فهرست
شکایت دیرهنگام ایران‌جوان؛ قائدی بازی می‌کند
شکایت دیرهنگام ایران‌جوان؛ قائدی بازی می‌کند

شکایت دیرهنگام ایران‌جوان؛ قائدی بازی می‌کند

آی‌ اسپورت – مهدی قائدی در ابتدای لیگ هفدهم از ایرانجوان بوشهر به استقلال تهران پیوست؛ اما این انتقال مانند انتقال شجاعیان برای استقلال دردسر ساز شد. آبی پوشان در اجرای تعهدات خود نسبت به باشگاه ایرانجوان بوشهر موفق نبودند و به همین دلیل این باشگاه بوشهری شکایتی به کمیته تعیین وضعیت برای تحقق بندهای قرارداد قائدی با استقلال انجام داد. با این وجود این پرونده هنوز به صدور حکم منتج نشده است. وثوق احمدی با اعلام این خبر گفت: «مستندات جدیدی در این پرونده وجود دارد و این پرونده همچنان در حال رسیدگی است و حکمی صادر نشده است.»

رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد حکمی علیه قائدی تا پیش از دیدار با ایرانجوان بوشهر صادر شود، گفت: «با توجه به فاصله کم باقی مانده تا این دیدار و با توجه به اینکه این پرونده در جریان است، این امکان وجود ندارد.» به این ترتیب مهدی قائدی مشکلی برای حضور در ترکیب استقلال نخواهد داشت و می تواند آبی ها را برابر تیم سابق خود همراهی کند.

۹۴ ۳  
آی اسپورت
2017-12-17 12:37:00
نظر دهید

۳ نظر
بچه های بالا
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۶
مشکل حل نمیشه چون تیم محبوب باید صعود بکنه
حسین آبی
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۸
حسرت این بازیکن و تا سالهای سال خواهید چشید با اون تیم متقلب فریب کار و مافیایی تون
تیم مفاسد اقتصادی
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۸
حسین هدایتی،بابک زنجانی ،رویانیان ،شیرینی و....هرچی مال مردم خور هست تو تیم دوم پایتخت بوده و هست.بنیانگذارش هم که قاتل بوده...
به به عجب تیمیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر