فهرست
دوگانگی علیمنصور: فضای مجازی-تماشاگران
دوگانگی علیمنصور: فضای مجازی-تماشاگران

دوگانگی علیمنصور: فضای مجازی-تماشاگران

آی‌اسپورت- علیرضا منصوریان در صحبت‌های بعد از بازی با اس.خوزستان دوگانگی محسوسی را از خود نشان داد. در حالی که منصوریان به خاطر شایعات فضای مجازی گفت که ترجیح می‌دهد کل فضای مجازی پاک شود؛ درباره محرومیت هواداران گفت: نمی‌شود که به خاطر فحاشی چند صد نفر، ده‌ها هزار نفر را از حضور در ورزشگاه محروم کرد.

منصوریان قبلا هم بارها در نقش دلواپسان ظاهر شده و فضای مجازی را منجلاب خوانده و معدود شبکه‌های اجتماعی فیلتر نشده را به باد انتقاد گرفته بود. سرمربی آبی‌ها امروز هم بعد از ژست تکثرگرایی و ایجاد قوانین مناسب برای مقابله با آشوب‌گری در فوتبال، نتوانست کینه‌اش از فضای مجازی را پنهان کند و در حالی که چند دقیقه قبل‌تر درباره موضوع هواداران گفته بود به خاطر جزء، نباید کل را تهدید و مجازات کرد؛ به یک باره حکم به تعطیلی و پاک شدن کل فضای مجازی داد. آن هم به این خاطر که شایعاتی در جزئی از این فضا منتشر شده است.

شاید اگر اولین بار بود که این حرف‌ها را از زبان منصوریان می‌شنیدیم، به دلیل فشار ناشی از باخت استقلال میشد آن را ساده و قابل گذشت دانست؛ اما با توجه به اصرار سرمربی آبی‌ها به تعطیلی فضای مجازی، باید به او یادآوری کرد که چه حمایت‌هایی را در همین فضای مجازی به دست آورده است تا سرمربی آبی‌ها بشود و باقی بماند. جدای از این باید کسی باشد و با آموزش استفاده درست از این فضا، منصوریان را از توهم منجلاب بودن فضای مجازی در بیاورد و به این شهروند مشهور و محبوب بگوید که فضای مجازی چه قابلیت‌ها و چه امکاناتی دارد که می‌توان از آن برای پیشرفت کمک گرفت. شاید که دیگر پاک کردن کل فضای مجازی یکی از اهداف و آرزوهای او نباشد.

۲۱ ۱۶  
آی اسپورت
2017-01-17 21:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۶ نظر
بهروز
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۴۷
اقا ايشون از انگليس پيشنهاد داره وقتي ميگه فضاي مجازي خوب نيس لابد يچيزي ميدونه ك ميگه ديگه
يكم ديكه صب كنين فرش شن شروع ميكنن ب زخمي كردن رقيا
حمايت تا قيامت
6 & 4
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۰۲
آینه چون نقش تو بنمود کچل خود شکن تا که نگردی مچل!
منتقد
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۲۴
این بیچاره عین #برزو است و جدی نگیریدش :)))
پوریا
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۱۱
این آدم فکر می کنه کیه ؟؟؟؟ چند وقت پیش بعد از مصاحبه یکی از اعضای هیئت مدیره با توپ پر و سینه سپر پاشده رفته دفتر وزیر وزرش !!! مردک تو فکر می کنی کی هستی ؟ به کجا وصلی ؟ به هر قیمتی و به وسیله هر کسی می خوای بمونی ؟؟! وقتی دیدم به اون شکل پاشدی رفتی دفتر وزیر حالم ازت بهم خورد . تو فکر کردی کی هستی راجع به همه چیز نظر میدی ؟! به کجا وصلی که جلوی اعضای هیئت مدیره قد علم می کنی و منم منم راه انداختی ؟! وزیر وزرش چرا باید به سرمربی یه تیم بازنده وقت ملاقات بده و بعد از ولاقات بگه باید روند تغییر کنه و استقلال تقویت بشه ؟! این کجای ورزش حرفه ایه ؟! حتی با این شرایط هم نمی تونی موفقیت بدست بیاری بدبخت !! رحمتی هم می دونه که عمرتو دراز نمی مونه و خیلی زودتر از اونی که فکر کنی کله پا میشی واسه همینم هست که جلوت وا نستاد
امید
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۴۵
اسگل مگه شاخ و دم داره.این از عواقب ناشکریه استقلالیاست.مظلومی به اون خوبی ناز کردن.فقط بخاطر یه بازی که نفت پرسپولیسو برد اونم بخاطر بازیکنای خوبی که داشت جوگیر شدن فکر کردن گواردیولا میخواد بیاد تیمشون.
هرمز
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۱۲
۸۰% قدرت مربی به ترکیب چیدن و تهویض هاشه. استقلال با خرید بازیکن های معمولی توی پست های یکسان خودشو گمراه کرده. تعویض ها هم دیر هنگام و تکراری. عاشق تعویض های سر آلکس فرگوسن بودم و تغییر آهنگی که به منچستر میداد. بزرگترین هنر قلعه نویی خربد های خوب و تعویض های به موقع و هدفدار بود
۶ ۱
عبدالحمید رئیسی
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۲۵
بسیار زیبا فرمودین استاد کل مشکل استقلال این فصل منصوریان بود
هرمز
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۱۲
* تعویض
۱
sina
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۱۳
البته انگیزه این متن بیشتر از جایی مياد که منصوریان اجازه آوردن برخی بنر ها رو به زمین تمرین تیمش نداد...بله...
۳
فرحان عربخانه بیرجند
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۳۳
تعجب طرفدارها شعار حیاكن رها كن نمیدن؟ تعجب جلوی باشگاه تجمع نمیكنن كه این ادای مربیگری رو اخراجش كنن. اكنون همون فریبا از این پوپولیست و مظلومی مناسب تر هست.
واقع بين
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۵۶
ضعف فني سرمربي استقلال ديگه از روز هم روشنتره ....جالبه بعد از گذشت 60 دقيقه كه مشكلات بازي استقلال مشخصه و يك موقعيت درست و حسابي هم پيدا نكرده از خط هافبك حريف نميتونه رد بشه و يك گل سالم حريف هم به اشتباه آفسايد اعلام شده مربي تيم نياز به تعويض بازيكن و تعويض تاكتيك احساس نميكنه !!!!!!... تازه 15 دقيقه بعد از گل اولي كه خورده يادش مياد بايد تعويض كنه و طبق معمول هميشه سريع علي قرباني رو مياره جاي يكي از مدافعان !!!!!! جالبترش اينجاست كه با ورود علي قرباني سرزن تمام توپ ريختن هاي استقلال و بازي مستقيمش عملا فراموش ميشه و تازه بازيكنا يادشون مياد كه تازه بازي شروع شده بايد روي زمين بازي كنن !!!!!.. در يكي از ضربه هاي شروع مجدد در دقيقه 91 بازي هم منصوريان داد ميزنه عجله نكنيد 5 دقيقه وقت هست هنوز !!!!... خدايا چكار كنيم با اين بازيكن سابقا محبوب تيممون !!!!
۴
آسمان آبی
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۱۴
سلام به همه دوستداران آسمان آبی (استقلال عزیز)عزیزانم اگر ما در این برهه از زمان از تیم محبوب خود (استقلال عزیز)حمایت کنیم قطعا با دانش وکاردانی عمیق داش علی منصوریان به روزهای اوج باز خواهیم گشت و پوز لنگیهارا در صدر جدول خواهیم زد.بگذارید تفکرات داش علی در تیم حاکم شود وستارگانی بی بدیل همچون سرور جباروف و آندو به همراه لژیونر محبوبمان سجاد آقای گل به این تیم رویایی اضافه شوند و آنوقت همه ایران عزیز در برابر عظمت تیم محبوبمان (استقلال عزیز)سر تعظیم فرود بیاورند.به امید روزهای زیبای آبی. حمایت تا قیامتتتتتتتتتت.
۱ ۱
واقع بين
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۰۹
آسمان آبي عزيز ... اين (؛ دانش و كارداني عميق داش علي منصوريان ؛ ) رو دقيقا از كجا آوردي ... خداييش خودت به اين حرفت اعتقاد داري ؟؟!!!! .... حرفهات يه مشت شعار احساسيه .... مطمئن باش استقلال با همين بازيكنان بدون آندو جباروف و لژيونر محبوبمون شهباززاده (!!!) هم ميتونست قهرمان اين فصل باشه .. اگه يه مربي خوب و قابل بود كه از اين بازيكنا بازي بگيره ... حداقلش شايد يكي مثل برانكو !!!!... هر چي ميكشيم از دست كادر فنيه و خلاص !!!!
۳
آسمان آبی
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۵۵
عزیز دلم من این حرفهایی که زدم رو از اعماق وجودم زدم و اعتقاد کامل به تواناییهای داش علی منصور دارم.چه کسی توانایی رویارویی با علی دایی رو داشت جز داش علی منصور.؟چه کسی توانایی گرفتن مساوی از تیم قدرتمند و فوق تاکتیکی برانکو در دربی نیم فصل را داشت جز داش علی منصور؟چه کسی باگریم فوق حرفه ای و به خطر انداختن جانش میتوانست در قلب سئول آنالیز بازی کره را به کی روش برساندجز داش علی منصور؟چه کسی میتوانست با نیمکت نشین کردن رحمتی بنای مبارزه با بازیکن سالاری در استقلال را بنا کند جز داش علی منصور؟چه کسی قدرت داشتن جاسوس در هیات مدیره و تهدید اعضای هیات مدیره به برکناری را داشت جز داش علی منصور؟چه کسی میتوانست با تیم ملی ایران مقابل تیم پرقدرت روسیه برنده از زمین بیرون بیاید جز داش علی منصور؟چرا قدر سرمایه های بزرگ آسمان آبی (استقلال عزیز)را نمیدانیم؟حمایت تا قیامتتتتتت.
۲
علی
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۳۶
گفتیم فقط لونگیا منافقانه میان به عنوان استقلالی از منصوریان حمایت می کنند اینم نمونه اش تیم در پیت ویچ ها را که به زحمت و بردهای 1-0 با کمک داورا چند امتیاز جمع کرده را میگه فوق تاکتیکی!!
بعضیا منافق ان بعضیا فوق منافق خخخخ
pooyan
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۱۴
ادرس بده ماهم بریم ازش بگیریم
ظاهرا خعلی جنسش خوبه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر