فهرست
قاب روز؛ فخرفروشی مقابل اولدترافورد و اتحاد!
قاب روز؛ فخرفروشی مقابل اولدترافورد و اتحاد!

قاب روز؛ فخرفروشی مقابل اولدترافورد و اتحاد!

آی اسپورت - یک هوادار لیورپول پس از قهرمانی تیم محبوبش در لیگ برتر وقت را تلف نکرد و برای رقبای تیمش به طرز خاصی کری خواند. به گزارش PA، شاهد ملجی که ساکن شرق لندن است، تصمیم گرفت با یک نسخه کوچک از جام لیگ برتر برابر ورزشگاه اولدترافورد و اتحاد به شادی بپردازد. این فرد 45 ساله می گوید عکسی که جلوی اولدترافورد گرفت، در پاسخ به تمامی طعنه هایی بود که طی 30 سال اخیر از سوی هواداران منچستریونایتد به لیورپولی ها زده می شد. او گفت: «پس از این که منچستریونایتد را 2-0 شکست دادیم، این جام را به صورت آنلاین سفارش دادم چون با توجه به اختلاف 16 امتیازی در صدر، می دانستم قهرمان خواهیم شد.»

1
1

او همچنین قبل از مراجعه به در ورودی آنفیلد، پیراهن شماره 19 ای که نام یورگن کلوپ روی آن درج شده بود را بر تن کرد، که این عدد به تعداد قهرمانی های لیورپول در فوتبال انگلیس اشاره داشت: «این یک حرکت خودجوش بود. با توجه به تمامی طعنه هایی که طی این 30 سال از سوی هواداران منچستریونایتد به من زده شد، فکر کردم انجام دادن این حرکت اقدام مناسبی است تا بیشتر روی این اتفاق مانور بدهم. بهترین بخش ماجرا اینجاست که عکاس این عکس، هوادار منچستریونایتد است. او تنها کسی بود که آن اطراف حضور داشت!»

ملجی در مورد دلیل عکس گرفتن جلوی ورزشگاه اتحاد هم گفت: «سیتی در حال حاضر بزرگ ترین رقیب ما است، بنابراین فکر کردم گرفتن عکسی مشابه رو به روی ورزشگاه آن ها هم مهم است.»

۱    
آی اسپورت
2020-06-29 21:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر