فهرست
هشدار جدی ناپولی به رئال مادرید
هشدار جدی ناپولی به رئال مادرید

هشدار جدی ناپولی به رئال مادرید

آی اسپورت- در اوایل هفته مائوریسیو سری، سرمربی ناپولی، صحبتی محترمانه درباره حریفش در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا داشت:«رئال مادرید تیمی است که می تواند در چند دقیقه بازی را تغییر دهد». او در مصاحبه با اسکای این را گفت، اما تیم خودش هم تیمی است که می تواند شرایط بازی را به سرعت تغییر دهد. آن ها در دیداری که 7 بر یک بولونیا را شکست دادند این را نشان دادند.

هنوز 7 دقیقه از بازی نگذشته بود که همسیک و اینسینی تیمشان را 2 بر صفر پیش انداختند. بولونیا بارها تلاش کرد به بازی بازگردد، اما تلاششان ناموفق بود. هربار آن ها سعی کردند گل بزنند ضدحمله خوردند و ناپولی با استفاده از خط حمله فوق العاده اش به گل رسید.

حس بدی که آن ها داشتند قابل درک بود. تیمشان تحقیر شده بود. مارک همسیک فوق العاده کار کرده بود، او مدام در سمت چپ، راست و مرکز زمین برای ناپولی دوندگی می کرد.

بعد از هت تریکی که داشت همان طور که مستحقش بود کارشناسان از او تمجید زیادی کردند. این اولین هت تریک او در دوران بازی اش در سری آ بود. اما گل ها فقط بخشی از درخشش او بودند، او در کل در تمام مدت بازی عملکرد خوبی داشت. او به معنای واقعی رهبری را نشان داد. حتی زمانی که تیمش 10 نفره شده بود او از نیمه زمین خودشان پاسی فوق العاده ارسال کرد که در نتیجه اش بازیکن حریف مجبور شد خطا کند و از زمین بازی اخراج شود.

دیگر ستاره این تیم مارتنز بود. او در حال حاضر بهترین گلزن سری آ است و 16 گل زده است و جالب اینجاست که 13 گل از این 16 گل در تنها 8 بازی زده شده است. این یعنی این بازیکن در حال حاضر یکی از بهترین مهاجمان حال حاضر اروپا است.

هرچند ناپولی هم مشکلات خودش را دارد. مخصوصا در فاز دفاعی. در بولونیا یک بار دیگر دیده شد وقتی تیمشان تحت فشار است بازیکنان این تیم چطور یکدیگر را زیر فشار قرار می دهند و باعث می شوند هم تیمی هایشان جاگیری های اشتباه داشته باشند. در بازی با مادرید هم قطعا این تیم زیر فشار خواهد بود و باید فکری برای برنابئو بکند.

جدا از این خط میانی متشکل از رائول آلبیول و نیکولا ماکسیموویچ به سختی می تواند برای رونالدو شبی سخت بسازد. هنوز کالیدو کولیبالی هم به خاطر حضور در جام ملت های افریقا استراحت می کند و امید هواداران تیم ایتالیایی این است که او برای بازی مقابل مادرید در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آماده شده باشد.

سری از طرفی برای انتخاب هافبک دفاعی که مقابل 4 مدافعش بازی خواهد کرد هم کار سختی خواهد داشت. جورجینیو به خوبی توپ های از دست رفته را زنده می کند، اما دوندگی اش در بازی بسیار کم است، آمادو دیاوارا هم خوب است، اما 19 سال سن دارد و بارها نشان داده که برای پاس دادن ریسک می کند. در نهایت با همه این مشکلات به خاطر روی فرم بودن همسیک، مارتنز و دیگر بازیکنان شاید حتی ناپولی بتواند در لیگ قهرمانان مقابل رئال مادرید پیروز هم بشود.

 

 

 

۶    
آی اسپورت
2017-02-05 19:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر