فهرست
پرسپولیسی‌ها معترض به تمرینات پایان سال!
پرسپولیسی‌ها معترض به تمرینات پایان سال!

پرسپولیسی‌ها معترض به تمرینات پایان سال!

آی اسپورت - در این فصل یکی از معضلات سرخپوشان فشار بالای تمرینات و برنامه‌های بازی‌های این تیم بود به طوری که در برهه‌ای پرسپولیسی‌ها مجبور بودند هر ۳ روز یکبار بازی‌های سنگین‌شان را در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا برگزار کنند. با پایان بازی‌های پرسپولیس در سال ۹۷ پرسپولیسی‌ها در تلاش بودند در روزهای پایانی سال فرصت بیشتری برای استراحت داشته باشد اما تمرینات پایانی پرسپولیس در روزهای آخر اسفند با نظر کادر فنی به روزی دو جلسه تمرین افزایش پیدا کرد. هرچند بازیکنان صراحتاً به این مسئله اشاره نکرده‌اند که اما به نسبت برنامه‌ریزی و برگزاری جلسات تمرین فشرده و بسیار در روزهای پایانی سال معترض شده‌اند در حالیکه فشار بالای بازی‌ها و تمرینات پرسپولیسی‌ها راخسته کرده است، تا قبل از پایان سال در روزهای آتی روزی ۲ جلسه تمرین برای سرخپوشان در نظر گرفته شده است و سرخ‌ها از چهارشنبه به تعطیلات می‌روند.

۳ ۳  
آی اسپورت
2019-03-18 18:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
Princem
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۰۰
اگه خودشون به زبون نیاوردن پس تو از کجا میدونی؟؟؟ علم غیب داری؟؟؟ دارید میترکید از حسادت و به هر چیزی چنگ میزنید تا یه حاشیه بتونید برای پرسپولیس بسازید. اول راجع به دریافتیه بزرگترای تیم و اعتراض بقیه. بعدش اعتراض سیامک نعمتی و چند تای دیگه به نیمکت نشینی . حالا هم تمرینات. جالبه که توی هر کدومشونم میگید به زبون نیاوردنا ولی معترضند. خجالت آوره واقعا...
۲
حمید
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۳۶
خیلی باحالید والله. الان ی مدته عجیب به به چه چه میکنید واس استقلال که آیییی عجب تیم رویاییه! کسی ک بتونه اینو باور کنه حتما مشکل ذهنی داره.
اول اینکه دقیقا اساس تفاوت پرسپولیس با سایر تیما همین تمرین کردناست وقتی همه تو استراحتتند.
دوم اینکه اینجا پرسپولیسه! هرکی میاد توی این تیم باید اینجوری تمرین کنه. وگرنه هررری. مثل طویله ی مورد علاقه ی شما نیس ک میلیارد میلیارد پول بی زبونو هر نیم فصل بریزند تو فاضلاب آخرشم سه تا بخورند.
۳
.
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۰۸
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر