فهرست
حکم جلبِ قهرمان ایران؛ تهدید میراسماعیلی
حکم جلبِ قهرمان ایران؛ تهدید میراسماعیلی

حکم جلبِ قهرمان ایران؛ تهدید میراسماعیلی

آی اسپورت - آرش میراسماعیلی، ملی‌پوش اسبق تیم ملی جودو که مدتی نیز در سمت نائب رییس فدراسیون حضور داشت، در زمان حضور خود در این فدراسیون و با مکاتبه با یکی از موسسات مالی، اقدام به دریافت وام چند ده میلیونی کرده که اکنون برای او به دردسر بزرگی تبدیل شده است.

میراسماعیلی که برای دریافت وام از ضمانت پرسنل فدراسیون مذکور سود برده است، حالا و پس از گذشت بیش از یک سال از خروج از فدراسیون، موسسه مالی موردنظر به دلیل عدم پرداخت بدهی‌های این شخص، از طریق قانونی اقدام کرده. براساس نامه‌ای که به فدراسیون مربوطه وصول شده، ملی‌پوش اسبق باید تمامی بدهی‌های خود را پرداخت کند، در غیر این صورت با حکم جلب و البته رد مال مواجه خواهد شد.

ایلنا

۳ ۳  
آی اسپورت
2018-01-14 16:05:00
نظر دهید

۳ نظر
ویلی
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۱۳
یکی از کاسه لیس ترین آدمایی که پا به عرصه وجود گذاشته ایشونه....حداقل رضا زاده طلا و رکورد المپیکو زد بعدش فرصت طلبی کرد ولی این بشر بدون هیچ دستاوردی صرفن به دلیل انصراف از یه مسابقه تا میشد نظام مقدسو دوشید!!
محمد
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۹
با اون تیکه حرفت که می فرمایید بدون هیچ دستاوردی کاملا مخالفم!! ایشون دو دوره پشت سره هم و قبل از المپیک قهرمان جهان شد! آن هم در جدو!! و در اوج نگذاشتن در المپیک مسابقه دهد و بعد از آن دیگر به روزهای خوبش برنگشت.
۶
محسن
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۵۷
محمد،کلمه بدون هیچ دستاوردی درست است.چون شونصد هزارتا ورزشکار دیگر،با عناوینی به مراتب بالاتر و پر تعدادتر از این کفتار(فقط همین کلمه) از خیابان محل فدراسیون رشته خودشان،اجازه عبور ندارند چه برسد در خردسالی به منصب مهمی در فدراسیون دست پیدا کنند!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر