فهرست
لقب عجیب سایت کازان به تیم ملی ایران؛ اسب سیاه!‌
لقب عجیب سایت کازان به تیم ملی ایران؛ اسب سیاه!‌

لقب عجیب سایت کازان به تیم ملی ایران؛ اسب سیاه!‌

آی اسپورت -  سایت «کازان پرس» امروز به تحلیل بازی ایران و روسیه پرداخت. این سایت درباره بازی فردای ایران و روسیه که در کازان برگزار می‌شود نوشت: «ایران روز گذشته درکازان روسیه اولین تمرین خود را  قبل از بازی با روسیه برگزار کرد، تیم ایران در آسیا و جهان به عنوان سومین تیم خود را به جام جهانی معرفی کرد. ایران از تیم‌های قدرتمند آسیا به شمار می‌آید که با آمدن کی‌روش در سال ۲۰۱۱ به عنوان سرمربی، ثبات و قدرت زیادی پیدا کرده است.»

سایت کازان روسیه  به صعود ایران به جام جهانی در سال ۲۰۱۴ اشاره کرد و نوشت: «ایران تیم اول آسیا است و برای دومین بار بدون شکست ، با قدرت ، بدون هیچ مشگلی به جام جهانی صعود کرده است. بازی ایران و روسیه می تواند دو هدف داشته باشد، یک هدف برای ایران و یک هدف دیگر برای روسیه خواهد داشت. فردا شاهد جدال این دو تیم در کازان هستیم. یکی از نقاط قوت ایران خط حمله این تیم است، زمانی که کی‌روش چشم دوخت به ستارگان ایرانی خارج از کشور و به دنبال  دعوت این بازیکنان به تیم ملی ایران بود، بازیکنانی همچون سامان قدوس که به تیم ملی سوئد هم دعوت شده بود خط حمله ایران را قدرتمند کرده است. همچنین اشکان دژاگه که در تیم ملی جوانان آلمان، باشگاه های انگلیس و آلمان سابقه بازی دارد را به تیم ملی ایران دعوت کرده است.»

در ادامه این گزارش آمده است: حضور آزمون می تواند برای هواداران تیم ملی روسیه دغدغه بزرگی باشد. آزمون بهترین گلزن به حساب می آید و برای رسیدن ایران به جام جهانی جنگیده است.» این سایت به ایران لقب «اسب سیاه» را داده است و تاکید کرده: «ایران با قدرت و نفوذ زیاد حمله می کند و برای همین به این تیم لقب اسب سیاه را دادیم. هواداران تیم روسیه با غرور تیم خود را حمایت می کنند و می دانند بازی سختی مقابل ایران دارند.»

۷ ۳  
آی اسپورت
2017-10-09 10:56:00
نظر دهید

۳ نظر
علی
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۵
اسب سیاه اصطلاحا به تیمهایی گفته میشه که روی کاغذ شانس زیادی ندارن اما میتونن شگفتی ساز بشن...
۲ ۱
گیر.بازار
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۷
اسب سفید چی؟ اسب سیاه و سفید چی؟
خسته شدیم
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۴
چرا خبر درباره شب نشینی نمیزارید؟ یه کم درصد خاله زنکی سایت رو ببرید بالا
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر