فهرست
چرا باقری ماند؟/ ترس منصوریان
چرا باقری ماند؟/ ترس منصوریان

چرا باقری ماند؟/ ترس منصوریان

آی اسپورت- تمدید قرارداد با امید نورافکن و امید ابراهیمی و بازگشت روزبه چشمی؛ استقلال برای پست هافبک دفاعی 3 مهره ویژه در لیگ هفدهم دارد ولی منصوریان بازهم مانع رفتن باقری شد و او را نیز نگه داشت.

فرشید باقری در لیگ شانزدهم خیلی زود جایگاهش را از دست داد. نمایش های ضعیف او باعث شد شایعات متعددی درباره اش شنیده شود ولی سرمربی استقلال تا روز آخر از او حمایت کرد. باقری تا پایان فصل ماند، یک گل فوق العاده مهم و سرنوشت ساز به سپاهان زد و مهره کلیدی ای شد که از بازی خارج شدنش برابر العین، آن افتضاح تاریخی را رقم زد.

منصوریان در لیگ هفدهم هم روی باقری نظر داشت و اجازه نداد این بازیکن که یک سال دیگر از قراردادش باقی است، استقلال را ترک کند. سرمربی استقلال می داند با ازدیاد نیروی انسانی روبروست ولی برای نگه داشتن باقری، دلایل خاص خودش را دارد.

امید ابراهیمی به دلیل مصدومیت، بازیهای پایانی استقلال را از دست داد. مصدومیت او هنوز پابرجاست و امروز خبرگزاری مهر نوشته شاید درنهایت باعث شود او مجبور به انجام عمل جراحی شود. از طرف دیگر، روزبه چشمی از مصدومیت رباط صلیبی برگشته و به دلیل مشکلاتی که برایش رقم خورد، هنوز در شرایط بازی تست نشده است.

منصوریان هنوز از روی فرم بودن کامل ابراهیمی و چشمی آگاه نیست و به همین دلیل، ترجیح داد باقری را همچنان نگه دارد تا مبادا با از دست دادن او و اوکی نبودن چشمی و ابراهیمی، ابتدای فصل را درست مثل لیگ شانزدهم از دست بدهد.

۱۲ ۳  
آی اسپورت
2017-06-19 20:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
رضا
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۰۶
اینا همه واسه اینه یه وقت تیمهای رقیب نرن.کسی که به قدرت خودشو تیمش اعتقاد نداشته باشه. همینه. دو ساله کارش همینه. اینجا حق نداری بری اونجا حق نداری بری. بابا مگه میترسی؟ جز این آقا یه مربی یا باشگاه دیگه سراغ دارید همچین شرطایی بزاره واسه بازیکناش؟ الانم فکر میکنید چرا ول کن جبارف نیست. میترسه بره سپاهان
فرزاد
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۱۵
نه كه شما واسه رضاييان شرط نذاشتيد!
خود علي پروينم تو جلسه بود
۱
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۵۱
داچ علی شیسوریان خوشتیپ ترین مربی ایرانه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخخ ههههههههههههههه خخخ
تیتر روزنامه استقلال از آون موقع که این تیتر رو خوندم تا الان ده بار از فرط خنده زیاد خودمو خیس کردم
کاش تیتر میزدند فنی ترین و با کلاس ترین و خوشتیپترین شیشتای خور تاریخ شیشتقلال!!!هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه ه ه ه ه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر