فهرست
توضیح قلعه‌نویی؛ چرا تبریزی استقلالی نشد؟
توضیح قلعه‌نویی؛ چرا تبریزی استقلالی نشد؟

توضیح قلعه‌نویی؛ چرا تبریزی استقلالی نشد؟

آی اسپورت – یکی از بازیکنانی که در نیم فصل لیگ هفدهم شایعه پیوستنش به استقلال جدی شده بود مرتضی تبریزی مهاجم ذوب آهن اصفهان بود. اتفاقی که در نهایت نیفتاد تا این مهاجم در اصفهان بماند و در تیم فعلی‌اش بدرخشد. حالا امیر قلعه نویی مربی ذوب آهن درباره اینکه چرا تبریزی به استقلال نرفت توضیحاتی داده است:

«به ‌هر حال بسیاری از بازیکنان دوست دارند در استقلال و پرسپولیس فعالیت کنند. نیم‌فصل هم ما به استقلال گفتیم دو الی سه بازیکنی را که در لیست اصلی آنها نیستند به ما بدهند تا ما هم تبریزی را به استقلال بدهیم. ما هدف‌مان کمک کردن به آن تیم بود در هر صورت همان‌طور که گفتم هر بازیکنی دوست دارد در استقلال و پرسپولیس بازی کند. این انتقال باید در صورتی انجام شود که هم منافع باشگاه در نظر گرفته شود و هم منافع بازیکن. به طور کلی من با اینکه بازیکنی دوست دارد برود در باشگاه دیگری،‌ مخالفت نمی‌کنم، چون بازیکن باید با قبلش در یک تیم بازی کند. از مسی پرسیدند از این همه تمرین و بازی خسته نشده‌اید،‌ گفت من با قلبم فوتبال را دوست دارم. من حتی حاضر بودم در نیم‌فصل این انتقال انجام شود و در مقابل بیت‌سعید و شهباززاده را جذب کنیم که دوستان موافقت نکردند.»

۱۱۲ ۷  
آی اسپورت
2018-04-15 13:13:00
نظر دهید

۷ نظر
استقلالیم با افتخاااااااااار
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۲۲
خاک تو سر دوستان،بیت سعید وشهباززاده رو مفت دادن رفت
محسن
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۵۱
آخه این دوتا چه پخی بودند؟
مارال
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۵۶
به استقلالیم با افتخار : اینا همه بهونه است باو تو چقدر ساده ای ، داره زر میزنه بعدشم اگه راست بگه این دو بازیکنتون خوب بودن حالا بعدش افت کردن!
۸
تاج اسیا
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۵۸
اینکه یکی بیاد نام خانم مارال رو جعل کنه فقط از یه لنگی برمیاد.
Kian
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۰۹
امیرخان ما میشناسیمت،عمرا اگه تو با گرفتن شهباززاده و بیت سعید که هردو ناآماده بودن راضی میشدی تبریزی بهترین بازیکن تیمت رو بدی!!!ولی خوب شد که نیم فصل نیومد ،اگه میومد احتمالا تیام رو نمیگرفتن
۷
معین
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۴۷
بنظرم نمیاد قلعه نوعی راست بگه چون استقلال توی نیم فصل هم شهباز رو داد رفت و هم بیت سعید رو بنابراین مشکل از استقلال نبوده درک میکنم که بهرحال ژنرال تو جدال نایب قهرمانی با استقلاله و احتمالا با این حرفا می خواد از شدت کینه احتمالی طرفدارا نسبت به خودشو کم کنه وگرنه کدوم احمقی پیدا میشه که بیت سعید و شهباز رو تازه بعلاوه کلی پول روشون در عوض تبریزی واگذار نکنه!
۵ ۱
محسن
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۲۲
به نظرت خیلی قشنگ نوشتی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر