فهرست
بغض تیموری، بغض استقلال بود
بغض تیموری، بغض استقلال بود

بغض تیموری، بغض استقلال بود

آی اسپورت - حال‌وهوای این روزهای استقلالی‌ها در اشک شوق میثم تیموری پس از بازی با صنعت‌نفت خلاصه می‌شود. بهترین استقلال فصل و بازیکنانی که رفته‌رفته به شرایط آرمانی نزدیک می‌شوند. هجمه‌های ناجوانمردانه و غیرمنصفانه‌ای که علیه بازیکنان ورودی این فصل استقلال شکل گرفت را باید در تاریخ ثبت کرد. آن مطالب از سر دلسوزی و به دست‌آوردن دل هواداران نبود بلکه صرفا جهت به حاشیه‌بردن و تضعیف آن‌ها آماده شده بود. شمشیرهایی که از رو بستند و روی گردن این بازیکنان گذاشتند. بازیکنانی که در تیم سابقشان و قبل از ورود به استقلال از ستاره‌های تیم‎‌شان بودند، برای چند دقیقه بازی به عنوان یار تعویضی اینچنین بغض می‌کنند و اشک می‌ریزند.

پندار توفیقی و افتخاری را بهانه کردند تا این بازیکنان را به گوشه رینگ ببرند و حتی جریاناتی کثیف و برنامه‌ریزی‌شده شفر را به دلالی متهم کردند. نصف تیم امروز شفر از بازیکنان تازه‌وارد تشکیل شد و برد دیروز ثابت کرد که پوست‌اندازی شفر بی‌دلیل نبوده و ریتم دوست‌داشتنی و موردنظر هواداران استقلال زودتر از آنچه که تصور می‌شد در حال شکل‌گیری است.

علی کریمی امروز یکی از بهترین بازیکنان زمین بود، بازیکنی که در ابتدای فصل قصد داشتند او را از پیوستن به استقلال منصرف کنند و هواداران را علیه او بسیج کردند.  الهیار باانگیزه و خوش‌تکنیک که علاوه بر گلزنی در توپ‌گیری نیز کارکشته است، بهتر از یک بازیکن موسفید چیپ می‌زند و تعویض طلایی شفر را رقم زد. فرشاد محمدی‌مهر به یاد روزهای طلایی در پارس‌جنوبی به همراه وریا خوش درخشید و روح‌الله باقری با فراهم‌کردن فرصت برای همام به اوج‌برگشته ثابت کرد که تیم مهم‌تر از افتخارات شخصی است و این پیروزی و سربلندی تیم است که به بازیکنان شخصیت و ارزش می‌بخشد. پروژه سخت این بازیکنان در بازیهای آینده استارت می‌خورد، جایی که آنها باید ثابت کنند که برد شیرین امروز صرفا یک اتفاق فوتبالی نبوده است و پیروزی در بازی امروز با درایت شفر و تلاش آنها رقم خورده است.

۴۳ ۹  
آی اسپورت
2018-11-30 16:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
Zahra taji7
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۲۵
استقلال واقعی رو از این هفته دیدیم مثل پارسال دوباره پوست همه تیم ها رو میکنیم البته اگه وزیر لنگی بازیکنان تاثیر گذارمون مثل صیادمنش و طارق و علی کریمی رو تو نیم فصل فراری نده
00
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۲۳:۲۲
باز یه بازی رو بردن دارن میرن پوست بکنن!!!!! باز اخرفصل گریه نکنید واسه سهمیه؟ مگه کیسه بازیکن تاثیرگذارهم داره؟ مگه گریه نمیکنید تیام و جباروف نیستن؟
۱
.
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۳
بدبخت این گریه نشانه حقارت جماعت حقیر کیسه کشه که با کلی بریز بپاش دوتا برد پیاپی اوردن از خوشحالی سکته کردن
مجید
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۱۹
از ابتدا میگفتم قلم به مزدهای لنگی درفصل جدید 2 پروژه رو دنبال میکردند..زدن شفر بزرگ و اوردن هالوهایی مثل مظلومی...گرفتن اعتماد به نفس تازه واردها..انها این پروژه رو با مصاحبه گرفتن نه از استیلی و درخشان بلکه از هالوهای پیشکسوتی مثل مظلومی و نوازی و امیرابادی دنبال میکردن..و جالب اینه که هنوز کلاه گیس استقلال کمال و تمام به ..گرو..گیر داده..به جای تشویق به جای بالا بردن اعتماد به نفس گرو ..هر روز میگه اون باید بره...خب بیشعور مگه خودتت پروپپیچ رو به استقلال نیاورده بودی....با طعنه زدن که کسی خودش رو نشان نمیده هالوی استقلال..
کیسه کش کارشناس
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۸:۱۶
یعنی الان وزیر نقشی تو برد کیسه نداشت؟؟؟؟ همه چی الان عالیه دیگه؟
فرزاد مهریار
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۳۳
خب پس اعتراف کن که تیمت یکی از پر مهره ترین (اگر نگیم پر ستاره ترین) تیم‌های لیگ برتره و عربده کشی بوق های کثیف وابسته به خبردلار های استقلال فقط برای باج گیری و ایجاد جنگ روانی علیه پرسپولیسه
کنت دراکولا
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۳۴
خوب شکر خدا همه چی گل و بلبل شد؟؟تو هم که از غار تنهاییت در اومدی یعنی یه برد مثل تخم کفتر براتون عمل کرد دیگه مشکلی با وزیر و پسر وزیر و مازیار ناظمی بدبخت کیسه کش و فتاحی از اون کیسه کش تر ندارین؟؟ببینین خواسته هاتون چقدر غیر منطقی بود فتاحی کیسه کش هم جلوتون وایساده بود.دیگه الان بازیکنهاتون بهترینن دیگه!؟یه وقت نیم فصل دوم ما بازیکن گرفتیم و تیممون شرایطش عالی شد وزیر تقصیر کار نیست که؟خوبیش اینه که خودتون قبول دارین کلی بازیکن دارین البته شما با یه غوره سردیتون میشه با یه مویز گرمی.یه باخت دیگه بدین وزیر بدبخت میشه مقصر.
..
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۸:۱۶
..
آرش توکل
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۰۸
دلم برای حقارت کیسسه جماعت میسوزه یعنی با یکی دو برد زوزه‌کنان از توی غار میان بیرون وهمه چی گل و بلبل میشه بازیکنا خوب و باغیرت میشن شفر دلال نیست وزیر پرسپولیسی نیست همه باختاهم ناشی از کارشکنی دشمنای خیالی بوده این جماعت دست دن کیشوت رو هم از پشت بستن این علی کارما نمونه بارز یه کیسه کش هوچی گر وحقیره امیدوارم فردا که دوباره باختین کل آدم وعالم پرسپولیسی وضد استقلال نشن
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر