فهرست
افت چشمگیر ارزش نیمار در بازار نقل و انتقالات
افت چشمگیر ارزش نیمار در بازار نقل و انتقالات

افت چشمگیر ارزش نیمار در بازار نقل و انتقالات

آی اسپورت – نیمار در ماه های اخیر بیشتر از اینکه به خاطر کیفیت فوتبالش در راس خبرها باشد، به خاطر حواشی و جنجالی های بیرون زمین فوتبال، در رسانه ها مطرح بوده است. از بحث و درگیری لفظی با هم تیمی هایش گرفته تا مصدومیت شدید در حساس ترین مقاطع فصل و این اواخر هم بحث تجاوز جنسی به یک مدل برزیلی. اتفاقی که باعث تعلیق همکاری او با کمپانی مسترکارت شده و دو کمپانی ردبولز و نایکی هم در صدد قطع همکاری با ستاره برزیلی هستند.

همه این حواشی باعث شده است تا ارزش نیمار در بازار از 213 میلیون یورو به طرز چشمگیری سقوط کند. طبق گزارش انستیو CIES، ارزش کنونی نیمار در بازار نقل و انتقالات، بین 120 تا 150 میلیون یورو تخمین زده می شود و وبسایت ترانسفرمارکت هم ارزش نیمار را 180 میلیون یورو اعلام کرده است.

پیش بینی می شود که با توجه به غیبت نیمار در کوپا آمه ریکا، او حتی در فهرست 50 نفره بهترین های جهان در سال 2019 هم جایی نداشته باشد و این باعث خواهد شد ارزش او بیش از این نیز سقوط کند. نیمار در حال حاضر با انتقال 222 میلیون یورویی اش در سال 2017 به پی اس جی، همچنان رکورد گران ترین انتقال دنیای فوتبال را در اختیار دارد.

     
آی اسپورت
2019-06-10 16:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر