فهرست
غیرحرفه‌ای مثل علیمنصور؛ مذاکره پنهانی با ذوبی‌ها
غیرحرفه‌ای مثل علیمنصور؛ مذاکره پنهانی با ذوبی‌ها

غیرحرفه‌ای مثل علیمنصور؛ مذاکره پنهانی با ذوبی‌ها

آی‌اسپورت- گویا علیرضا منصوریان در اقدامی عجیب به طور شخصی با یکی دو بازیکن ذوب‌آهن برای حضور در استقلال صحبت کرده است. این اقدام غیرحرفه‌ای و تعجب‌برانگیز سرمربی آبی‌‌ها با واکنش قابل پیش‌بینی مدیرعامل تیم اصفهانی رو‌به‌رو شده است.

سعید آذری درباره این اقدام منصوریان گفته است: از منصوریان بیشتر از این‌ها انتظار داشتم چرا که همیشه ازمقررات و اصول حرفه‌ای دم میزند و از این کارش خیلی تعجب کردم. امروز هم با آقاى افتخارى مدیرعامل محترم باشگاه فرهنگى ورزشى استقلال تهران صحبت کردم و به ایشان هم گفتم که اى‌کاش مثل همه باشگاه‌هاى حرفه‌اى دنیا، با نامه رسمى از طرف باشگاه، تقاضاى خود را در مورد بازیکنان ذوب‌آهن اعلام مى‌کردید. اگر شناخت دقیقى از منصوریان نداشتم تصور دیگرى میکردم اما این عمل غیر حرفه‌اى و غیر استاندارد ایشان که خلاف آئین‌نامه‌هاى موجود و دور از منش ورزشی است، تعجبم را برانگیخت. براى اینکه فوتبال ما با همه شرایط موجود، به وضعیت ایده‌آل و در شان مردم بزرگ و شریف ایران برسد همه ما و بیشتر از همه آدم‌هاى فوتبالى باید کمک کنند و اینکه سرمربى تیم فوتبال پرطرفدار استقلال تهران که باید الگویى براى دیگران باشد، به چنین کارى دست بزند دیگر سنگ روى سنگ بند نخواهد شد و جاى تاسف دارد. در هر حال امیدوارم همه ما همانطور که نام و عنوان فرهنگى را یدک مى‌کشیم، به اصول فرهنگى و اخلاقى پایبند باشیم تا محیط ورزش را بیش از پیش پاک و بى آلایش سازیم.

۱۴ ۵  
آی اسپورت
2017-01-16 23:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
معین
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۰۰
غیر حرفه ای و‌ oدور از اخلاق
برزو
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۰۴:۳۲
حالا نه كه مثلا سروش رفيعي بدون اجازه تراكتور با لنگپوليس توافق نكرده بود!
اينجا ايرانه. راضي كردن خود بازيكن 99% قضيه است تو اروپا برعكسه. راضي كردن باشگاه 99%ئه
۲
محمد
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۲۲
آقای آذری فرمایشات میفرمایین هااا . برای این لنگی و کیسه ها همچیز قانونی هست . چون اصلا فدراسیون سازمان لیگ برا اینا کار میکنن . مگه دو سه روز پیش مصاحبه آقای عابدینی رو ندیدین ؟؟؟
۳ ۱
امیر
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۰۹
فدراسیون که در اختیار اصفهانی ها بوده و هست!
۵
امید
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۰۶:۲۸
جوگیریان کمبودهای خودش را میخواد به هر طریقی جبران کنه. مهم هم نیست غیرحرفه ای و غیراخلاقی باشه. نیم فصل اول دست گذاشت روی بازیکنان برانکو و با قول تیم ملی همشون را نابود کرد. فرشید باقری، بختیار، کاوه، کنعانی و . . . کجا هستند!!؟ دوباره یه لیست دیگه را نابود میکنه. مدیریت باشگاه یا باید ایشون را کنترل کنه یا اخراجش کنه. این روشی که منصوریان در پیش گرفته بجایی نخواهد رسید. باید بزرگ بشه تا بتونه موفق بشه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر