فهرست
لایک روز؛ بلیت روسیه فغانی رزرو شد
لایک روز؛ بلیت روسیه فغانی رزرو شد

لایک روز؛ بلیت روسیه فغانی رزرو شد

آی اسپورت - تنها چند ماه بعد از صعود زودهنگام و مقتدرانه تیم ملی به جمع 32 تیم نهایی جام جهانی 2018 این بار شاهد انتخاب علیرضا فغانی داور سرشناس و شایسته ایرانی در بین داوران مد نظر فیفا برای قضاوت در این تورنمنت بزرگ در تابستان سال آینده هستیم.

اسامی داوران بین المللی فوتبال که شانس قضاوت در جام جهانی۲۰۱۸ روسیه رادارند از سوی فیفا برای شرکت در سمینار دانش افزایی وپاس کردن تست‌های مربوط که از۴ لغایت ۸ آذرماه در دبی امارات برگزار می شود اعلام شد که طی آن علیرضا فغانی در بین داوران انتخاب شده از آسیا برای این سمینار است.

فیفا از شش داور سرشناس آسیایی برای حضور در این سمینار دعوت به عمل آورده که علاوه بر علیرضا فغانی از ایران می توان به روشن ایرماتوف از ازبکستان، نواف عبدا.. از بحرین ، ساتو ریوجی از ژاپن،محمد عبدا.. از امارات و فهد المرداسی از عربستان هم اشاره کرد.

علیرضا فغانی در جام جهانی 2014 به عنوان داور ذخیره حضور داشت و فرصت قضاوت پیدا نکرد و در بازی هایی که انتخاب شد تنها نقش داور چهارم را ایفا کرد اما با گذشت چهار سال و پیشرفتی که از این داور شایسته در این سال ها دیده شد به نظر می رسد برترین داور آسیا در سال 2016 این بار بتواند بازی های مهمی را در جام جهانی قضاوت کند.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-11-18 13:16:00
نظر دهید

۱ نظر
یاشاسین تراختور
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۳۵
انشالله پاش بشکنه نتونه بره
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر