فهرست
اختلاف باشگاه تراکتور و پیمان بابایی چیست؟
اختلاف باشگاه تراکتور و پیمان بابایی چیست؟

اختلاف باشگاه تراکتور و پیمان بابایی چیست؟

آی اسپورت - باشگاه تراکتور تبریز در چند هفته گذشته به مانند ابتدای فصل، مذاکرات متعددی را برای جذب پیمان بابایی مهاجم تیم ماشین‌سازی انجام داده اما ظاهراً تلاش تراکتوری‌ها در جذب این بازیکن بازهم به بن‌بست خورده است.

بابایی که در نیم‌فصل نخست لیگ برتر عملکرد خوبی در ماشین‌سازی داشت، یک فصل‌و‌نیم دیگر با سبزپوشان تبریزی قرارداد دارد و در این شرایط برای انتقال این بازیکن به تراکتور، بابایی و مدیران باشگاه تراکتور شروطی دارند که با مخالفت دو طرف مواجه شده است.

در همین زمینه رحیمی معاون ورزشی باشگاه تراکتور هفته گذشته اعلام کرده بود حاضر است با بابایی قراردادی 2.5 ساله ببندد و برای نیم‌فصل اول یک میلیارد، برای سال دوم 2 میلیارد و برای سال سوم 5 میلیارد به این بازیکن پرداخت کند که این پیشنهاد با مخالفت بابایی مواجه شده است.

بابایی ظاهراً حاضر به افزایش زمان قرارداد یک‌و‌نیم ساله خود نیست و پیشنهاد کرده است برای نیم‌فصل دوم لیگ مبلغ 2 میلیارد و برای سال آینده نیز 4 میلیارد دستمزد دریافت کند که این موضوع نیز با مخالفت مدیران تراکتوری روبه‌رو شده است.

در این شرایط با وجود اینکه علیرضا رحیمی اعلام کرده است پرونده حضور بابایی در تراکتور بسته شده، اما باید منتظر ماند و دید با حضور رسول خطیبی در تراکتور آیا توافقات جدیدی بین بابایی و این باشگاه انجام خواهد شد یا اینکه بازهم پروسه جذب این بازیکن مانند ابتدای فصل ناکام خواهد ماند.  

 

تسنیم 

۳    
آی اسپورت
2021-02-21 16:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر