فهرست
مرور گل پاتوسی؛ مقصر: تعویضی ژنرال!
مرور گل پاتوسی؛ مقصر: تعویضی ژنرال!

مرور گل پاتوسی؛ مقصر: تعویضی ژنرال!

آی اسپورت – گل آیاندا پاتوسی به سپاهان اگر چه در نهایت با حرکت تکنیکی و انفرادی او به دست آمد اما پروسه به ثمر رسیدن آن از اشتباه بزرگ یکی از بازیکنان سپاهان آغاز شد. مرور چند فریم از لحظاتی قبل از این گل می‌تواند نقش جلال‌الدین علی‌محمدی را که به عنوان بازیکن تعویضی توسط امیر قلعه‌نویی به زمین آمده بود نشان دهد.

1
1

در این صحنه توپ با دفع توپ خالد شفیعی در منطقه‌ای دور از محوطه جریمه به علی‌محمدی می‌رسد. او در فضایی نسبتا خوب صاحب توپ شده و به نظر می‌رسد با چرخش به سمت راست خود توپ را به کناره‌های زمین خواهد برد تا خطری دروازه سپاهان را تهدید نکند.

 

2
2

اما علی‌محمدی با تجربه اشتباه عجیبی می‌کند. او به سمت چپ خود و مرکز زمین می‌چرخد و شجاعیان را در نزدیک‌ترین فاصله با خود می‌بیند و یکی دو متر آن طرف‌تر پاتوسی هم به سمت علی‌محمدی می‌آید.

 

3
3

در این لحظه علی‌محمدی که غافلگیر شده است، برای این که توپ را به پاتوسی تحویل ندهد تصمیم می‌گیرد با پاسی رو به عقب حامد بحرایی را صاحب توپ کند.

 

4
4

پاس تحت فشار او از دقت کافی برخوردار نیست و پشت محوطه جریمه و در حالی که استقرار دفاعی سپاهان کاملا به هم ریخته، به مرتضی تبریزی می‌رسد!

5
5

در نهایت علی‌محمدی به قصد جبران اشتباه خود پاتوسی را تعقیب می‌کند و در داخل محوطه جریمه به او نزدیک می‌شود اما با پورقاز قاطی می‌کند و هیچکدام از این دو نفر نمی‌توانند توپ پاتوسی را بزنند و در نهایت پاتوسی عبور از این دو نفر و همچنین محمد ایرانپوریان گل برتری استقلال را می‌زند.

 

۷ ۶  
آی اسپورت
2019-04-15 23:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
ایمان
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۵۳
حالا کسی نمیاد بگه با استقلال تبانی کرده؟ اینم مثل علیاری سوتی داد دیگه
مکتب فوتوشاپ
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۰۰:۲۹
بازیکن سپاهان عملا پاس گل داده به کیسه ولی ما مثل کیسه کشا نیستیم تهمت بزنیم بگیم تبانی کرده چون ما توی زمین برای موفقیت تلاش میکنیم نه با کارهای کثیف بیرون زمین اسن کار اونایی که با هر نامردی میخوان به حسرتاشون پایان بدن ما نه عقده قهرمانی داریم نه حسرت صدر نشینی کب لیگ هزار تا ازاین صحنه ها میشه در اورد تهمت زدن راحته ولی شرف داشتن مردانه رقابت کردن کار رقیبان ما نیست چون ذات کثیفی دارن در ضمن ما با فرشید اسماعیلی تبانی کردیم انقدر هم خوب تبانی کردیم که چیپش هنوز تو اسمونه نرسیده زمین
Hosein
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۰۰:۵۵
اوج ظرافت و هنرمندیه پاتوسی بود که هیچ اشاره ای نکردید
۱ ۱
...
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۱:۲۴
اوج ظرافت اون پاس گل بازیکن سپاهان بود
۲
سپــااهان
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۱:۳۳
دقت نظر خوبی دارید.. ممنون.. امــان از این گل هــای دقیقه 97..
۱
محمدعلی
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۱:۵۸
این گل نتیجه تمرین و دقت یک بازیکن خارجیه که سالها تمرین کرده و خوب اموزش دیده اگر این توپ دست هر بازیکن پر مدعای ایرانی بود همون اول توپ رو لو میداد یا یک شوت بیخود میزد خدای پولی که این بازیکنهای با کیفیت خارجی میگیرن حلالشون باشه و پول میلیاردی بازیکنهای بی خود و بی جنبه میلیاردی ایرانی حرموشون باشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر