فهرست
استقلال، قربانی شایعات
استقلال، قربانی شایعات

استقلال، قربانی شایعات

آی اسپورت - روزهایی را به یاد آورید که استقلال در چهار دربی متوالي بر پرسپوليس غلبه کرد. می‌خواهم بگويم هجمه‌ای که الان به استقلال وارد می‌شود در آن زمان سرخ‌پوشان را در بر نگرفت. بسیاری از این هجمه‌ها به خاطر سو‌استفاده عده‌ای از دشمنان دوست‌نما ايجاد شده چون این روز‌ها بهترین زمان برای تسويه حساب با استقلال و افرادی می‌باشد که در جمع آبی‌پوشان هستند از مدیران تا بازیکنان، استقلال زخم‌خورده است و قدرت دفاع از خود را به علت باخت دربی را از دست داده است. به شفر انگ دلالی زده می‌شود، رحمتی مافیا معرفی می‌شود و اینچنین خنجر‌ها در تن نحیف استقلال فرو می‌رود. از نیومایر مصاحبه‌ی خیالی کار می‌‌گردد، به گذشته نقب می‌زنند و پای مدیر برنامه بازیکنان خارجی به وسط می‌آید تا بهتر اوضاع بهم بریزد.

استقلال اما ريشه‌دار‌تر از این حرف‌هاست که با چهار تا خبر از این دست نابود شود. استقلال سخت‌تر از این بحران‌ها را پشت سر گذاشته و خم بر ابرو نياورده است. پنالتي از دست رفت اما هیچکدام از رسانه‌های ورزشی به این موضوع اشاره نکردند که پنالتي تکرار داشت یا اصلا به حرکت زشت برانکو سر‌مربی‌ سرخ‌پوشان در هل دادن میلاد ‌زکی‌پور در پایان نیمه‌ی‌ اول اشاره‌ای نشد. اگر خود‌داری زکی‌پور نبود چه بسا اتفاقات بدی پیش می‌آمد و کنترل آن شرايط سخت از دست همه خارج می‌شد. منظور این است نباید یک‌طرفه به قاضی رفت. کار رسانه یعنی دیدن همه‌ی موضوعات از خوب و بد اما وقتی با حُب و بغض قلم زده شود حاشيه درست می‌شود و دود این حاشيه‌ها و حرف‌ها به چشم تیمی می‌رود که امید میلیون‌ها هوادار است.

در اینکه استقلال مشکلاتی دارد شکی نیست اما ابعاد مشکلات به این وسعتی که مطرح می‌گردد نمی‌باشد. نباید به اسم همدلی و رسانه هر حرفی را بیان کرد اميدوارم دوستان رسانه‌ای و عزیزان پیشکسوت در بیان نظرات خویش فقط کمی جانب انصاف را رعایت کنند. چون وقتی با انصاف قلم زده شود نه سیخ می‌سوزد نه کباب. استقلال به آرامش نیاز دارد تا از این گذرگاه سخت عبور نماید. هيئت‌مدیره‌ی استقلال باید به مسائل تیم اشراف بیشتری داشته‌باشند و از حرف‌ها و اظهار نظر‌های نسنجیده دوری کنند. می‌طلبد فتحی به عنوان مدیر‌عامل باشگاه در ايجاد فضایی شفاف و روشن برای مشخص شدن جايگاه و حدود اختیارات عوامل اطراف تیم راهکاری مناسب در نظر بگیرد. استقلال دربی را به خود باخت. نمی‌خواهم برد پرسپوليس را لوث کنم اما شفر در بین دو نیمه عنان کار را از دست داد وگرنه توپ استقلال برای این بازی پر بود.

۱۰ ۱۴  
آی اسپورت
2019-04-01 18:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۴ نظر
taaahaaa90tajii.
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۱۸
متاسفانه
بعضي هوادار هاي ساده هم ادامه ميدن اين مسخره بازيها رو..
بابا باختيم ديگ
هميشه باخت و برد زياد داشتيم و الحمدالله بردامون هم بيشتره
قهرماني رو از دست داديم ك داديم
بس كنين
تيم رو نابود كردين با شايعات بي اساس كه خودمون هم ادامش ميديم..
تموم بازيكنا اشتباه ميكنن
چرا اينقد سوار بر موج انتقادات تيم بي ريشه قرمزا حركت ميكنين..

اگه قراره فقط تو بردا هوادار باشين لازم نكرده هوادار تيم تاج باشين
خودم خيلي از دست اسماعيلي ناراحت بودم
اما ديگ كش دادن همچين موضوعي اشتباهه

برميگرديم..با هم ..و يك قهرمان واقعي تشكيل ميديم..با توكل بر خدا
taaahaaa90tajii.
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۲۰
من فكر كردم برانكو ادم هست كه ارزش احترام داره
ولي رياكاري ايشون اينجا ثابت ميشه
كه ميگه ميخواستم بازيكن خودمون رو هل بدم اشتباهي شد در صورتيكه بازيكن قرمز اونجا وجود نداشت..
و جالب اونجاس داور هيچ كاري نميكنه ..

بازم افرين ب زكي پور ك احترام نگه داشت براي كسي كه احترام نگه نمي داره
....
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۲۵
قبلش علیپور رو هل داد. از کانال های کیسه بیرون بیا تا ببینی. چقدر ساده لوحین اخه؟؟؟؟
محمد
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۳۵
کیسه کش روزی را به یادآور که شش تا کردیم تو پاچتون
اون چهار تا هم جعله شما جاعلینه
محمد
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۴۷
نظرتون راجع به شغال بازی کنار زمین شوفرتون، اسطولتون و نیمکتتون چیه؟
راجع به فحش های شوفر به کامیابی نیا و توهیناش در کنفرانس خبری چیه؟
به نظر شما stupid محترمانست.
الحق که تماماً خرید.
ساشا باتیستوتا
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۰۴
صددلاری، برانکو قبل از بازیکن استقلال ، علی پور رو می کشه اینور. به امید حق علیه باطل، وضعتون از این هم بدتر میشه. بازی الهلال در پیشه
majid
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۳۵
یعنی چی " نباید به اسم همدلی و رسانه هر حرفی را بیان کرد اميدوارم دوستان رسانه‌ای و عزیزان پیشکسوت در بیان نظرات خویش فقط کمی جانب انصاف را رعایت کنند. چون وقتی با انصاف قلم زده شود نه سیخ می‌سوزد نه کباب. "
آیا جنابعالی اون همه اعتراضی که شفر از اول بازی کرد و ندیدی؟ کلا نقشه اش این بود با تحت تاثیر قراردادن داور بازی رو در بیاره که در اینکار هم موفق شد که داور یه پنالتی به نفعش بگیره !! اما حالا دوستان رسانه ای باید کمک کنن استقلال آؤامش داشته باشه ؟ کمک های وزیر کم بود حالا باید کمک های رسانه هم اضافه بشه !! اگه لازمه اعلام بقرمایین که رقبا هم کمک کنن که استقلال چند تا بازی ببره !!
سعید
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۳۶
باز یک مقاله نویس مشنگ خواسته موضوع افتضاح رختکن و باخت کیسه رو ماست مالی کنه و با کشاندن پای برانکو سعی کرده کیسه کشان نفس بکشن . دیگه نژاد پرستی و بی عرضگی شفر و کادر مربیهای بی تجربه و مدیریت نالایق و دخالتهای بی مورد و باند بازیهای رحمتی روزی باید عنوان بشه . وگرنه همیشه طرفداران دو آتیشه کیسه وزیر پرسپولیسی و توهم حکومتی بودن سرورشون رو تو سرشون دارند . والله بسه . فقط یک باخت بود و تموم شد .
کیسه ی ۴۷ کوروموزومی
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۴۴
فقط میشه بهت گفت زاررررررررررت.ما به قول شما چهاربار باختیم که تو اینم بحثه که داری دروغ میگی ولی اون چهار بازی یه بازیش شایدم هر چهارتاش کلا دوپینگ کرده بودین و مطمعن باش این چوب خداست دارین تاوان میدین و حالا حالاها تاوان داره چوووون حروم خواری میکنین دارن پولهای اسپانسر مارو به شما میدن مادامی که اینطور باشه وضعتون همینه مادامی که حروم بخورین و بخاین از راههای کثیف نتیجه بگیرین همینه و مطمعن باشین بعد از بازی با الهلال بدتر هم میشه انشاا... .
majid
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۴۷
در ضمن روزی رو هم به یادبیارید که تو 10 دقه 10 نفره 3 تا خوردین
یا روزی رو که شش تا خوردین
2
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۲۴
قبول کنید کیسه لات کوچه خلوته. اونقدر حاشیه تو کیسه زیاده که حالا زوم کردن رو حرکت برانکو که قبلش علیپور رو هل داده بود
عباس
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۲۲
...
محمدجواد
سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸، ۰۳:۲۰
توپ کیسه و طرفدارهاش همیشه پره از تهمت به وزیر و وکیل که پرسپولیسی هستند و بهانه های مختلف و گرنه هیچی واسه گفتن جلو تیمهای بزرگ ندارن.وقتی چند تا تیم ضعیف و میبرن گوش آسمون کر میشه از تعریف و تمجید از تیمشون که به به و چه چه ولی وقتی میبازن هزارجور تهمت و بهانه که همه پرسپولیسی هستند و هیچ وقت نخواستن رو داشته هاشون تمرکز کنند. اندازه دو تا تیم بازیکن دارن ولی بازهم تیم نیستند.درضمن حتی اگه پنالتی هم گل میشد بازم پرسپولیس بود که برنده بازی بود چون کیسه غیر از سانتر و بازی مستقیم هیچ برنامه ای واسه برد نداشت.
۷
a
پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۲۹
ببند بابا کیسه کش ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر