فهرست
مهلت خونه‌به‎خونه تمام شد؛ سازمان لیگ چه می‎کند؟
مهلت خونه‌به‎خونه تمام شد؛ سازمان لیگ چه می‎کند؟

مهلت خونه‌به‎خونه تمام شد؛ سازمان لیگ چه می‎کند؟

آی اسپورت – بعد از اتفاقاتی که در هفته آخر لیگ یک افتاد مالک باشگاه خونه‎به‌خونه در نامه‌ای رسمی به سازمان لیگ اعلام کرد که تیمش در اعتراض به ماجراهای هفته آخر لیگ یک، در فینال جام حذفی حاضر نخواهد شد. اما دیروز سازمان لیگ از مسئولان باشگاه بابلی خواست در تصمیم خود تجدیدنظر کنند. سازمان لیگ تا ساعت 10 امروز به مسئولان خونه‌به‌خونه مهلت داد تا در تصمیم خود تجدید نظر کنند و موافقت خود را با حضور در جام حذفی اعلام کنند وگرنه با این باشگاه برخورد قانونی صورت خواهد گرفت. اما بعد از پایان این مهلت اتفاقی نیفتاد و از باشگاه خونه‌به‌خونه هم خبری نشد و باید دید سازمان لیگ می‌تواند حسن‌زاده را راضی به حضور خونه‌به‌خونه در فینال کند یا اتفاقاتی مثل جریمه و محرومیت برای این تیم رقم خواهد خورد.

۸ ۵  
آی اسپورت
2018-05-01 11:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
خربین
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۲۴
قطعا جام را باید به استقلال بدهند... همین امروز هم نتیجه را اعلام کنند. تا تیم هزینه سفر به خرمشهر را ندهد و وقت از بین نرود.
مزخرفاتی هم که درودگر راجع به جایگزین خونه به خونه گفت نه وجه قانونی داردو نه اصلا شدنی است و استقلال به هیچ عنوان نباید با تیمی غیر از خونه به خونه بازی کند.
۹ ۲
عبد الرحمن عموری
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۱۹
این رو هم مثل 4جانبه هاتون بزارید تو لیست افتخاراتتون واسش ستاره بزنید

راستی هنوز نگفتید جام حذفی معتبره یا نیست ؟؟؟
۵
((
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۰۵
همون موقع که این مسیر مضحک رو برنامه ریزی کردن جام مال کیسه بود فقط این وسط دستشون دررفت خوردین به نفت ابادان که فغانی زحمتش رو کشید جالبه وقتی سرپرست نفت به داوری فجیع فغانی اعتراض کرد رییش کمیته داوران گفت تو بازی با پرسپولیس داوری به نفع تون بوده تو این بازی به ضررتون بی حساب شدین!!!!!!!!!!!!
۴
فرهاد
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۱۰
جام را در حقیقت قبل از بازی با صنعت نفت آبادان به استقلال هدیه داده بودن .
۴
M
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۰۰
جام تقریبا از طلا نیست مثل آفتابه دستوشویی میمونه تقدیم به استقلالی های کیسه کش مبارکتون باشه جام پلاستیکی اگه قرار باشه به فروش برسانین ما خریداریم خخخخ
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر