فهرست
من اين مناظره را باختم!
من اين مناظره را باختم!

من اين مناظره را باختم!

 ١- شیفته‌اش شدم. نه با آن گل استثنایى به بهزاد غلامپور، نه آن زمان كه لب خط، در ورزشگاه لب به لب جمعیت آزادى، بالاك و رفقا را یكى یكى دریبل مى‌كرد، نه وقتى كه پاس‌هاى موشك را یكى پس از دیگرى توى گل لى وون جائه قرار مى‌داد و نه حتى وقتى كه زیر برف مونیخ دل آلمان‌ها را مى ربود. آخر راستش را بخواهید، آنوقت‌ها هنوز «فوتبال‌بین» حرفه‌اى نبودم. من درست پس از جدایى از بایرن، در لیگ سوت و كور آن روزهاى قطر، شیفته‌اش شدم. شیفته جادوى ساق‌هایى كه حتى پس از آن مصدومیت كذایى، چشمان آدم را به تسخیر خود درمى‌آورد. زمان كه گذشت، شیفتگى من به او به خارج از مستطیل سبز هم رسید. شیفتگى به جسارت، شجاعت، صراحت كلام و معرفت و در كنار مردم بودن عارى از هرگونه ژست‌هاى پوپولیستى‌اش. بعد از برنامه ٩٠ میزانى از این شیفتگى كم نشد.

٢- شیفته‌اش شدم. نه آن زمان كه تئوریسین منچستر مورد علاقه‌ام بود. نه وقتى كه مشت‌هاى گره كرده‌اش را به رخ مربى كره كشید. نه روزى كه پسرانش یكى از بهترین بازى‌هاى ٢٠ سال اخیر تیم ملى كشورم را مقابل آرژانتین انجام دادند. شیفته‌اش شدم. در وقت‌هاى اضافه دیدار ایران - عراق. پس از خوردن گل دوم. جایى كه او و شاگردانش حسى را به من القا مى كردند كه پیش از آن از هیچ تیم ایرانى سراغ نداشتم. جنگیدن تا آخرین نفس و باور به پیروز شدن.

شیفته او ماندم. در بیرون از مستطیل سبز. اگر كمپ تیم ملى را خودش انتخاب مى‌كرد، اگر حریف تداركاتى را خودش فراهم مى‌كرد، یك لحظه به این فكر نمى‌كردم كه نكند از همه اینا چیزى هم عاید خودش شود بلكه علت این تصمیم را در عدم توانایى مدیران فدراسیون در برپایى تداركات لازم مى دانستم. اگر دستیاران ایرانى‌اش را بى هیچ توضیحى اخراج مى‌كرد، آن را مصلحتى پنهان مى‌پنداشتم نه مصاحبه نكردن علیه برانكو. اگر فیزیوتراپى با كارنامه نامعلوم به كادر فنى تیم ملى اضافه مى‌كرد، شایعه پسر خوانده بودن فرد مذكور در روزنامه خبر ورزشى را جدى نمى‌گرفتم. شیفته او ماندم تا قبل از برنامه ٩٠.

٣- برنده این مناظره را نمى‌دانم. اما از نظر من، این مناظره یك بازنده بیشتر نداشت: من! من -ما- كه حالا احساس مى‌كنیم باز هم گول خورده‌ایم. از احساسات ناسیونالیستی‌مان سوءاستفاده شده. كه اعتمادمان خورد شده. كه قهرمانى پوشالى براى خود ساخته بودیم و حالا انگار چك واقعیت را خوابانده‌اند زیر گوش‌مان. آقاى كى‌روش، فعلاً كه هنوز گوش‌مان دارد سوت مى‌كشد، اما این سوت كشیدن كه تمام شود، بعید است دیگر بتوانیم شمارا دوست داشته باشیم. یك ظریفى راست گفت: "شما را نمى‌بخشیم". ولى فكر كنم این بارخودمان را هم نمى‌بخشیم. مایى كه همه مچ بند به دست‌ها را واقعى مى‌پنداشتیم.از آن یكى كه سبز مى‌بست و این یكى مچ بندى منقش به پرچم ایران.

۷۲ ۲۹  
آی اسپورت
2018-02-14 12:12:00
نظر دهید

۲۹ نظر
ویلی
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۳۰
کیروش با درایتی که هنوز پاش به ایران نرسیده رگ خواب ملتو شناخته بود (اولین مصاحبه گفت من کوروشم نه کیروش!! و اولین تمرین مدام با مجیدی و کریمی عکس سه تایی مینداخت) حالا بعد این همه سال یعنی نمیدونه با کریمی درافتادن عوامو علیهش بسیج میکنه؟ مشخصه تعمدی این جنگ زرگریو راه انداخت و از خداخواسته خودشو منفور کرد تا فدراسیون مجبور به اخراجش بشه و پولشو بگیره بدون دردسر جام جهانی....عقل و سیاست همیشه پیروزه و احساسات و تعصب بازنده که امّت همیشه در صحنه تخصصشون تو دوّمیه!!
مهدی
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۱۹
کریمی ، احمدی نژاد دومه. اون هم همیشه یه لیست از مفسدین داشت و دقیقا همینجور مناظره می کرد و طرفداراش هم کیف می کردن
امیرحسین
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۳۴
جالبه عشق کیروش ها همه چی رو برعکس میکنند! واقعا لمپن و هتاک و عوام فریب کیروش و کیروشی پور هستند یا کریمی که همیشه صاف و صادق بوده!
۳
Afgannews
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۱۹
خوبه آرشیو نود موجوده
فردوسی پور گفت شما میدونی اسمت به کوروش شبیه؟
کیروش هم گفت من کیروشم نه کوروش!
۱
Afgannews
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۱۹
خوبه آرشیو نود موجوده
فردوسی پور گفت شما میدونی اسمت به کوروش شبیه؟
کیروش هم گفت من کیروشم نه کوروش!
ویلی
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۰۵:۵۵
"Afgannews" دوست عزیز اولین کنفرانس خبریش بعد ورود به ایرانش منظورمه که حرفو با این عبارت شروع کرد....
سهام
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۴۰
تو مورد 1 نوشتی بعد از 90 میزانی از شیفتگیت نسبت به علی کریمی کم نشده.اما تو خط آخر نوشتی مچ بند سبز کریمی هم واقعی نبوده!!
بالاخره تصمیمت رو بگیر و فازت رو مشخص کن.
محمد
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۵۴
نه اقا این نویسنده مزدور مچ بند پرچم ایران کیروش رو میگه
۳
امید از تفت
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۴۰
آقا اصلاً نگاه برد و باختی به این مناظره نداشته باشید. انتقاد باید وجود داشته باشه ولی جنجال خیر. مطالب باید در جهت اتحاد و همگرایی ملی باشه. علی رغم گروه سختی که داریم، شرایط فوق العاده هم به لحاظ بازیکن و مربی داریم. بیرانوند، پورعلی گنجی و سیدجلال را داریم. میلاد محمدی را داریم، جهانبخش به عنوان یکی از سه بازیکن برتر لیگ هلند را داریم، قدوس یکی از بهترین های لیگ سوئد را داریم، طارمی و علی پور و آزمون به عنوان بهترین مهاجمان آسیا را داریم، اشکان دژاگه باتجربه را داریم و کلاً به لحاظ بازیکن شرایط خوبی داریم و مربی بزرگی هم داریم. امکانات و تدارکات ما در مقایسه با بقیه تیمهای جام جهانی خیلی کمتره ولی نسبت به گذشته تیم ملی خودمون قابل مقایسه نیست و خیلی عالی شده. لیگی که تماماً در اختیار تیم ملی است و . . . فقط باید حمایت و همگرایی و اتحاد ملی برای موفقیت به وجود بیاید و امیدوارم همه رسانه ها بدون توجه به مسائل گذشته به این همگرایی و اتحاد کمک کنند.
۸
مهرداد
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۴۶
ناراحت نشی ولی مطمئنم اگه طرف مقابل کی روش، مایلی کهن نشسته بود این حرفو نمیزدی که دیگه شیفته اش نیستی و پشیمانی. خیلی اسم کریمی تو پشیمانیت تاثیر داره عزیزم. میدونی چیه، من هنوز شیفته جفتشونم هنوزم از علاقه مندی به جفتشون کم نشده. چون هنوز یادم نرفته اولی با ساقهاش چه جادوهائی و دومی با مدیریتش چه اهدافی، به ما نشون دادن.
بهزاد
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۵۴
از زبون بقیه حرف نزن گلابی. ما طرفدارای کی روش کاملا به این موضوع واقفیم چه جواهری رو داریم. چون میدونیم یک سال دیگه امثال این لاتای چاله میدون (کریمی) ااین نتایج درخشانو برنمیتابند و زیرآب این ابرمرد رو میزنن. میدونی چرا؟ چون کسانی که خیلی از فوتبال سر درنمیارن با خودشون میگن اگه کی روش مربیه و تیمی که مالدیو هم به زور میبرد رو تحویل میگیره و همه رو قلع و غم میکنه پس مربیان ایرانی(بلانسبت علی دایی) دارن چیکار میکنن. دیگه کی میاد تیم به کریمی و مایلی و امثالهم بده؟ طبیعیه دیگه نمیخوان کی روش باشه. تا ذوالفقار نسبی که استقلالو فرستاد دسته 3 میاد از کی روش انتقاد میکنه اینش آدمو میسوزونه.
آنتي شومن
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۲۸
من در عجبم شما چطور از منصوريان به کيروش رسيديد؟ بريد دنبال شوفر خودتون و اونو پرستش کنيد! در ضمن آب دريا به دهن سگ نجس نميشه! نظر آدمهاي ناچيزي مثل تو درباره اسطوره فوتبال ايران اصلا مهم نيست!
۷
آبتین
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۳۶
مشکل کریمی فساد صد میلیون دلاری فدراسیون در این 8 سال و کیروشه. اما اصلا درمورد حاج آقا هدایتی که فقط توی یک فقره 2 هزار میلیارد به یه بانک بدهکاره و فساد توی پرسپولیس و خریدن بازیکن های رانتی اوکراینی و برانکو، صداش در نمیاد.
حالا اصلا مهم نیست هدایتی این بابا رو عضو هیات مدیره استیل آذین کرده. و اصلا پول شویی های اونجا مهم نیست.
اینا میخواد برانکو رو برگردونن تیم ملی. برنامه شون هم همینه. واقعا باید اشک ریخت برای این همه ساده لوحی مردم از شوالیه های پوشالی شون.
۷
حمید
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۵۹
آقایون یه پیشنهاد دارم. بهترین راه برای آدم کردن این موجود عجیب و غریب حمله به نقطه ضعفشه. نقطه کیروش هم پوله. پس بهتره بانک سامان رو تا موقعی که با کیروش همکاری داره تحریم کنیم تا حساب کار دست مردک پول پرست بیاد.

#تحریم_بانک_سامان
۶
محمدعلی
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۰۳
این باخت کیروش نبود این باخت تیم ملی بود شاید خیلیها فراموش کرده اند همین اقای کریمی در زمان فدراسیون دادکان و مربی گری برانکو جام جهانی المان رو برای تیم ایران در نیم دوم بازی با مکزیک تمام کردند شاید خیلی ها سیلی کریمی به داور ژاپنی را فراموش کردند که چه فشاری به فدراسیون وقت وارد کرد و مجبور به خم شدن تاکمر فدارسیون برای معذرت خواهی از ای اف سی و فدراسیون ژاپن شدیم شاید در گیری علی کریمی و دایی فراموش شده روزگاری که تیم ملی را به نابودی کشیدند ولی امروز علی کریمی پرچم دار حق شده برای نابودی جدید تیم ملی شاید کریمی های این زمانه از ظهور قدرت مند بازیکنهای جدید وحشت دارند که با بازیهای زیبا و مقتدر در جام جهانی روسیه خاطر نچندان جذاب انها را دفن کنند علی کریمی امروز در حالی پرچم دار حق است که بخاطر تکبر زیاد حتی ساده ترین مدارک مربیگری را ندارد و هیچ تیمی حاضر به سپردن تیم خود به او ندارد انتخاب اول کریمی باشگاه نفت با مدریت جهانیان باشگاه دوم سپیدرود با رفتار عجیب مدریتی شاید باید چشمها را شست و جور دیگر دید علی کریمی بازیکن با استعدادی بود ولی هیچ گاه نه یک مربی بزرگ خواهد شد نه یک منتقد منطقی . امروز علی کریمی انتقاداتی شبیه انتقادات اتوبوسی و تاکسی وار دارد خارج از هر بحث علمی و منطقی و دارای مدرک . از اقای کریمی باید پرسید برنامه نود فقط به خاطر دادن زمان به یک بار از اتهامات مبرا شد عادل که در شرط بندی فوتبال فعال بود به یک باره ادم پاکی شد . علی کریمی تو تشنه شهرتی تو عطش دیده شدن داری ای کاش به اندازه علی دایی قادر به صحبت کردن بودی ای کاش به اندازه مهدوی کیا دلسوز بودی ای کاش قدر هاشمیان نجابت کلام داشتی
Saeed
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۰۹
سراسر مزخرف و دروغ بد می سوزی که کریمی به شدت محبوب طرفدارای تیمت شده.فقط یک نکته بگم در مورد لگدش به ساک ورزشی علی رغم جوانیش اینه اون لگد به علی دایی بود که با نزدیک 40 سال تو تیم فیکس بازی میکرد.مافیای اون روز فوتبال اون به برانکو وبرانکوی محافظه کار اونو ب تیم تحمیل میگرد .کار کریمی تو اون روز از جنس کاری بود که ده روسی نو بازی پلی اف جتم جهانی یعنی بازی ایتالیا و سوئد با اون احمق ونتورا کرد.
۴
علی کمانگری
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۱۱
منظورم این بود که اون اولی که مچبند سبز می بسته واقعی بوده و اون یکی که ماله ایرانو میبسته، ژست های پوپولیستی.مثال اول واقعی ولی دومی غیر واقعی و اشاره به اشتباه ما در واقعی پنداشتن هر دو
۳ ۱
عمید
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۴۳
آقای کمانگری چرا برای شما این سوال مطرح نمیشه. که علی کریمی درباره فساد حول هدایتی و استیل آذین و پرسپولیس جیکش درنمیاد؟
آیا واقعا مشکل این آدم فساد یه فدراسیونه که ته تهش توی 10 سال فوقش 200 میلیون دلار پول توش جابجا شده.
اما همین هدایتی که ایشون و مهدوی کیا و باقری رو عضو هیات مدیره استیل آذین کرده نزدیک به دو میلیارد دلار پول در حسابش جابجا شده. تا جاییکه حتی دستگیر هم شد و انقدر زورش میرسید که آزادش کردن.
چرا خود همین کریمی نمیاد بگه این آدم از کجا این همه پول تو جیبی به پرسپولیس و فوتبالیستای مورد علاقه ش میده؟
چون اگر معتقد به سلامت هدایتی باشه واقعا تکلیفش معلومه.
البته به منم اون ویلا رو تو لواسون و راه به راه ماشین و خونه و پیتزا فروشی بهم میدادن همین قدر دهنم بسته میشد. اما دیگه پرچمدار مبارزه با فساد نمیشدم.
۵
آبتین
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۳۱
ببینم شماها این همه خبرنگارید الان چهار روزه دارم مطبوعات رو میخونم یه نفرتون پرسیده آیا کریمی دغدغه عدالت داره یا دعوای شخصی؟ یک نفر پرسیده که اگر کریمی دغدغه عدالت داره چرا عضو هیات مدیره استیل آذینه و کلی از هدایتی حمایت میشه ولی اصلا براش سوال نیست که چطور هدایتی 4 هزار میلیارد 4 هزار میلیارد پول میاد تو حسابش و از کجا میاره؟
تازه یکی از حامیان سراپا قرص خریدن پرسپولیس توسط هدایتی همین کریمی بوده؟ بعد از وفتی که آقا رو عضو هیات مدیره کردن؟
همه تون خائنید. چه اونی که از احساسات مردم سواستفاده میکنه چه اونی که هوای رفیقاشو داره. حالم از این ژورنالیسم ایران بهم میخوره. یه مشت مفت خور و حزب باد.
بعید می دونم حتی کامنت منو تایید کنید. دیگه عادت کردم
۵
عطا - تبریز
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۳۲
کاری به هیچ چیز ندارم.فقط می خوام دوران بعد از ۲۰۰۶ رو به یاد بیارید.دوران بعد از رفتن برانکو...دوران تحقیر توسط کشورهایی که فوتبال نداشتند و الان هم ندارن...
۵
عطا - تبریز
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۳۲
کاری به هیچ چیز ندارم.فقط می خوام دوران بعد از ۲۰۰۶ رو به یاد بیارید.دوران بعد از رفتن برانکو...دوران تحقیر توسط کشورهایی که فوتبال نداشتند و الان هم ندارن...
۳
والی
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۴۱
آقای ساکت با متانت و سند جوابهای کامل و مستندی رو به علی کریمی دادو بینندگان رو کامل قانع کرد امام علی کریمی با ادبیات چاله میدونی و لجاجت بچه گانه صحبت می کرد . زندگی علی کریمی پر از کارهای غیر قانونی و مبهمه و تخلفات زیادی انجام داده خدمات و کارهای زیر بنائی دلسوزیهاو درایت و کاردانیهای کیروش بزرگ رو ده یا بیست سال آینده ماندگاره و تازه اونموقع خواهید فهمید که چه کرده و الکی ایران تیم اول آسیا نشده و با دو گل خورده به عنوان دومین تیم به جام جهانی برای دومین بار پیاپی که حتی خوابش رو هم نمیدیدیم صعود کرد. پس بهتره از هیجانات زود گذر پرهیز کنیم و ازگنده کردن چاله میدونیهای بی ظرفیت که با پول یا مفت و بی حساب حالا صاحب تریبون و رسانه هم شدن بپرهیزیم زندگی و کارنامه و دستاورد این دو نفرو مقایسه کنیم و در محضر خدا قضاوت کنیم
۴
محمد
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۴۹
تو نویسنده برانکو پرست پرسپولیسی زر نزن . توی مزدور زر نزن . لحن صحبتش درست نبود ولی تیم ابرانی که الان فقط از اقتدارش در اسیا صحبت میکنن تیمی که بیشتر از دو سه تا بازیکن پا به سن گذشته نداره در سایه دانش کییروش بوده . مزززززززززززززززززززززززدور
۴
محمد
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۵۳
حرفهای علی کریمی همش درست و همه میدونیم که مافیای اصفهانی فوتبال چکار ها که نکرده ولی بی درایتی این آقا تو 4- 5 ماه مونده به جام جهانی و کمتر از یک سال مونده به آسیا کار دستمون نده خوبه . لااقل باید پای کیروش رو این وسط نمیکشید .
۴
باذربذر
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۵۷
اقا بحث رو عوض نکنید.....همه ما به فدراسیون اعتراض داریم نه کیروش....اگه فدراسیون اصلاح بشه کیروشم اصلاح میشه
۵
محسن
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۱۱
ایرانی هستیم مردمی فراموشکار و ساده مردمی عاشق ولی بیسیاست مردمی که خیلی ساده همه چی رو یادمون میره همیشه و همه وقت از بمباران شدن توسط حجم زیادی از طلاعات شگفت زده میشیم مهم نیست کی بگه یا اصلا راست بگه یا دروغ ، برنده و بازنده ای در کار نیست علی گریمی یه سری واقعیت رو در مناظره مطرح کرد که همه ی اون واقعیت هارو خودمونم میدونستیم ولی فقط چون پشت سرهم و یهو بود شک وارد کرد 5 روز دیگه تمام اینا میخوابه همه یادمون میره چی به چی بود برنده ی این مجادله کیروش هست چرا چون در اردو های تیم ملی سیستم مورینیو رو پیداه خواهد کرد و همه رو دشمن خودش و شاگرداش معرفی خواهد کرد و با استفاده از شانتاز شدید روانی همون انگیزه ای رو ایجاد میکنه که مورینیو در تیمهای قبلیش میکرد و شاگرداش تا پای جونشون براش خواهند جنگید.
علی کریمیو حرفاش و فسادو..... همه رو یادمون خواهد رفت همه
۳
مجید
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۱۶
من هرچی فکر میکنم چرا یه قضیه معمولی اینقدر پیازداغش رو هرچند ساعت یکبار زیاد میکنند فقط به یک جواب میرسم...پروژه حالا نگیم حذف....... تضیف حداکثری سرمربی بزرگ تیم ملی.....من باورم نمیشه که ....خودجوش...قلم به دستان...بدون واریزی به حسابشون...اینقدر قضیه رو پیچانده...تاب....میدهند...اما دلایلم...چرا اصلا به متهم اصلی کربمی....فساد فدراسیون....پرداخته نمیشود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اما عنوان درست کیروش..که تو وجود نداری شاگردی کنی چون همین قلم به دستان توهم زیادی از بزرگی به تو داده اند و حاضر نیستی اون توهم رو رها کنی زیرا بلد نیستی بدون انها زندگی کنی....این مگر نصیحت نیست....خب قلم به مزدها بگویند مطالبه اصلی کریمی الان کجاست...نکنه همان باندهای فاسد پشت شما پنهان شده اند تا تمام دعوا خلاصه بشه ...در کیروش....لطفا قلم به دستان..که کوچکتربن شکی در مزد بگیریشون ندارم....جواب بدهند....یاهو....
۶
بهمن
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۵۸
جالب اينجاست که همين کروش وقتی جلوی فدراسيون ميايستاد، حق بازيکنهاشو طلب ميکرد،
به سو مديريت اعتراض ميکرد و برای پس گرفتن مرکز فوتبال ميجنگيد همين مزدورهای
قلم به دست بهش ميگفتن خارجی مستکبر! ولی کريمی خاله زنک که طبق معمول
بعد از باخت شروع کرد به فرافکنی و يار کشی و حاشيه برای تيم ملی درست کردن
ميشه قهرمان وطن! بکشيد بيچاره ها که لياقتتون از همين لمپن ها بيشتر نيست.
راستی حقوق "پسر خواندهٔ" کروش از کجا مياد؟ مگه از همون بيت المالی که خرج
داداش برانکو رو ميده نيست؟ پس چرا اين وجدان عصر ما جرأت نداره از زلاتکو حرفی بزنه؟
يه زمانی که خوب از خجالت برانکو در ميومد:) به ترس از فحش خوردن که مربوط نيست خدای نکرده؟:)
يا نکنه پروژهٔ باز گردوندن تيم ملی به برانکو و باندش طرفه؟
اميدوارم 4 ماه ديگه که کروش رفت همين شارلاتان رو بذارن رو نيمکت، اون مرکز
تيم ملی رو هم پس بدن به زن هومن فاضلی. لياقت اين ملت بيشتر از اين نيست.
۲
عرفان
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۸
این که کیروش به کریمی میگه تهمت بزدلامه میزنی چک تو گوش ماس ولی این که کریمی میگه کیروش که مقتور ترین تیم ملی مون تو ۳۰ ساله گذشته رو ساخته میگه تو دلالی و واسه سباستین داالی میکنی و هزار تهمت دیگه سیلی نیس اون موقع هم که آقای کریمی مربی تیم ملی شد آخه مربی بایدن بود استعفا داد اومد وگرنه ما که میدونیم علی کریمی با چه رزومه سنگینی اومد تیم ملی حق داره به رزومه سلاستین گیر بده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر