فهرست
سایپا 0-0 نفت MIS؛ باز هم سلاطین تساوی
سایپا 0-0 نفت MIS؛ باز هم سلاطین تساوی

سایپا 0-0 نفت MIS؛ باز هم سلاطین تساوی

آی اسپورت – دیدار دو تیم سایپا و نفت مسجد سلیمان در پایان 90 دقیقه با تساوی بدون گل خاتمه یافت و به خصوص در نیمه دوم شاهد یک بازی آرام و بدون موقعیت ویژه برای گلزنی بودیم.

 

هفته هفدهم لیگ برتر

 شنبه ۱۶ اسفند ۹۹ ؛ ورزشگاه دستگردی اکباتان  

تیم داوری: احمد محمدی – حمید سبحانی – مهدی شفیعی

 

ترکیب سایپا: محمدحسین اکبر منادی، فریبرز گرامی ( 17 مهیار جباری) ، رضا علیاری، رضا جعفری (70- روح الله سیف اللهی)، مجید علیاری، حسین ماهینی، حسین مالکی، محسن مسلمان (58- حسین کامیاب)، مهرداد عبدی، محمدصادق بارانی (70-مهرداد حیدری) و کمال الدین نیک خوی (58- سعید محمدفر)

سرمربی: ابراهیم صادقی

 

ترکیب نفت مسجدسلیمان: فرهاد کرمانشاهی، سیروان قربانی، بهروز نوروزی فرد، مصطفی نائیج پور، سجاد جعفری، محمد بلبلی، محمدمهدی احمدی، محمدمهدی محبی، میثم تهیدست، ساسان حسینی و مهران امیری

سرمربی: داریوش یزدی

 

 دقایق حساس:

دقیقه 7: محمد بلبلی مهاجم تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در محوطه جریمه سایپا سرنگون شد که اعتراض نیمکت نشینان این تیم را به همراه داشت و معتقد بودند که داور باید پنالتی اعلام می کرد.

دقیقه 17: شوت از پشت محوطه جریمه محبی در اختیار منادی گلر سایپا قرار گرفت.

دقیقه 20: ضربه ساسان حسینی از پشت محوطه جریمه توسط اکبر منادی دفع شد و توپ مقابل پای جعفری دیگر بازی نفت مسجد سلیمان افتاد ولی ضربه او بی دقت بود تا بهترین موقعیت بازی به این ترتیب از دست برود.

دقیقه ٢٩: پاس رو به عقب حسینی می رفت موقعیت خوبی برای بلبلی بسازد ولی زودتر از این بازیکن، مدافعان سایپا به توپ رسیدند و این موقعیت از دست رفت.

دقیقه ٣٠: سانتر خوب نیک خوی در سمت مقابل به ماهینی رسید و این بازیکن هم اقدام به سانتری خوب و دقیق کرد که مدافعان مسجد سلیمانی هوشیارتر بودند و توپ را به اوت زدند.

دقیقه 33: پاس رو به بیرون بسیار خوب ماهینی به مهاجم هم دسته رسید ولی شوت این بازیکن که خیلی خوب هم زده شده بود، بلوکه شد و به کرنر رفت.

دقیقه 40: سانتر خیلی خوب حسین ماهینی روی تیرک دوم به نیک خوی رسید و ضربه والی این بازیکن با اختلاف کمی راهی اوت شد تا یکی از بهترین موقعیت های بازی برای سایپا روی همین صحنه شکل بگیرد.

دقیقه 51: اشتباه محض نیک پور در کنترل، توپ را نصیب محبی کرد. او چند قدمی با توپ حرک کرد و سپس به توپ ضربه زد که شوت او با اختلاف بسیار کمی راهی اوت شد.

دقیقه 64: ساسان حسینی با توپ وارد محوطه جریمه شد ولی علیاری تکل زد و موقعیت از بین رفت.

دقیقه 83: ارسال کرنر توسط سایپایی ها روی سر علیاری فرود آمد ولی این ضربه خیلی آرام بود و در درستان سنگربان نفت مسجد سلیمان قرار گرفت.

دقیقه 87: حرکت خوب محمد بلبلی با شوت این بازیکن جوان همراه شد ولی ضربه فنی او با اختلاف کمی راهی اوت شد.

دقیقه 90: ضربه محمد بلبلی از فاصله دور زده شد ولی راه به جایی نبرد تا این بازی که در طول 90 دقیقه حساسیت ویژه ای نداشت، در آستانه خاتمه با تساوی بدون گل باشد.

دقیقه 91: ضربه مهرداد عبدی از فاصله خیلی دور زده شد و باز هم بی ثمر بود.

 

اتفاق ویژه

سایپا پس از این مسابقه با کسب 9 تساوی در 17 مسابقه، بیشترین تعداد تساوی در لیگ بیستم را به خودش اختصاص داده است.

 

بهترین بازیکن

نمی توان در این بازی به بازیکن ویژه ای اشاره کرد. با این حال ماهینی و نیک خوی از کناره ها به خوبی در حملات تیمشان شرکت می کردند و باید از بلبلی، ساسان حسینی و محبی نیز به عنوان مهره هایی نام برد که در ترکیب نفت مسجد سلیمان بهتر بازی کردند.

 

در حاشیه:

* دیدار دو تیم در شرایطی در ورزشگاه دستگردی اکباتان دنبال می شود که از هیچ شبکه تلویزیونی پخش زنده ندارد.

* دراگان اسکوچیچ و دستیارانش در این مسابقه حاضر شده اند و احتمالا پس از پایان بازی به ورزشگاه آزادی می روند تا مصاف استقلال و فولاد را تماشا کنند که از ساعت 17:30 دقیقه آغاز می شود.

* چمن ورزشگاه دستگردی برخلاف بازی های گذشته از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است.

*فریبرز گرامی به دلیل مصدومیت توسط کادر فنی سایپا تعویض شد و جای خود را در دقیقه ١٧ به مهیار جباری داد.

 

     
آی اسپورت
2021-03-06 16:55:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر