فهرست
نگرانی روز: اختلاف جدید برانکو و کی‌روش
نگرانی روز: اختلاف جدید برانکو و کی‌روش

نگرانی روز: اختلاف جدید برانکو و کی‌روش

آی اسپورت – گویا باید منتظر فاز جدید اختلاف سرمربی تیم ملی با همتایش در پرسپولیس باشیم. در شرایطی که برانکو در مصاحبه های اخیرش با احترام از کی روش نام برده سرمربی تیم ملی زمینه ساز اختلاف جدید شده. دیروز بود که خبر رسید بازیکنان ملی پوش ذوب آهن به دلیل فشرده بودن بازیهایشان، با هماهنگی با کادر فنی تیم ملی در اردوی ریکاوری این هفته حاضر نشده اند. گویا سرمربی پرسپولیس هم چنین درخواستی از کی روش داشته و برانکو امیدوار بوده که به خاطر فاصله کم بازی تیمش مقابل سپاهان تا بازی امروز در آبادان، کی روش ملی پوشان تیم او را از حضور در تمرینات ریکاوری این هفته معاف کند اما سرمربی تیم ملی با درخواست پروفسور مخالفت کرده است. فعلا که برانکو واکنشی به این موضوع نشان نداده اما شاید کنفرانس خبری بعد از بازی با صنعت نفت محلی برای حرفهای سرمربی پرسپولیس در این زمینه باشد.

۳ ۴  
آی اسپورت
2018-02-07 08:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
ماکان
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۴۰
کی روش خودشم میدونه که هیچ وقت نمیتونه مثل برانکو محبوب بشه به خاطر همین همش ساز مخالف میزنه اما اگر برانکو تصمیم به مقابله بگیره که ...!کچل پرتغالی بازی مراکشو دیدی!!!یعنی حیف از اون پولی که به تو میدن حیف بعد از حدود 8 سال تیم ملی ما تاکتیک نداره (البته اگر فوتبال علی اصغری رو از تاکتیکا حذف کنیم) به جای این باید یکی مثل گاس هیدینگو میاوردیم حداقل اگه پول زیادی هم میگرفت ارزش داشت و تو جام جهانی ها زنگ تفریح نمیشدیم.
کوهیار
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۴۳
کیروش امیرکبیر این فوتباله و مثل امیر کبیر درباریان و خواجگانی مثل خالیفسور حسود و دشمنشن
۳
رضا
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۱۰
همين كه از هيدينگ گفتي معلوم شد يه گلابي بيش نيستي
۲
ساشا
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۰۳
من کاری با امور فنی ندارم اگر چه در اون مورد هم نظر دارم ولی صرف نظر می کنم ، ولی آدم باید چقدر کینه ای باید باشه جواب حسن نیت و احترام برانکو به شخص کیروش و دفاع از عملکرد اخیر تیم ملی ، بی احترامی و دیکتاتوری هست.!!!!!!!!!!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر