فهرست
کالدرون: بعضی تصمیم‌ها ناراحتم می‌کند
کالدرون: بعضی تصمیم‌ها ناراحتم می‌کند

کالدرون: بعضی تصمیم‌ها ناراحتم می‌کند

آی اسپورت - گابریل کالدرون در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در ارتباط با تصمیم اخیر خود برای کنار گذاشتن دو تن از بازیکنان تیم توضیحاتی داد. صحبت‌های سرمربی آرژانتینی پرسپولیس را بخوانید:

باید قوی‌تر از قبل باشیم

کالدرون به پرسپولیس آمده است برای این که سعی کند پرسپولیس را یک بار دیگر به قهرمانی برساند. پرسپولیس تیم خوبی دارد ولی برای این که پس از سه قهرمانی برای چهارمین بار پیاپی که در تاریخ فوتبال ایران سابقه نداشته است بتواند به این مهم دست پیدا کند، نیاز دارد که از این بهتر و قوی‌تر باشد. برای این که بتواند بهتر و قوی‌تر باشد باید بتواند بازیکنان جدیدی را جذب کند تا در کنار کار و تلاش بیشتر خود و حمایت بیشتر هواداران، به  قهرمانی برسد. راه دیگری غیر از این نداریم.

باید لیست را خلوت می‌کردیم

این دو نفر یعنی کنعانی زادگان و امیری افراد ثابت تیم ملی هستند، حضور این دو قطعا ما را قوی‌تر می‌کند ولی روال کار فدراسیون و قوانین بازی‌ها می‌گوید که باشگاه‌ها می‌توانند یک تعداد مشخصی از بازیکنان را در اختیار داشته باشند. به این ترتیب با آوردن این دو ملی پوش، به محدودیت قوانین فوتبال فدراسیون و لیگ رسیدیم و مجبور بودیم برای آنها جا خالی کنیم.

دست من بود سروش و شایان را نگه می‌داشتم

سرمربی سرخپوشان اضافه کرد: اگر به من بود دوست داشتم همه این بازیکنان از جمله رفیعی و مصلح را نگه دارم چون همگی بازیکنان خوبی هستند و هر جایی که بروند تاثیر خودشان را نشان می‌دهند. محدودیت در تعداد بازیکنان، من را در شرایط سختی قرار داد. باید بازیکنانی که به آنها علاقمند بودم را به خاطر این محدویت قوانین فدراسیون و سازمان لیگ، کنار می‌گذاشتم. من به هر جهت یک نقش و مسوولیتی دارم که آن را پذیرفته‌ام و باید به عهده بگیرم.

از این دو نفر راضی بودم

در حال حاضر اعتقاد دارم کاری که انجام می‌دهم به نفع باشگاه و هواداران است. با وجود آن که بعضی تصمیم‌ها مثل این، خود من را ناراحت می‌کند. رفیعی و مصلح دو بازیکن خوب بودند که من از آنها راضی بودم ولی در این مقطع نتوانستیم بیش از این در خدمتشان باشیم. برای آنها آرزو می‌کنم که موفق باشند.

۶    
آی اسپورت
2019-07-17 15:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر