فهرست
چرا التعاون صعود کرد و الدحیل حذف شد؟
چرا التعاون صعود کرد و الدحیل حذف شد؟

چرا التعاون صعود کرد و الدحیل حذف شد؟

آی‌اسپورت- کاربران از شب گذشته این سوال را پرسیده‌اند که چرا در بازی پرسپولیس و شارجه تفاضل گل ملاک صعود بوده و در دیگر بازی گروه سوم، بازی رو در رو؛ بر اساس قوانین AFC، در صورت تساوی امتیازات دو تیم، برتری در بازی رو در رو ملاک برتری در جدول است و در این راستا ابتدا امتیاز کسب شده در بازی رو در رو، سپس تفاضل گل ثبت شده در بازی رو در رو و در انتها گل زده بیشتر در بازی رو در رو ملاک برتری خواهد بود. پیش از کرونا، گل زده در خانه حریف معیار چهارم در این بخش بود که به دلیل برگزاری متمرکز بازی‌ها از قوانین بازی‌ها حذف شد. در صورت برابری این معیارها، تفاضل گل و گل زده در کل مرحله گروهی ملاک خواهد بود.

پرسپولیس و شارجه در بازی رفت به تساوی دو-دو دست یافته بودند و در صورتی که بازی شب گذشته دو تیم با تساوی به پایان می‌رسد با توجه تساوی امتیاز، تفاضل گل و گل زده دو تیم در دور گروهی و بدون در نظر گرفتن گل زده در خانه حریف (که از قوانین حذف شده)، دو تیم در بازی رو در رو شرایط یکسانی داشتند و تفاضل گل و گل زده در کل مرحله گروهی تیم برتر را تعیین می‌کرد.

در دیگر بازی گروه، التعاون هر دو بازی خود مقابل الدحیل را با پیروزی پشت سرگذاشت و به رغم تساوی امتیاز دو تیم در پایان مرحله گروهی، به دلیل برتری التعاون در بازی رو در رو این تیم به عنوان تیم دوم گروه به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد.

 

۶ ۲  
آی اسپورت
2020-09-25 14:33:00
نظر دهید

۲ نظر
اقلیت تاس
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۴:۴۰
اول کار برو سراغ تفاضل کارت زرد و قرمز،کیسه کشها بهتر میفهمن
۵
متخصص عاسیا
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۵:۲۱
کارما یعنی با لابی و به خاطر میزبان بودن بازیکن اخراجیتو قبل بازی می بخشن
پنالتی به ضررت نمی گیرن
روز اخر با اینکه صدرنشین گروهی حذف میشی
صعود #پرسپوليس رو حذف الدحیل شیرین تر کرد
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر