فهرست
آریگو ساکی: کلوپ و گواردیولا شبیه من هستند
آریگو ساکی: کلوپ و گواردیولا شبیه من هستند

آریگو ساکی: کلوپ و گواردیولا شبیه من هستند

آی اسپورت - آریگو ساکی یکی از بهترین مربیان تاریخ فوتبال جهان است که با میلان نتایج درخشانی به دست آورد. بسیاری براین باور هستند که میلان آریکو ساکی بهترین فوتبال را در تاریخ به نمایش می گذاشت. او از مربیانی سخن به میان آورد که مانند خود او هستند و به فوتبال زیبا علاقه دارند.

ساکی گفت: «فوتبالی که تیم های کلوپ و گواردیولا به نمایش می گذارند شبیه میلان دوران من است. به تفکرات این دو مربی احترام زیادی می گذارم. میلان من بسیار نوآور بود و تیم کلوپ و گواردیولا هم اینگونه است. این دو مربی همواره به دنبال نوآوری در فوتبال هستند و می خواهند بهترین استفاده را از بازیکنان برند. من در خاطرات خود نوشته ام که پیروزی زمانی ارزش دارد که به زیباییی فوتبال کمک کند و فکر می کنم که کلوپ و گواردیولا هم چنین نظری دارند.»

ساکی در پایان به ستایش از ونگر هم پرداخت و گفت: «شما از من درباره سه مربی بزرگ سوال کردید که من باید نام ونگر را هم بیاورم. ونگر مربی بزرگ بود و توانست در لیگ جزیره یک انقلاب به وجود آورد.  لیگ جزیره واقعا زیبا است و در دوران طلایی خود به سر می برد.» فوتبال انگلیس بهترین فصل تاریخ خود را پشت سر گذاشت تا جایکه هر دو فینالیست فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا و هر دو فینالیست فصل قبل لیگ اروپا از انگلیس بودند.

۱    
آی اسپورت
2019-09-12 20:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر