فهرست
ادعای روز؛ تجمع استقلالی‌ها خودجوش نیست
ادعای روز؛ تجمع استقلالی‌ها خودجوش نیست

ادعای روز؛ تجمع استقلالی‌ها خودجوش نیست

آی اسپورت – برای چندمین بار در هفته‌های اخیر هواداران استقلال دیروز مقابل ساختمان این باشگاه تجمع کردند و نسبت به عملکرد مدیران باشگاه اعتراض خود را نشان دادند. در این تجمع شعارهایی هم در حمایت از علی فتح‌الله‌زاده سر داده شد. اما امیر واعظ آشتیانی مدیرعامل اسبق استقلال معتقد است این تجمعات خودجوش نیست! او می‌گوید: «قصد حمایت از مدیران استقلال را ندارم و بر عملکرد آنها انتقادات زیادی وجود دارد اما با اعتماد و اعتقاد ویژه ای می گویم این تجمعات خودجوش نیست و هدایت شده است. متاسفانه برخی از افراد که در زمان حضورشان مشکلات زیادی را به وجود آوردند برای برگشت به صندلی مدیریت دست به هر کاری می‌زنند. آنها را از درب بیرون می‌اندازند اما می‌خواهند از پنجره وارد شوند.»

۱۶ ۳  
آی اسپورت
2019-07-14 23:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
محسن
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸، ۰۰:۲۰
تو را به ناموس نداشته ات،قسم میدهم خفه شو.آخه دیوث،تو خودت شامل همین ادعایی.وگرنه کی تو را صدا کرد که حرف بزنی.من اهل شهرستانم.تا حالا ورزشگاه آزادی و ساختمان باشگاه استقلال را ندیده ام.اما اگر روزی اسم نجس تو برای برگشتن به فوتبال باشه(هر کجای فوتبال)میام تهران و نفس کثیفت را قطع میکنم.بدبخت پاچه خوار
۴
محسن
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸، ۰۰:۴۸
و در ادامه باید به اطلاع این کودن برسانم فقط نوع آمدن و نوع رفتن یا ماندن بازیکنان بدرد بخور یا بنجل مدیران این چند فصل اخیر را با بازیکن گرفتن مدیر مدنظرت مقایسه کن و بعد شکر زیادی بخور.اظهارنظرهای تو،شبیه زخم زدن با دشنه است.و معمولا دشنه را از پشت میزنند.
۴
مسعود
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸، ۰۹:۰۳
لمپن بودن فتح اله زاده بر هیچ کسی پوشیده نیست!!
من نمی دونم مطلب در مورد فح اله زاده زدن یعنی چی !!!!!
کسی که 100 میلیون به تهیه کننده یه برنامه تلویزیونی بده برای 10 دقیقه ارجایف گفتن ..دیگه حسابش کاملا مشخصه ..
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر