فهرست
مذاکرات جدید‌ اشکان با العربی؛ دژاگه نمی‌ماند
مذاکرات جدید‌ اشکان با العربی؛ دژاگه نمی‌ماند

مذاکرات جدید‌ اشکان با العربی؛ دژاگه نمی‌ماند

آی اسپورت - همه از جمله کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی نگران وضعیت اشکان دژاگه هستند. اشکان نیم‌فصل بازی نکرده و قرار است مهره‌ای تعیین‌کننده در مسیر جام‌جهانی‌ باشد. وقتی دژاگه بازی نکند، طبیعتاً تیم ملی هم با مشکلاتی روبه‌رو خواهد بود. اشکان قرار است در جام‌جهانی‌ روسیه کاپیتان اول ایران باشد و به همین دلیل برای کی‌روش مهره‌ای تعیین‌کننده است. سرمربی تیم ملی هم اخیراً پیگیر وضعیت این بازیکن بوده است. حالا خبرهای تازه‌تری از اشکان دژاگه به گوش می‌رسد. او روز گذشته تصویری از خود با دوستانش در ولفسبورگ منتشر کرد تا خیلی‌ها به اشتباه بیفتند و تصور کنند او در آلمان به سر می‌برد ولی دژاگه در دوحه مرکز قطر است.

اشکان نپذیرفت که بماند

باشگاه العربی که ابتدای فصل نام این بازیکن را از لیست خود بیرون گذاشت، حالا در تلاش است تا برای نیم‌فصل دوم او را وارد لیست کند اما حالا اشکان با آنها مخالفت کرده است. منابع خبری فاش کردند در آخرین جلسه‌ای که دژاگه و مدیر برنامه‌هایش با مسئولان باشگاه داشتند، آنها از هافبک ایرانی خواستند تا به تیم برگردد و قرارداد جدیدی امضا کند ولی اشکان این پیشنهاد را نپذیرفت و گفت: «نمی‌خواهم بمانم. رضایتنامه‌ام را بدهید تا بروم.»

دو پیشنهاد خوب برای اشکان

دژاگه تصمیم گرفته به اروپا بازگردد و حالا بحث او با العربی، جدایی است. این بازیکن تحت قرارداد باشگاه است و برای جدایی نیاز به تسویه‌حساب دارد. دعوای او و العربی تا اینجا سر مسائل مالی بود چرا که اشکان تأکید داشت باید تمام پولش را به عنوان غرامت بگیرد. حالا ولی شرایط عوض شده و اشکان با پیشنهاداتی روبه‌رو شده که به شدت او را وسوسه کرده است. دژاگه به نزدیکانش گفته از بوندس‌لیگا پیشنهاد دارد و شنیده می‌شود این پیشنهاد از باشگاه ولفسبورگ، باشگاه سابق دژاگه است. اشکان با این تیم قهرمان بوندس‌لیگا شد. ولفسبورگ این روزها شرایط خوبی در بوندس‌لیگا ندارد و در 16 بازی، تنها 16 امتیاز کسب کرده است. آنها در پست دژاگه نیاز به بازیکن دارند. البته اشکان فاش کرده از اسپانیا هم پیشنهاد دارد و هیچ بعید نیست به لالیگا برود. با وجود آنکه او نیم‌فصل فوتبال بازی نکرده ولی با تلاش مدیر برنامه‌هایش مشتریانی دارد و می‌خواهد به یکی از پیشنهادهای اروپایی‌‌اش پاسخ مثبت دهد. دژاگه گفته در سال جام‌جهانی‌ قصد دارد در جایی بازی کند که باعث پیشرفت او شود. در صورتی که اشکان بتواند به اروپا برگردد و در آن شرایط تمرین کند، با آمادگی بیشتری هم در خدمت تیم ملی خواهد بود.

 

خبر ورزشی

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-01-17 10:42:00
نظر دهید

۱ نظر
علی
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۴۰
به نام خدا
اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال، رییس گرانقدر فدراسیون وسرپرست پرتلاش باشگاه پرسپولیس
با سلام و احترام

به استحضار می رساند ما به عنوان جمعی از هواداران پرطرفدارترین تیم آسیا نسبت به ادامه مصاحبه ها و بیانیه های آقای کی روش سرمربی تیم ملی درباره سرمربی محبوب پرسپولیس آقای ایوانکوویچ ابراز نگرانی کرده و نکات زیر را به سمع شما بزرگان می رسانیم:

1.همانگونه که می دانید تیم فوتبال پرسپولیس دو ماه سخت و پرفشار را پیش رو دارد و علاوه بر بازی های داخلی باید در آسیا نیز به مصاف حریفان قدرتمند خود برود، در زمان فشردگی بازیها در بهمن و اسفند آنچه بیش از پیش اهمیت دارد آمادگی روحی و ذهنی و تمرکز بر مسایل فنی است. مصاحبه های اخیر آقای کی روش بیشتر از این که در برگیرنده خواسته های منطقی وکمک به تیم ملی باشد سمت و سوی غرض ورزی های شخصی و حملات نامربوط و غیر موجه به شخص برانکو را دارد.

این حملات هدفمند که در جهت وارد کردن سرمربی پرسپولیس به حاشیه و در راستای سلب تمرکز اوست از دیدگاه ما آسیب رسانی به مجموعه بزرگ پرسپولیس تلقی شده و ما هرگز ادامه این روند تخریبی را تحمل نخواهیم کرد.

2.برگزاری بازی های دوستانه یا لغو آنها در حیطه اختیارات سرمربی پرسپولیس نیست و پاسخ خواهی کی روش از برانکو در این رابطه بیشتر شبیه شوخی است.

3.روند خوب پرسپولیس در دو سال گذشته بیشتر از هر چیز به مدیریت حواشی تیم و تمرکز بر کیفیت فنی برمی گردد، هواداران پرسپولیس هرگونه آسیب به ادامه این روند و ورود حواشی به مجموعه آرام پرسپولیس را متوجه شخص کارلوس کی روش و سکوت فدراسیون می دانند.

4.از آقای طاهری به عنوان نماینده هواداران بی شمار پرسپولیس انتظار داریم این رویه باطل سکوت را شکسته و به دفاع از سرمربی تیم بپردازد که اگر امروز سکوت کند فردا برای فریاد خیلی دیر است.

5.تاکنون علی رغم بی احترامی ها سکوت کرده و حفظ انسجام و همبستگی ملی که زمینه موفقیت تیم ملی است را سرلوحه کار خود قرار داده ایم و بیشترین حمایت را چه در زمین و چه در سکوها از تیم ملی داشته ایم، در صورت ادامه این بازی ناجوانمردانه مطمئنا ما نیز روش و مشی خود را تغییر خواهیم داد و این به نفع هیچ کس نخواهد بود.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر