فهرست
دستیاران شفر فدای پاتوسی می‌شوند؟
دستیاران شفر فدای پاتوسی می‌شوند؟

دستیاران شفر فدای پاتوسی می‌شوند؟

آی اسپورت - با اینکه گفته می‌شد که استقلال برای تأمین مبلغ مورد نیاز برای حفظ پاتوسی، روی دریافت پول رضایتنامه و حق رشد مجید حسینی از باشگاه ترابوزون حساب کرده‌اند اما باز هم 10 میلیارد تومان مبلغی است که می‌تواند باشگاه استقلال را با مشکل مواجه کند. حالا به این مبلغ پول مورد نیاز برای حفظ امید نورافکن و بودجه مورد نیاز برای خریدهای دیگر را هم اضافه کنید. همه این اتفاقات وقتی همزمان می‌شود با مشکلات مالی باشگاه استقلال، به بروز زمزمه‌هایی درباره اولویت بندی مدیران باشگاه خرج کردن دلار می‌انجامد.

به همین خاطر است که شایعاتی مطرح شده که احتمال کنار گذاشتن دستیاران خارجی شفر را در ازای حفظ پاتوسی و نورافکن مطرح می‌کند. گویا تعدادی از افراد داخل باشگاه این پیشنهاد را مطرح کرده‌اند که به جای دستیاران خارجی شفر، مربیان داخلی جایگزین شوند تا در هزینه‌های باشگاه استقلال صرفه‌جویی شود و باشگاه بتواند بازیکنان مورد نظر خود را برای فصل آینده داشته باشد.

اصولاً برای یک مربی خارجی مثل شفر، برخورداری از دستیارانی که خودش انتخاب کرده و نسبت به آن‌ها شناخت دارد، در اولویت قرار دارد و بعید است که این سرمربی آلمانی حاضر شود به چنین پیشنهادی از سوی باشگاه تن دهد.

این ماجرا اما تا وقتی مطرح است که بند معروف و عجیب قراداد شفر به میان نیاید. همان بند عجیبی که افتخاری و توفیقی در قرارداد شفر قرارداده بودند و براساس آن شفر باید از روی حقوق خود دستمزد مربیان خارجی را پرداخت کند. در صورتی که این بند کماکان پابرجا باشد، قطعاً حذف دستیاران شفر نمی‌تواند تأثیر چندانی در بودجه‌ای داشته باشد که باشگاه به کادرفنی اختصاص می‌دهد.

۶ ۱  
آی اسپورت
2019-04-24 00:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
.
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۰۹
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر