فهرست
سرنوشت قائدی بعد از منصوریان/ فیکس نیمکت
سرنوشت قائدی بعد از منصوریان/ فیکس نیمکت

سرنوشت قائدی بعد از منصوریان/ فیکس نیمکت

آی اسپورت – مهدی قائدی به جز بازی اول استقلال مقابل صنعت نفت، در تمام بازی‌های این تیم به میدان رفت. او تا زمانی که علیرضا منصوریان روی نیمکت استقلال بود، بدون استثنا در تمام بازی‌ها از دقایق میانی نیمه دوم به عنوان یار تعویضی به زمین رفت. ظاهرا برای منصوریان هم فرقی نداشت که تیمش در چه شرایطی است و به دنبال کسب چه نتیجه‌ای است؛ در هر حالتی و با هر نتیجه‌ای او تعویضی ثابت منصوریان بود و از دقیقه 60 به بعد باید منتظر ورود او به زمین می‌بودیم. البته در بازی جام حذفی مقابل گل‌گهر سیرجان، قائدی از ابتدا در ترکیب استقلال قرار گرفت و این تنها بازی این تیم بود که باشوی استقلالی‌ها از ابتدا در آن به میدان رفت.

اما با استعفای منصوریان و رفتن او از استقلال شرایط برای قائدی تغییر کرده است. در بازی مقابل سپیدرود، میک مک‌درموت از روی سکوها هدایت استقلال را بر عهده داشت و به مهدی قائدی بازی نداد و او را به عنوان یار تعویضی هم به زمین نفرستاد. دیروز هم وینفرد شفر در اولین تجربه مربیگری‌اش در استقلال ترجیح داد قائدی را روی نیمکت بنشاند. مربی آلمانی حتی با وجود تشویق شدید هواداران، قائدی را به زمین نفرستاد تا او برای دومین بازی متوالی، 90 دقیقه تمام روی نیمکت استقلال بنشیند.

با وجود این به نظر نمی‌رسد که شفر مشکلی با قائدی داشته باشد. او اتفاقا در تمرینات نگاه ویژه‌ای به این بازیکن جوان دارد و حواسش حسابی به او هست. با این اوصاف به نظر می‌رسد او در حال ایجاد انگیزه برای قائدی است و به زودی از او در ترکیب استقلال استفاده خواهد کرد و البته قائدی علاوه بر تلاش بیشتر، برای حضور موثرتر و طولانی‌تر در ترکیب استقلال، باید صبر بیشتری هم داشته باشد.

۶ ۳  
آی اسپورت
2017-10-14 14:06:00
نظر دهید

۳ نظر
سهیل
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۷
بخاطر اینکه مربیان خارجی و کاربلد دنبال صلاح تیمشون هستند و نه شوآف!
استفاده قائدی هم برای منصوریان فقط و فقط شوآف و تهییج هوادارا بود وگرنه ما هیچ تغییر پلن تاکتیکی قبل و بعد ورود قائدی به بازی ندیدیم از استقلال! فقط قائدی بیاد چارتا دریبل بزنه.
شفر هم نسبت بهش دید داره ولی نه بدنش اماده بازی های سنگین هستش و هم توی پلن تاکتیکی همچین بازی کنی شاید قرار نداره،مهم عملکرد و نتیجه تیم هستش.
با کیروش رفیقم بیا ببرمت تیم ملی
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۹
بهش گفتم بیاد تو تیم بهش بازی میدم اون هم هی توپ رو برداره دور خودش بچرخه بعد بره تو اوت ولی شفر و درموت که بهش قول نداده بودند
۹ ۱
تاج اسیا
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۶
یه عده بدبخت و حسودم هستند که چشم دیدن موفقیت دیگرانو ندارند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر