فهرست
قاب ویژه: رگ‌های در حال انفجار!‌
قاب ویژه: رگ‌های در حال انفجار!‌

قاب ویژه: رگ‌های در حال انفجار!‌

آی اسپورت - آنهایی که مسابقات توردوفرانس را از کنار جاده یا تلویزیون‌های خانه‌های‌شان دنبال می‌کنند، شرکت در این تورنمنت شاید تفریحی بدانند که ممکن است فرصتی برای معروف شدن هم در اختیار رقابت کنندگانش قرار می‌دهد اما تنها آنهایی که در این تورنمنت رقابت می‌کنند به خصوص آنهایی که داعیه قهرمانی دارند، می‌دانند که رقابت در این تورنمنت سنگین 21 مرحله‌ای که در آن باید مسافتی 3 هزار و 540 کیلومتری پیموده شود، چه معنا و مفهمومی دارد.

در این بین شاید آنها هم نتوانند در قالب کلمات سخت بودن رقابت در تورنمنتی استقامتی مانند توردوفرانس را توصیف کنند و به همین دلیل بوده که پاول پولیانسکی به شیوه‌ای جالب تفاوت میان دورنمای زیبای توردوفرانس و فشار ترسناک رقابت در آن را به تصویر کشیده است.

عضو تیم دوچرخه‌سواری «بورا» دو تصویر از پاهای خود گذاشته که یکی مربوط به تعطیلات اخیرش در توسکانی ایتالیاست و دیگری بعد از رکاب زدن در مرحله شانزدهم توردوفرانس در کوه‌های آلپ. رگ‌های در حال انفجار پاهای پولیانسکی شاید برای آنهایی که رؤیای حضور در توردوفرانس را دارند، تصور بهتری از سختی رقابت در این تورنمنت را ایجاد کند.

1
1

2
2

۱۰    
آی اسپورت
2017-07-19 10:34:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر