ببرد و یا سپاهانی‌ها به صورت مخفیانه با او مذاکره کرده‌اند و با لو رفتن این مذاکرات، همه چیز را تکذیب کرده‌اند تا به دلیل مذاکره غیرحرفه‌ای با بازیکن در خارج از فصل نقل و انتقالات، گرفتار کمیته انضباطی و کمیته اخلاق نشوند.

۱۱ ۱  
آی اسپورت
2018-03-16 16:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۳۵
تعجبم چرا طرفداران لیگ جزیره،کامنت نمیزارن!! اینکه طبق قانون،شش ماه مانده به پایان قرارداد،میشه با بازیکن و مدیر برنامه هایش قرار مدار گذاشت.عجیبه کسی شکم خودش را در این مورد پاره نمیکنه! خوشم میاد برای ماله کشی بی اخلاقی تیم خود،اهل مطالعه و اهل قانون میشوند و برای بقیه....
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر