فهرست
ادعای روز: علی کریمی با استقلال بسته بود
ادعای روز: علی کریمی با استقلال بسته بود

ادعای روز: علی کریمی با استقلال بسته بود

آی‌اسپورت- محمدحسین میثاقی برای خاطرات این هفته برنامه 90 رفته بود سراغ کامران منزوی ، نایب رئیس آبی ها در دهه 70 و 80. یک روزنامه نگار قدیمی که حالا شده مدیر صنعتی! او از مجاهد شروع کرد. از اینکه این بازیکن از بارسلونا دعوتنامه داشته و اینکه نابدوش کرده اند چون می خواستند به او ضربه بزنند. او گفت مجاهد را از توالت باشگاه پرسپولیس بیرون کشیده و استققلالی کرده بود و مجاهد از توالت دفتر عابدینی به او زنگ زده بود. او تاکید کرد که با علی کریمی قرارداد 5 میلیونی بسته بودند اما بعد از فحش هایی که در بازی سالنی فتح و استقلال به او داده شد ، صادق درودگر این پسر را که با آنها شیرینی خورده بود به تیم عابدینی برد و داغش را بر دل آنها گذاشت و بعد علی شد این کریمی جادوگر. او گفت با مهدوی کیا و میناوند هم قرارداد بسته بودند اما از دست داده بودندشان.

او به بازی سال 83 با سپاهان رسید. مسابقه ای که در ابتدا 2 بر صفر برده بودند اما با اخراج سامره نتیجه برگشت. او گفت محسن قهرمانی به عمد استقلال را بی دلیل 10 نفره کرد. بعد توضیح داد که در انتهای آن بازی دعوا شده بود و استقلالی ها ماموران کمیته دوپینگ را زده بودند چون نمی خواستند منصوریان و فکری تست بدهند. در همان بازی اولیایی مدیر باشگاه برای شکستن شیشه رختکن بازداشت شده بود و این دو بازیکن تیم هم ادرارشان نیم آمده تا تست دوپینگ بدهند. او البته اعتراف کرد که برنامه 90و فردوسی پور باعث شد عادل روی اینکه او در حرف هایش گفته بعد از بازی دلیجان است ، به مسیری برود که فدراسیون یادش برود به اصل ماجرا بپردازد و استقلالی ها را برای آن اتفاقات با محرومیت سنگین روبرو کند. منزوی در این برنامه حاضر نشد درباره علی منصوریان حرف بزند و گفت قلعه نویی باید در شیوه کارش تجدید نظر کند. جالب اینکه بعد از پخش این آیتم ، صادق درودگر با فردوسی پور تماس گرفته و کل گفته های منزوی را تکذیب کرده بود!

۳۷۷ ۷  
آی اسپورت
2017-12-12 02:19:00
نظر دهید

۷ نظر
علیرضا
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۲:۳۱
ماشاءالله از قدیم تو ار دوپینگ بودن. کریمی هم میومد استقلال میشد یکی مث مجاهد.
۹
PERSEPOLIS
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۸:۲۶
عجب
عارفabadan
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۱۶
یادمه اون سالها آقای منزوی با دیوید بکام هم قرارداد بسته بود که رئال مادرید اون رو از دستشویی ششتقلال درورد آخه مردک پیر شدی بازم دروغ دروغ بسه دیگه مأمور دوپینگ زدن آخر هم تست دوپینگ ششعلی خان و فکری مثبت شده بدون محرومیت و جریمه فساد تا این حد. این رو در کنار اون حکمهای من دروردی علیه پرسپولیس و این حمایت و فساد و لابی به نفع ششتقلال قرار بدین کل تاریخ این تیم پر کثافت کاریه اون حکمهای دربی علیه پرسپولیس اون دوپینگ دسته جمعی زمان مظلومی که گفتنش هیچ چیزی رو عوض نمیکنه فقط یادتون باشه خدا اون بالاست و چوب خدا صدا نداره!
ساسان 4 & 6
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۰
مکتب دروغ و فتوشاپ و جعل مکتب دوچرخه سواران
کوهیار
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۰
سابقه دوپینگ بازیکنان استقلال از سابقه تاسیس باشگاهشون جلوتره
موراتا
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۸
نشانه های واضح دوپینگ اما چون فدراسیون پرسپولیسیه هیچ کس با تخلفات آشکار استقلال برخورد نکرد و نمیکنه وزیر پرسپولیسی نمیخوان نمیخوان
+
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۷
اوه اوه پس به غیر از جعل و فتوشاپ این باشگاه تو دوپینگ هم سابقه داره ؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر