فهرست
دایی پس از کمک به زلزله زده‌ها: نوکر مردم هستم
دایی پس از کمک به زلزله زده‌ها: نوکر مردم هستم

دایی پس از کمک به زلزله زده‌ها: نوکر مردم هستم

آی اسپورت- علی دایی که این روزها به نمادی از جوانمردی تبدیل شده است و در مناطق زلزده به سر می برد، خود را مبری از هر گونه خط و جهت سیاسی می داند و معتقد است که برای مردم هر کاری می کند. سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: برای کمک به زلزله‌زدگان وارد گود شده‌ام و نوکر مردم هستم و هیچ کاری هم با سیاست و آدم‌های سیاسی ندارم.

 علی دایی در مورد صحبت‌های منتشر شده از قول او در فضای مجازی و برخی کانال‌های تلگرامی در حالیکه در انبار مشغول ساماندهی ارسال اقلام مورد نیاز برای مردم زلزله زده بود، اظهار داشت: متأسفانه شنیدم که از طرف من صحبت‌هایی را مطرح کرده‌اند و گفته‌اند که من در مورد آقای روحانی ریاست محترم جمهور و مسائل دیگر صحبت کرده‌ام. من تمام مطالب منتشر شده از جانب خودم را در فضای مجازی تکذیب می‌کنم. من برای انجام یک کار مردمی و کمک به زلزله‌زدگان وارد گود شده‌ام و امانتدار و نماینده مردم هستم تا این کار را به سرانجام برسانم و هیچ کاری هم با سیاست و آدم‌های سیاسی ندارم. من نوکر مردم هستم و آنها امانتی را به دست من داده‌اند و به من اطمینان کرده‌اند و می‌خواهم کار آنها را انجام دهم. من به نمایندگی از آنها کار می‌کنم و هیچ صحبتی هم در مورد مسائل دیگر انجام نداده‌ام. اگر بخواهم صحبتی بکنم آن را در صفحه رسمی خودم انجام می‌دهم و تاکنون با هیچ احدی در مورد مسائلی که در فضای مجازی مطرح شده نه صحبتی کرده‌ام و نه مصاحبه‌ای انجام داده‌ام.»

علی دایی با اشاره به شایعه‌پراکنی در فضای مجازی عنوان کرد: متأسفانه برخی حرف‌های خودشان را با اسم من در فضای مجازی رواج داده‌اند و منتشر کرده‌اند و من برای این شایعه‌سازان متأسفم. مطمئن باشید از پلیس فتا می‌خواهم که این مسئله را پیگیری کند تا مشخص شود چه کسانی می‌خواهند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

فارس

۶ ۹  
آی اسپورت
2017-11-17 21:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
علی لابی ملقب به کالت به کالت
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۲۳
البته فعلا که بیچاره بیشتر نوکر پرس پولی سیا هستی تو این 2 سال گذشته هم کم مقابلشون راه ندادی و بهشون امتیاز تقدیم نکردی الانم داری پولهای حروم و کثیفی که بابت راه دادن به پیروزی به جیب زدی خرج زلزله زده ها میکنی!!!
پرسپولیس واقعی
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۴۸
قضاوت حرفای شما با خدا ولی در مورد اقلامی که برده کرمانشاه و به مردم اونجا داده اهدایی مردم بوده که در این مورد بخصوص بهش اعتماد کردند.
محمد
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۲۱
خدایا هزار بار شکرت که پرسپولیسی ام.
و هزاران هزار بار شکر، که استق لولی نیستم.
۷
علی نیکنام
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۳۵
خدا شفات بده دوچرخه چران.
۷
محمد
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۵۱
کاش تعصبات رنگی باعث نمی شد اینگونه آدما درباره یکی راحت قضاوت کنند... رقابت را به درون زمین معطوف کن برادر. هر کار خوبی شایسته تقدیر است. آن هم از جانب کسی مثل علی دایی که بیزینس میکند و از دقایقش پول می سازد. وقت گرانقیمتش را صرف مردم کرده. دمش گرم
علیرضا
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۰۶
هر بلایی سرمون بیاد حقمونه. یه جو مردونگی تو وجودمون نیست.
۷
حسین
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۱:۴۰
نوع صحبت کردنت نشان از شخصیت نابهنجارت داره
۹
یوسف
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۱۹
تو فوتبال ازش خوشم نمیاد ولی تو صاف و بی آلایش بودنش شکی ندارم. به نظرم امن‌ترین گزینه برای رسوندن کمکها به مناطق زلزله زده س
۸
محمد یوسفی
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۳۸
واقعا متاسفم برای یکسری آدمهای پوک مغز و بی شعور که در این وقت هم دست از حرف های مزخرف و بی محتوا بر نمی دارن فعلا علی دایی داره یک کار با ارزش انجام میده و یک سری بی کار و بی سواد نشستن چرت و پرت در آی اسپورت می نویسن من از مدیر این واحد خواهش میکنم در این موقع که تمام مردم ایران حتی دنیا برای زلزله غرب کشور متاثر هستند نوشته ها را مرور کنند و اگر قابل چاپ نیست مثل کسی که با اسم (علی لایی ملقب به کالت به کالت ) چاپ نکنید که این بی سواد چرت و پرت نگوید دست تمام شما ها درد نکند یا علی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر