فهرست
صنعت نفت۳-۲ سپاهان؛ کرار دوباره درخشید
صنعت نفت۳-۲ سپاهان؛ کرار دوباره درخشید

صنعت نفت۳-۲ سپاهان؛ کرار دوباره درخشید

آی‌اسپورت- هر سه گل صنعت نفت آبادان روی اثر مسقیم جاسم کرار زده شد تا صنعت نفت بر سپاهان پیروز شود. در روزی که ساسان انصاری نشان داد کم‌کم به آمادگی برمی‌گردد جاسم کرار، با درخشش خود سه امتیاز بازی را نصیب صنعت نفت کرد. 

هفته سیزدهم لیگ برتر؛ ساعت: 15؛ تاریخ: 96/09/03
استادیوم: تختی آبادان
داور: محمدحسین زاهدی‌فرد؛ کمک‌ها: بابک عباسقلی‌زاده، محمدرضا مدیرروستا و علی‌اصغر مومنی/ ناظر: مسعود مرادی.

اخطار: عارف غلامی (32) و علی کریمی(62)  و رضا میرزایی(71) از سپاهان و مسعود ابراهیم‌زاده(75) از صنعت نفت

 صنعت نفت آبادان
داوود نوشی‌صوفیانی، مرتضی اسدی، علی عبدالله‌زاده، حسین ساکی، مسعود ابراهیم‌زاده، آگوستو‌ سزار، زبیر نیک‌نفس، کرار جاسم، محمدامین درویشی(84- مسلم مجدمی)، میلاد جهانی(46- حسین بغلانی) و‌ لوسیانو پریرا(3+90- رضا جبیره)
سرمربی: فراز کمالوند

سپاهان اصفهان
لی اولیویرا، مهدی رحیمی، عارف غلامی، شاهین ثاقبی، سعید آقایی، رسول نویدکیا(78- حامد بحیرایی)، علی کریمی، حسین پاپی، جلال‌الدین علی‌محمدی، ساسان انصاری و مروان حسین(69- رضا میرزایی).
سرمربی: زلاتکو کرانچار

 شرح گل‌ها:

 صنعت نفت 1 - سپاهان 0 (دقیقه 13: مسعود ابراهیم‌زاده): کرار جاسم خطایی که در جناح چپ زمین گرفته بود را به شکل سرعتی و زمینی به سمت دروازه سپاهان زد که قبل از اولیویرا، تاثیرگذاری ابراهیم‌زاده روی توپ یک گل برای صنعت نفت به همراه داشت.

صنعت نفت 1 - سپاهان 1 (دقیقه 23: ساسان انصاری): اشتباه فاحش از نوشی‌صوفیانی در دفع توپ موجب شد بازیکنان سپاهان صاحب توپ شوند که پاس علی‌محمدی و ناکامی مدافعان صنعت نفت در دفع این موقعیت را انصاری تبدیل به گل مساوی کرد.

صنعت نفت 2 - سپاهان 1 (دقیقه 30: کرار جاسم): دومین گل صنعت نفت را کرار جاسم با زدن توپ به سمت چپ دروازه و خلاف جهت اولیویرا به ثمر رساند.

صنعت نفت 2 - سپاهان 2 (دقیقه 3+45: جلال‌الدین علی‌محمدی): پاس در عمق خوب مروان حسین در موقعیت مناسبی به علی‌محمدی رسید که او هم توپ را از بین پای نوشی‌صوفیانی عبور داد و موفق شد گل تساوی‌بخش سپاهان را در آخرین ثانیه‌های نیمه اول بزند.

صنعت نفت 3 - سپاهان 2 (دقیقه 89: کرار جاسم): ضربه آزاد استثنایی کرار جاسم از گوشه محوطه جریمه به کنج دروازه سپاهان رفت تا صنعت نفت در لحظات پایانی گل سوم صنعت نفت را به ثمر رساند.


لحظات حساس

دقیقه 3: پاس در عمق انصاری به پاپی رسید اما شوت این بازیکن در زاویه‌ای مناسب دقت لازم را نداشت و با دخالت نوشی‌صوفیانی تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 8: ارسال ثاقبی از جناح راست زمین و ضربه سر مروان حسین قدرت لازم را نداشت و بدون دردسر در اختیار دروازه‌بان صنعت نفت قرار گرفت.

دقیقه 9: اشتباه اولیویرا در خروج و دفع توپ موجب شد موقعیت بسیار خوبی روی ارسال از جناح چپ برای صنعت نفت شکل بگیرد که نیک‌نفس و سزار در گل کردن توپ ناکام بودند.
دقیقه 11: پاس سریع و زمینی پاپی به انصاری رسید ولی چرخش و ضربه کم دقت او باز هم حاصلی برای سپاهان به همراه نداشت.

دقیقه 18: شوت روی پای علی‌محمدی از پشت محوطه جریمه با اختلاف بسیار زیادی راهی اوت شد.

دقیقه 27: ارسال ساکی از روی ضربه آزاد سمت راست زمین را سزار با ضربه سر زد که توپ بی‌ثمر راهی اوت شد.

دقیقه 28: روی نفوذ ابراهیم‌زاده از جناح چپ زمین و ضربه به توپ او که به دستان غلامی برخورد کرد، صنعت نفت صاحب پنالتی شد.

دقیقه 36: ضربه آزاد علی کریمی از پشت محوطه جریمه را نوشی‌صوفیانی تبدیل به کرنر کرد.
دقیقه 37: پاس محرمی و شوت علی‌محمدی به راحتی در آغوش گلر صنعت نفت جای گرفت.

دقیقه 38: ثاقبی ضربه ایستگاهی میانه زمین را به سمت چپ محوطه جریمه فرستاد که رحیمی بدون توقف توپ را به تیرک دوم ارسال کرد اما ضربه انصاری این بار گلی برای سپاهان به همراه نداشت و توپ به اوت رفت.

دقیقه 42: ضربه سر مروان حسین دوباره حاصلی در پی نداشت و همچنان در گلزنی ناکام ماند.
دقیقه 45: علی کریمی برای دومین بار پشت ضربه آزاد پشت محوطه جریمه به سود سپاهان ایستاد ولی این بار شوت او به دیوار دفاعی بازیکنان صنعت نفت برخورد کرد و نزدیک بود در زمان رفتن نوشی‌صوفیانی به سمت چپ دروازه تبدیل به گل شود که در نهایت راهی کرنر شد.

دقیقه 47: ضربه آزاد محکم کرار جاسم را اولیویرا به شکل ناقصی دفع کرد که در ادامه دو ضربه از مهاجمان صنعت نفت را مدافعان سپاهان سراسیمه به میان زمین فرستادند.

دقیقه 52: ضربه آزاد راه دور نویدکیا را نوشی‌صوفیانی تبدیل به کرنر کرد.

دقیقه 55: پریرا با استارت سریع و جای گذاشتن رحیمی، می‌توانست برای سومین بار دروازه اولیویرا را باز کند اما شوت او با اختلاف زیادی به اوت رفت.

دقیقه 68: نیک‌نفس با تکل به موقع اجازه نداد دروازه صنعت نفت باز شود و شوت انصاری فقط یک کرنر برای سپاهان به همراه داشت.

دقیقه 79: ضربه آزاد کرار جاسم با اختلاف کمی ازروی دروازه سپاهان به بیرون رفت.

دقیقه 81: ضربه سر انصاری را نوشی‌صوفیانی درازکش جمع کرد.

۱    
آی اسپورت
2017-11-24 16:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر