فهرست
پروژه بازگشت فتح‌اله‌زاده/ اسم رمز: حمله به وزیر!
پروژه بازگشت فتح‌اله‌زاده/ اسم رمز: حمله به وزیر!

پروژه بازگشت فتح‌اله‌زاده/ اسم رمز: حمله به وزیر!

آی اسپورت – با بازگشت رئیس‌جمهور از اجلاس سران سازمان ملل، احتمال بروز تغییرات در هیات مدیره باشگاه استقلال قوت گرفته است و علی فتح‌اله‌زاده که اوضاع را به خوبی رصد کرده، دوباره در حال مقدمه چینی برای فراهم کردن شرایط بازگشتش به استقلال است. او با آگاهی از تحت فشار بودن وزیر ورزش به دلیل مشکلات استقلال، مصاحبه جدیدی علیه او انجام داده و این کاری است که قبلا هم بارها از او شاهد بوده‌ایم.

(3 مهر 95): گودرزی تفکراتی دارد که در حد یک کارمند است نه وزیر. من در یک دوره 6 ساله که مدیریت باشگاه استقلال را عهده‌دار بودم فقط یک بار آقای هاشمی‌طبا را ملاقات کردم زیرا آنها آدم‌هایی چون آقای آقامحمدی و آقای ایروانی را در راس باشگاه می‌گذاشتند که خودشان یک دولت بودند لذا لازم نبود هر لحظه به دفتر رییس سازمان تربیت بدنی بروند. گودرزی منشی می‌خواهد نه مدیر. کسی را می‌خواهد که فقط بگوید چشم.

(5 مهر 95): تصور می‌کنم عملکرد وزیر (گودرزي) در حوزه ورزش لطمات بدی به دولت آقای روحانی هم زده است، چرا که میلیون‌ها استقلالی و میلیون‌ها هوادار تیم ملی و حتی پرسپولیسی‌ها در زمان خاص خود نسبت به عملکرد دولت در بخش ورزش انتقادات جدی دارند.

(31 شهریور 96): رئیس‌جمهور را می‌توانم ببینم ولی سلطانی‌فر را نه، مگر من به سلطانی‌فر گفته‌ام که من را مدیرعامل استقلال کن؟ من چند بار فقط مصاحبه کردم که حرف من را گوش بده و اگر اشتباه گفتم آن را نپذیر. متاسفانه این‌ها هست که استقلال را زمین می‌زند و هواداران استقلال از این موضوع ناراحت هستند.

این‌ها فقط بخشی از تلاش‌های فتح‌اله‌زاده برای بازگشت به استقلال در ادوار مختلف است. البته خود او مدعی است که از سلطانی‌فر می‌خواهد فقط به حرف‌هایش گوش کند اما کیست که نداند هدف او فقط و فقط بازگشت به استقلال است. این هم بخشی از جدیدترین مصاحبه اوست که کاملا با حرف‌های دیگرش متناقض است: «براى حضور در استقلال تا اين لحظه اقدامى انجام نداده‌ام! اما با توجه به اينكه اين تيم در شرايط خوبى به سر نمى‌برد، حاضرم به خاطر دل هواداران محبوب آبى‌پوش به استقلال بازگردم.»

 

۱۷ ۱۹  
آی اسپورت
2017-09-22 15:20:00
نظر دهید

۱۹ نظر
منتقد
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۲۸
واقعا یه دلقک به تمام معناست. ایشون مدعی هستن روزنامه نگار بودن در حالی که اگه چهار خط بنویسه سطح بیسوادیش عیان میشه. بهتره بگیم یه روزنامه خون که با روزنامه اومد باشگاه استقلال و میلیاردر رفت. واقعا مملکت پر از اینجور مدیراست. وقیح پررو فاسد.
سید مظفر
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۳۲
آی اسپورت پرسپلیسیه اما چون ادای مدرن را بودن هم میخواد در بیاره بهتر بود یه مطلب میدیدیم که بنویسه:
انتخاب مدیران هر تیم حق طرفداران همان تیمه، کجای دنیا وزیر اونم وزیر متمایل به حریف، مدیر تیم مقابل را تعیین میکنه؟
یک مورد بیارید ببینیم
منتها چون آی اسپورت از آمدن فتح الله زاده میترسه قضیه را وارونه نشون میده
اومدن فتح الله زاده خواست هواداره، دست خودش نیست به احترام خواست هوادار باید بیاد
مشروح 86
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۳۶
از در بندازنش بیرون از پنجره میاد تو. در کل وقتی تو استقلال نباشه برای این تیم حاشیه ایجاد میکنه تا زمانی که برگرده!
۸
امین
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۳۰
هر چی میکشیم از این لمپن و دارو دسته ش بوده، بسه رهامون کن، اینهمه از استقلال خوردی بس نبود؟؟
محسن
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۳۹
اما کیست که نداند هواداران هم خواهان بازگشت او هستند!! چه با ملاقات وزیر و چه بدون ملاقات با وزیر،اما یه تفاوت با قبل دارد و ان اینکه در صورت عدم نحقق وعده های مالی مسئولین،بلافاصله انها را بی آبرو میکند که کار به برنامه نجس و رو در رو کردن نکشد.مثلا با ادبیات تاثیرگذار مطلب تلاوت کردید!!! ایا به راستی اینان همان آنانند؟!!!
حاج فتل
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۴۳
در مورد اون گوش شکسته ناوزیر و معاونش که حرفاش درست بود و اخر هم گودرزی استیضاح شد. در مورد این یکی هم حرف نامعقولی نمیزند، میگه به حرفام گوش کن. حاج فتل کوله باری از تجربه است، در استقلالی بودنش هم این روزها که بازار لعنت داغ است باید گفت
،بر منکرش لعنت.
امید از تفت
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۴۵
یکی از مشکلات اصلی استقلال، همین فتل ترقه هست که با زردنامه و کانالهای هواداری، مردم را گول میزنه. در طول چندسال گذشته که فتل در استقلال نبوده، مدیران این تیم را با افکار خودش قربانی کرده. فصل پیش افشارزاده را خام کرد و گفت افشارزاده نباید از وزیر بترسه و باید خرج کنه و افشارزاده هم بدون توجه به سیاستهای وزارت، ولخرجی کرد و بازیکنان را با دو تا چهار برابر قیمت گرفت. نتیجه چی شد!!؟ اعتصاب، محرومیت از نقل و انتقالات و عدم نتیجه گیری و آبروریزی آسیایی و شکایت کاوه از استقلال به ای اف سی و . . . این فصل دوباره داره فشار میاره تا یک مربی بزرگ خارجی را سرمربی استقلال کنه ولی نمیگه با کدوم پول!؟ بازیکنان دو سه میلیاردی گرفتند و حالا هم فشار می آورد مربی 20 میلیاردی بیاورند. هواداران استقلال هر اتفاقی که می خواستند را فشار آوردند و رقم زدند. جلوی وزارت اعتصاب کردند و ولخرجی کردند، بنر روزشمار برای منصوریان آوردند. امیدوارم فشار بیاورند تا این فتل ترقه هم برگرده تا فجایع و ناکامی هاشون ادامه دار باشه و تکمیل بشه. البته من آرزوی ناکامی برای استقلال نمی کنم. من برای تیم محبوب خودم پرسپولیس بزرگ، آرزوی موفقیت می کنم. این حرف را زدم که خودشون به این نتیجه برسند که فتل ترقه ناجی اونها نیست چون الان بخش بزرگی از اونها فکر می کنند فتل ترقه ناجی اونهاست.
سوماااااا
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۵۶
آقاخان هستم.عرض سلامی داشتم خدمت پرسپولیسی هایی که میان اینجا عقده خالی کنن. تونل آزادی یک نفرررر
محمد
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۳۹
اولا که سوما که به تاریخ پیوست و کلا خبری ازش نیست!ثانیا تک تک جملاتت نشان از تحقیری ست که تحمل کردی.میدونم سخته که تیمت آخر جدول باشه و فرصت کمی بعد از اولین باخت رقیبت برای کری خوندن داشته باشی!چون خوب میدونی با پیروزی های بعدی باید به کنج خلوت خودت بخزی.
در جواب عبدالرحمان عموری
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۱۵
صدات از ته جدول نمیاد شش تایی :)))
قاسم
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۱۸
تو خبر قبلی هم گفتم این روزها ... حسابی شل کرده و نیازی نیست بهش فشاری وارد بشه... ولی بعضیهاتون ماشالله دیگه تو وقاحت استخوان خرد کرده هستید
۴
ابیدل
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۳۰
ای اسپورت زیاد زور نزن حاجی خراب کنی مدیر محبوب ما حاج علی فتح الله لنگ اسپورت میدونم از الان بابت امدنش لرزه افتاده به جونت
مربیان تیم شما دود میزدن
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۱۶
مدیر هم باید فتل ترقه باشه :)))
تاج قرمزی
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۳۳

میشه از جمله این مربی ها به کریستین گروس مربی بزرگ و سابق الاهلی و بازل سوییس ، روبرتو زاکرونی ایتالیایی،خاویر آگیله مکزیکی ،رنه ویلر سوییسی,رامی گارده فرانسوی،میشل پرودهومه بلژیکی،جان فرانکو زولا ایتالیایی،تاکیس لیمونیس یونانی اشاره کرد.
محمد
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۲۰
اقا فکر کرده لاپورتا هست.هر چه استقلال داره الان ضربه میخوره از ندانم کاری قبلی امثال تو هست.حاجججججی
.
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۲۱
آزموده را آزمودن خطاست
۹
معین
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۱۵
خوشبختانه و متبرکا که ماشالا با حضور درخشان زوج طلایی افتخاری -منصوریان به جایی رسیده که دیگه میدونیم بدتر از این نمیشه
دیگه ما نسبت به عتیقه هایی مثل فتح الله زاده و مرفاوی و مظلومی و.....کاملا عایق شده ایم ...
۸
Esi
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۰۲
عشق فقط‌یه کلام
حاج فتل قهرمان
سجاد صاحبان زند
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۰۲:۴۱
نذر امام رضا کردم حاج فتل ترقه برنگرده. حاج فتل، تو حاجی هستی. خونه خدا رفتی، خودتو خراب باند بازی نکن. بزار شاید یه مدیرخوب بیاد حالمون خوب شه.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر