فهرست
ادعای روز؛ کالدرون ما را جدی نمی‌گرفت!
ادعای روز؛ کالدرون ما را جدی نمی‌گرفت!

ادعای روز؛ کالدرون ما را جدی نمی‌گرفت!

آی اسپورت - قرارداد باشگاه پرسپولیس با گابریل کالدرون درست در اولین روز‌های سال ۲۰۲۰ میلادی و به درخواست مرد آرژانتینی فسخ شد. او از طریق وکیل خود، مذاکراتی برای ادامه همکاری داشت، اما تأکیدش بر این بود که کل قرارداد تغییر کند. جدا از آنکه ۳۵۰ هزار دلار بیشتر از قرارداد اصلی درخواست کرده بود و می‌خواست قرارداد خواکین تا حد ۷۰ هزار و والنسیا تا حد ۶۰ هزار دلار بالا برود، یکسری شروط دیگر هم داشت. این مسائل، مدیران باشگاه را به حدی عصبانی کرد که با وجود ضرر شدید مالی، تشخیص دادند خبر فسخ قرارداد را اعلام کنند. البته کالدرون به آخرین ضرب‌الاجل آن‌ها هم بی‌تفاوت بود و در نهایت هر دو طرف تصمیم به قطع همکاری گرفتند.

اما در پیش‌نویس قرارداد جدید که کالدرون و وکیلش اصرار داشتند به عنوان قرارداد اصلی باید مد نظر قرار بگیرد، یکسری بند‌های عجیب هم بود. یکی از آنها، بند ۱۴ بود که این‌طور نوشته شده: «نمایندگان امضا‌کننده پرسپولیس تضمین می‌نمایند که آن‌ها مجاز به امضای قرارداد حاضر از طرف باشگاه پرسپولیس هستند.» این یعنی کالدرون نه تنها به محمدحسن انصاری‌فرد و مدیران اطرافش به عنوان مسئولان مستقیم باشگاه با کادر فنی اعتمادی ندارد بلکه هیئت مدیره‌ای که باید این قرارداد را تصویب کند را به اندازه کافی قبول ندارد و از آن‌ها می‌خواهد بابت اینکه واقعاً نماینده باشگاه هستند، به وکیلش تضمین بدهند!

یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه، در یک گپ دوستانه می‌گفت: «کالدرون فکر می‌کرد با یکسری آدم بیسواد طرف است. انگار ما کشک هستیم! اعضای هیئت مدیره را جدی نمی‌گرفت. واقعاً باشگاه با همه شرایط او کنار آمد، اما باید قبول کنیم قرارداد جدیدی که می‌خواست، عجیب و باورنکردنی بود. این برای باشگاهی مثل پرسپولیس واقعاً توهین‌آمیز است که سرمربی آن، قراردادی که خودش در ابتدای فصل بسته را قبول ندارد و می‌خواهد همه چیز را عوض کند. ما این را هم قبول کردیم، اما در یکی از بند‌ها از ما خواسته تضمین بدهیم که نماینده باشگاه هستیم! من تا به حال چنین چیز‌هایی را ندیده بودم.» 

 

خبر ورزشی 

۲    
آی اسپورت
2020-01-16 08:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر