فهرست
دنیل ارزانی مورد توجه یوونتوس و بایرن لورکوزن
دنیل ارزانی مورد توجه یوونتوس و بایرن لورکوزن

دنیل ارزانی مورد توجه یوونتوس و بایرن لورکوزن

آی اسپورت - دنیل ارزانی که پیش از این عنوان جوان‌ترین بازیکن جام جهانی 2018 را به خود اختصاص داده بود همچنان خبرساز است. این بار گزارش‌هایی منتشر شده که از ابراز تمایل غول باشگاهی ایتالیا، یوونتوس به این فوتبالیست جوان خبر می‌دهد. این مهاجم  19ساله در اولین فصل حضورش در لیگ استرالیا با پیراهن ملبورن‌سیتی، درخشان ظاهر شد و حالا گفته می‌شود بعد از جام جهانی روسیه به احتمال بسیار زیاد به اروپا منتقل خواهد شد. باشگاه‌های اروپایی به سرعت دست به کار شده‌اند تا جوان بااستعداد استرالیایی را جذب کنند.

با اینکه ارزانی تا یک فصل دیگر با  ملبورن‌سیتی قرارداد دارد اما ممکن است باشگاه استرالیایی با دریافت مبلغی قابل توجه از قراردادش با او چشم‌پوشی کند. گفته می‌شود به خصوص باشگاه‌های هلندی به شدت مایل به استخدام مهاجم جوان و گلزن ساکروها هستند. ولی بزرگترین باشگاهی که تا کنون خواهان به خدمت گرفتن ارزانی شده، یونتوس، قهرمان حال حاضر ایتالیا است. ساندی‌تایمز گزارش داده یوونتوس این فوتبالیست جوان را زیر نظر گرفته و ممکن است در فرصت نقل و انتقالات، او را به تورین منتقل کند.

علاوه بر قهرمان سری آ، اخیراً اعلام شد که بایرن لورکوزن بوندس‌لیگایی هم به جذب ارزانی تمایل دارد. این خبر وقتی مهم‌تر می‌شود که درنظر داشته باشیم لورکوزن در جذب وینگرهای استرالیایی سابقه داشته و رابی کروس زمانی در این تیم آلمانی بازی می‌کرده. با اینحال، بیشترین علاقه برای جذب ارزانی تا این لحظه از طرف باشگاه‌های هلندی ابراز شده و گفته می‌شود کمک‌مربی حال حاضر استرالیا، مارک فان بومل قصد دارد او را با خود به باشگاه پی‌اس‌وی آیندهوون ببرد. باشگاهی که فان بومل بعد از جام جهانی روسیه، سرمربی‌گری‌اش را به عهده خواهد گرفت.ارزانی در دو بازی استرالیا در جام جهانی روسیه، به عنوان یار تعویضی به میدان رفته و کمی پیش از شروع جام جهانی، در یک بازی دوستانه مقابل مجارستان اولین گل ملی خود را برای ساکروها به ثمر رسانده.

۴ ۲  
آی اسپورت
2018-06-25 16:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
آرش
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۴
اگه از ما عوام که هیچی حالیمون نیست ناراحت نمیشید بایر لورکوزن درسته عزیزان فوتبال فهم
۴
رضا
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۳۳
من هر چی نگاه می کنم چیزی خاصی تو بازی کردنش نمیبینم در هر صورت اگر برا ایران بازی می کرد مشتری به این صورت نداشت .لطفا اخبارشو دنبال نکنید رفته واسه یه کشور دیگه بازی می کنه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر