فهرست
فتحی: دربی برگشت هم باید مثل دربی رفت باشد
فتحی: دربی برگشت هم باید مثل دربی رفت باشد

فتحی: دربی برگشت هم باید مثل دربی رفت باشد

آی اسپورت – مدیر عامل باشگاه پرسپولیس صبح امروز در برنامه ورزش و مردم با صراحت از عدم اجرای قانون 90 به 10 در دربی پیش رو خبر داد. امیر حسین فتحی مدیر عامل باشگاه استقلال در واکنش به اظهارات محمد حسن انصاری‌فرد به سایت باشگاه استقلال گفت: «بر مبنای درخواست باشگاه استقلال شرایط برگزاری دربی رفت با برگشت باید یکسان باشد.هر کدام از شرایط ۹۰ به ۱۰ یا ۵۰ به ۵۰ در بازی رفت اجرا شود، بازی برگشت هم باید به همان شکل انجام شود. برگزاری دربی رفت در روز غیر تعطیل هم به این معنی است که دربی برگشت هم باید در یک روز غیر تعطیل برگزار شود. حقیقت این است که اجرای طرح ۹۰ به ۱۰ هرچند که براساس مصوبه سازمان لیگ در ظاهر به باشگاه‌ها واگذار شده اما به موافقت‌ها، هماهنگی‌ها و زیرساخت‌هایی نیاز دارد و تصمیم گیرنده اصلی در این مورد تنها باشگاه میزبان نیست. لازمه اجراى طرح ۹۰ به ۱۰ در دربى ایجاد بستر مناسب از سوى دو باشگاه و همچنین سایر عناصر برگزار کننده است.»

  ۱  
آی اسپورت
2019-09-13 15:59:00
نظر دهید

۱ نظر
علی پرسپولیسی
جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸، ۱۷:۲۸
این دیگه چه گاویه!! پس تمام بازی های ما جلوی بقیه تیما مثل ترکاتور و سپاهان هم اگر تو زمین اونا تو روز تعطیل باشه، باید تو زمین ما هم تو روز تعطیل باشه:)
همینطور تمام تیم هایی که میزبانیشون در بازی با کیسه تو روز غیر تعطیل بوده نامه بزنن سازمان لیگ که بازیشون تو تهران جلوی کیسه هم تو روز غیر تعطیل باشه. عجب گاویه این فتحی و چه گاوایی هستن که با این همراه هستن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر