فهرست
یک انتقال جنجالی؛ ستاره استقلال در تور قرمز
یک انتقال جنجالی؛ ستاره استقلال در تور قرمز

یک انتقال جنجالی؛ ستاره استقلال در تور قرمز

آی اسپورت - پروژه تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ همچنان نامشخص است و مدیران پرسپولیس درگیر تامین منابع مالی موردنیاز برای پرداخت مطالبات مربی خود هستند که طی فصول اخیر تضمین کننده کسب جام برای این تیم بوده است. با این حال به صورت موازی نیز کمیته نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس در راستای تقویت تیم به دنبال جذب بازیکنان است. در این راستا گفته می‌شود این باشگاه برای نقل و انتقالات تابستانی خود هدف بزرگی را در سر دارد و به دنبال جذب یکی از ستاره‌های استقلال است.

باشگاه استقلال طی نقل و انتقالات زمستانی موفق شده بود گادوین منشا را که به صورت توافقی از پرسپولیس جدا شده بود به خدمت بگیرد و این موضوع هجمه زیادی روی باشگاه شکل داده بود. اکنون باشگاه پرسپولیس نیز قصد دارد در صورت تمایل یکی از بازیکنان استقلال، او را هدف تابستانی خود قرار دهد و در این راستا مذاکراتی نیز صورت گرفته است. در صورتی که این اقدام نهایی شود از آن می‌توان به عنوان یکی از جنجالی‌ترین انتقال چند سال اخیر فوتبال ایران یاد کرد. بازیکن مدنظر پرسپولیس طی دو فصل اخیر چالش بزرگی با مدیران و سرمربیان استقلال داشته و بی میل نیست که در فصل جدید کار خود را در تیم دیگری دنبال کند و پالس‌های مثبتی نیز فرستاده است.

ایلنا

۸ ۴  
آی اسپورت
2019-06-10 21:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حمید پرسپولیسی
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۵۲
خخخ چرت نگو برادر والا این عرب کیسه کش نفوذی وزارت ورزش اومده تا برانکو را فراری بده و پرسپولیس را نابود کنه اونوقت تو میگی این بشر بره از کیسه بازیکن بخره؟!
یک ماه پیش شجاع برای تمدید قراردادش اعلام آمادگی کرده اما هنوز یه زنگ به شجاع نزدن! هنوز تکلیف محمد نادری و بشار را روشن نکردن! هنوز تکلیف بازیکنان خودمون را روشن نکردن هنوز تکلیف دستیاران برانکو را روشن نکردن اونوقت تو میگی بره از کیسه بازیکن بخره؟! اینا بلبلی و حسینی را نتونستن جذب کنن تو میگی اینا برن از کیسه ستاره بگیرن!
این عرب بیعرضه خاکبرسر و اون هییت مدیره دست نشانده وزارت ورزش عمرا دنبال اینجور نقل و انتقالات باشن اینا برانکو و بازیکنان خودمون را فراری ندن گرفتن بازیکن از کیسه پیشکش!
خدایی اگه عرب یه بازیکن به درد بخور از کیسه را جذب کنه خدا شاهده من یکی اولین نفری هستم که میام اینجا و بابت حرفایی که به عرب زدم میگم گوه خوردم ولی میدونم که این یارو اهل این حرفا نیست یعنی نه عرضشو داره نه میخاد این کار را بکنه چون هدفش اینه که پرسپولیس را نابود کنه این خط اینم نشون
۸
عباس
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۵۷
سید حسین حسینی.
۶ ۱
حرف حساب
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۳۶
دربازه بان خوبی نیست بگیر نگیر زیاد داره و از همه مهتر اینکه واقعا بچه است. مظاهری خیلی از این بهتر بود. انشالله که خود بیرو میمونه!
۱
امیرعباس
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۰۲:۵۸
فقط تفاوت احمقانه تیتر و محتوا ....نمایانگر اینست که خبرنگار محترم ایلنا بشکل جدی خبرنویسی را با احجرای عملیات در دبلیوسی اشتباه گرفته !!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر