فهرست
دکه آنلاین: گودبای بازی!
دکه آنلاین: گودبای بازی!

دکه آنلاین: گودبای بازی!

آی اسپورت – گفتگو با 4 بازیکن پرسپولیس قبل از سفر این تیم به عمان برای بازی با الاهلی تیتر یک خبر ورزشی است. قرمزها گفته اند سرشان را جلوی توپ می گذارند. این روزنامه از احتمال کاپیتانی طارمی در بازی سه شنبه شب خبر داده. خبر ورزشی برای استقلالی ها خبر خوبی دارد. اینکه امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی و پادوانی به دیدار با پدیده می رسند.

 

خبر ورزشی 29 مرداد
خبر ورزشی 29 مرداد

پیروزی درخواست عجیب استقلالی ها برای برگزاری دربی دوستانه در آلمان را تیتر یکش کرده و نوشته که برگزاری این بازی بدون حضور ملی پوشان فایده ای ندارد. به عقیده پیروزی تاریخ پیشنهادی استقلال برای دربی دوستانه یا از ترس این تیم بوده یا از بی خبری آبی ها از تقویم تیم ملی. این روزنامه از بازی استقلال و پدیده به عنوان گودبای بازی! منصوریان نام برده.

 

پیروزی 29 مرداد
پیروزی 29 مرداد

تیتر یک روزنامه گل مصاحبه با پدر طارمی است. او در دفاع از پسرش گفته که توهین و فحاشی باعث شد تا مهدی نتواند جلوی سیاه جامگان گل بزند. پدر طارمی مدعی شده که پسرش به آرزویش یعنی بازی در رئال نزدیک شده است.

 

روزنامه گل 29 مرداد
روزنامه گل 29 مرداد

همشهری ورزشی گفتگو با 2 بازیکن پرسپولیس را به عنوان تیتر یکش انتخاب کرده. مصلح گفته به دنبال رسیدن به ترکیب اصلی است و رسن هم از آمادگی اش برای بازی مقابل الاهلی خبر داده است.

همشهری ورزشی 29 مرداد
همشهری ورزشی 29 مرداد

 

۲    
آی اسپورت
2017-08-20 08:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر