فهرست
مسی، غایب بزرگ مراسم «بهترین‌ها» فیفا
مسی، غایب بزرگ مراسم «بهترین‌ها» فیفا

مسی، غایب بزرگ مراسم «بهترین‌ها» فیفا

آی اسپورت- لیونل مسی، نیمار، لویس سوارس و هم تیمی هایشان در بارسلونا در مراسم «بهترین ها» دوشنبه شب حاضر نمی شوند. مسی یکی از 3 کاندیدای نهایی دریافت جایزه بهترین بازیکن سال 2016 است و دو کاندیدای دیگر گریزمن و رونالدو هستند. نیمار، سوارس و آندرس اینیستا هم سال گذشته در جمع 21 کاندیدای نهایی بودند و همه آن ها برای بازی روز چهارشنبه مقابل بیلبائو در اسپانیا می مانند و به زوریخ سفر نخواهند کرد. در بیانیه رسمی باشگاه در این باره آمده:«به دلیل این که اولویت ما آماده سازی تیم برای بازی روز چهارشنبه مقابل اتلتیک بیلبائو است، بارسلونا تصمیم گرفته بازیکنانی که قرار بوده برای مراسم بهترین ها به زوریخ سفر کنند در کاتالونیا بمانند. بارسلونا از فیفا و جیانی اینفانتینو ممنون است، اما آن ها هم اهمیت بازی مقابل بیلبائو را درکگ می کنند و مطمئنا می دانند که می خواهیم بازیکنانمان استراحت کنند».

همچنین لوئیز انریکه که در کنار کلودیو رانیری، فرناندو سانتوس و زین الدین زیدان کاندیدای انتخاب به عنوان بهترین مربی سال است هم به این مراسم نخواهد رفت. به جای آن ها جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه، یوردی مستره، نایب رئیس باشگاه و دیگر اعضای هیئت مدیره مانند سیلویو الیاس، اسکار گرائو، آلبرت سولر، روبرت فرناندس و رائول سانیهی در مراسم حاضر خواهند بود.

بارسلونا در دیدار رفت جام حذفی اسپانیا بیلبائو را 2 بر یک شکست داده و بازی برگشت باید روز چهارشنبه در نیوکمپ برگزار شود.

۱    
آی اسپورت
2017-01-09 16:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر