فهرست
کوتینیو در یک قدمی بارسا؛ پس از باکسینگ دی
کوتینیو در یک قدمی بارسا؛ پس از باکسینگ دی

کوتینیو در یک قدمی بارسا؛ پس از باکسینگ دی

آی اسپورت – کوتینیو همچنان گزینه شماره یک بارسا برای تقویت خط میانی محسوب می‌شود. هرچند خرید این بازیکن در تابستان با مخالفت لیورپولی‌ها میسر نشد ولی مسئولان بارسا ناامید نشده و قصد دارند با شروع نقل و انتقالات زمستانی تلاشی مجدد را برای جذب ستاره برزیلی آغاز کنند.

شاید با توجه به اینکه روند بارسا در این فصل فوق العاده بوده و تقریبا از حالا قهرمانی این تیم در لالیگا قطعی به نظر می‌رسد، تلاش برای جذب کوتینیو در چنین مقطعی از فصل کمی عجیب جلوه کند؛ به خصوص اینکه ستاره برزیلی در لیگ قهرمانان نمی‌تواند برای بارسا به میدان برود ولی از آنجا که بارسلونا اطمینان دارد که پی اس جی و رئال در تابستان برای جذب کوتینیو اقدام خواهند کرد، قصد دارد همین زمستان کار انتقال او را نهایی کند. در حالی که بسیاری انتقال این بازیکن به بارسا در زمستان را یک خیال عبث برای آبی اناری‌ها می‌دانند، امروز موندودپورتیوو فاش ساخت که کوتینیو در شهر بارسلونا به دنبال خانه است و برای این منظور قصد دارد عمارتی نزدیک به سوارز یا پائولینیو خریداری کند.

لوئیس سوارز از زمان حضورش در لیورپول، رابطه بسیار خوبی با کوتینیو دارد و پائولینیو نیز در تیم ملی برزیل با کوتینیو هم تیمی است و هر دو در تماس دائم با ستاره لیورپول هستند و مشتاق برای هم تیمی شدن با او در بارسلونا. سوارز در محله اعیان نشین و نزدیک به ساحل کاستل دفلس اقامت دارد و پائولینیو نیز دراسپلوگس یوبرگات. ولی گفته می‌شود که تمایل کوتینیو به اقامت در کاستل دفلس است.

طبق گزارش موندودپورتیوو، کوتینیو که تابستان در نهایت تسلیم خواسته مالکان لیورپول شد و با وجود اینکه درخواست رسمی جدایی داده بود، اعتراضی از خود نشان نداد، اطمینان دارد که با توجه به قولی که به او داده شده، در صورت رسیدن یک پیشنهاد معقول از بارسلونا، اجازه جدایی‌اش در همین زمستان صادر خواهد شد.

قرار است بارسلونا پیشنهادی نزدیک به 150 میلیون یورو به لیورپول ارائه دهد و پیش بینی می‌شود که پس از انتقال 85 میلیون یورویی فن دایک به لیورپول، باشگاه انگلیسی این بار موضع خود در قبال جدایی کوتینیو را تغییر دهد. این احتمال هم وجود دارد که لیورپول یکی دو بازیکن دیگر در زمستان جذب کند و سپس مجوز جدایی ستاره برزیلی خود را صادر کند.

از نگاه نشریات کاتالونیا، انتقال کوتینیو به بارسا قریب الوقوع است و پس از بازی‌های فشرده باکسینگ دی که تا 5 ژانویه ادامه خواهد داشت، مذاکرات برای جذب کوتینیو شکلی کاملا جدی به خود خواهد گرفت. بارسلونا تا 31 ژانویه برای این انتقال فرصت خواهد داشت ولی انتظار این است که تا هفته سوم ژانویه همه چیز نهایی شود.

۳    
آی اسپورت
2017-12-30 16:09:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر