فهرست
علت مرگ غلام‌نژاد سکته نبود؛ شیرجه مرگ
علت مرگ غلام‌نژاد سکته نبود؛ شیرجه مرگ

علت مرگ غلام‌نژاد سکته نبود؛ شیرجه مرگ

آی‌اسپورت- مجید غلام‌نژاد کاپیتان فصل پیش تیم فوتبال شهرداری بندرعباس و بازیکن سابق تیم ملی و استقلال تهران به علت حادثه غرق شدگی در روستای هماگ بندرعباس درگذشت.

مدیرعامل آتش نشانی بندرعباس گفت: «این حادثه ساعت یازده امروز به آتش نشانی اطلاع داده شد که چهار غواص به منطقه اعزام شدند و به علت صعب‌العبور بودن منطقه، ساعت ۱۳ جستجو برای یافتن پیکر این ورزشکار آغاز شد. پس از ۲۵ دقیقه جستجو پیکر این ورزشکار در محدوده روستای بیخ منطقه هماگ بندرعباس از آب خارج شد.»

مجید غلام‌نژاد ظهر امروز به همراه خانواده در منطقه گردشگری سیاهوی بندرعباس حضور داشته که برای دقایقی برای شنا وارد آب می‌شود. وی پس از چند دقیقه‌ای شنا برای شیرجه به درون آب از ارتفاعی بالا می‌رود که پس از شیرجه به درون آب دچار شکستگی ناحیه سر و جمجمه می‌شود.

 

نود

۷ ۳  
آی اسپورت
2018-09-14 23:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
محسن
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۴۴
اگر داستان این واقعه صحت داشته باشه،مایه تاسف است.ورزشکار حرفه ای ما،چیزی از آب و ارتفاع و احتیاط و احساس مسئولیت در قبال خانواده نمیدانسته.فکرش را بکنید:شیرجه در آبهای آزاد و شکستگی جمجمه!!!(خدا رحمتش کند و صبر به خانواده ایشان عطا کند)
فرهاد
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۵۶
قبلا جزییات فوت ایشان سکته قلبی گفته شده بود و حالا برخورد با سخره . در هر صورت اگر در منطقه گردشگری هم بوده باشه اولا جای تاسف داره که چطور منطقه گردشگری برای همچنین مواردی که امکان شیرجه داره فکری نکرده چون الان بخاطر اینکه مرحوم غلام نژاد شناخته شده بود اعلام شده و بازتاب داشته و شاید از این دست موارد دیگه ای هم بوده . ثانیا یادش گرامی و خدا رحمتش کنه و به خانواده اش صبر عطا کنه .
خسته
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۰۴:۱۹
خدا رحمت اش کنه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر