فهرست
کارشکنی عربستان و امارات/ نباید نگران باشیم؟
کارشکنی عربستان و امارات/ نباید نگران باشیم؟

کارشکنی عربستان و امارات/ نباید نگران باشیم؟

آی اسپورت – در خبرها آمده که این بار علاوه بر عربستان، فدراسیون فوتبال امارات هم خواهان برگزاری بازی‌های نمایندگان خود با نمایندگان ایران و قطر در خارج از این دو کشور شده است. در دو سال اخیر بازی‌های نمایندگان ایران و عربستان در کشور ثالث برگزار شده و اگر قرار باشد این اتفاق برای بازی‌های نمایندگان ایران و امارات هم بیفتد عملا واژه میزبانی و استفاده از امتیاز میزبانی برای نمایندگان ایران بی‌معنا خواهد بود. البته فعلا کنفدراسیون فوتبال آسیا واکنشی به این درخواست عربستان و امارات نشان نداده و مشخص نیست چه اتفاقی در انتظار نمایندگان ایران در آسیا خواهد بود اما اگر قرار به اعتماد به ادعاهای مسئولان فدراسیون باشد، باید مطمئن باشیم که از فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا، نه تنها اماراتی‌ها بلکه نمایندگان عربستان هم باید در ایران به مصاف تیم‌های باشگاهی کشورمان بروند. چند ماه پیش بود که مهدی تاج از صدور رای دادگاه CAS به سود ایران خبر داد و حتی مدعی شد با دفاعیات اسدی، کنفدراسیون فوتبال آسیا باید به فدراسیون فوتبال ایران خسارت هم بدهد! اگر این ادعاها درست باشد دیگر جای هیچ نگرانی نیست ولی مشکل اینجاست که در سال‌های اخیر، ادعاهای زیادی از سوی مسئولان فدراسیون پوچ و توخالی از آب درآمده و هیچ بعید نیست که در این دادگاه رای به سود ایران صادر نشود و از فصل آینده اماراتی‌ها هم مثل نمایندگان سعودی بتوانند از بازی در ایران و مقابل ده‌ها هزار هوادار ایرانی فرار کنند.  

۴ ۴  
آی اسپورت
2017-11-12 14:22:00
نظر دهید

۴ نظر
شش تایی شدن تخصص ماست
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۴۸
ما را به جنم فدراسیون امیدی نیست.
تنها دلخوشیمون اینه که قطر هم قاطی ما هست. اونا شاید بتونن یه کارایی بکنن
۶
حسن
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۰۲
سلام
بنظر من اگه امارات هم نخواد بیاد ایران بازی کنه پس ایران هم باید اعلام کنه کشور دیگری رو واسه بازی انتخاب نمیکنه و هیچ اشکالی نداره یه سال جام باشگاهها نباشیم چون بودنمون هم فرقی نداره
۵ ۱
هوادار متوهم پایتخت
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۵۴
الحق که همتون سادیسم دارین. زیاد حرف میزنی دادا
۱
جاهد
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۲۷
پس با این حساب بگن یه سری بازی های دوره ای تو عمان بزارن یه تیم از غرب اسیا بره بالا!!!بعید میدونم ای اف سی موافقت کنه نهایتش فقط برای ایران و عربستان موافقت میکنه که اونم میگن رای به نفع ایران بوده.اگر هم بر فرض ای اف سی با همچین پیشنهادی موافقت کنه من به شخصه دیگه هیچوقت لیگ قهرمانان اسیا رو نگاه نمیکنم.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر