فهرست
کولی بازی تکراری عباسی
کولی بازی تکراری عباسی

کولی بازی تکراری عباسی

آی‌اسپورت- سیاه جامگان، مشکی پوشان دیار خراسان یا هر اسم دیگری که می خواهید روی تیم انتها جدول بگذارید مهم نیست. آن‌ها با هر اسمی به صدراخبار حاشیه‌ای می آیند. بگذارید تیتر وار حاشیه‌های ده روز گذشته باشگاه را مرور کنیم. نام مدیرعامل باشگاه روی آنتن زنده نود به عنوان یکی از محکومین ارتباط با جادوگران می‌آید، روز مسابقه با استقلال تهران دفتر باشگاه به دلیل اسم تیم پلمب می‌شود، نام باشگاه از سیاه جامگان به مشکی پوشان دیار خراسان تغییر می کند، مرزبان مربی تیم قهر می‌کند و دو روزی سر تمرین حاضر نمی‌شود، باشگاه اعلام می‌کند که اگر مدیرعامل تیم را محروم کنید از لیگ کنار می رویم. سناریو آن‌ها برای رویارویی با حواشی هم کاملا مشخص است، یک کولی بازی رسانه‌ای از جنس حرف‌های علی عباسی در برنامه دوشنبه شب نود، وقتی برای تبرئه خود پای تسبیحات حضرت زهرا را وسط می‌کشد تا بتواند به کمک استبناف از شر محرومیت سه ساله‌اش خلاص شود! آن‌ها استاد کولی بازی رسانه‌ای هستند، درست مثل زمانی که با انتقادات در مورد نحوه تغییر سرمربی و یارگیری ابتدا فصل مواجه شدند تا برای صدمین بار از مشکلات تیم داری بخش خصوصی بگویند، از اینکه حمایتی از آن‌ها نمی‌شود، جیبشان خالی است، زمین و زمان بسیج شدند تا آن‌ها را کله پا کنند و هزار بهانه کوچک و بزرگ دیگر. انصافا "بخش خصوصی" هم کلید واژه درست و حسابی برای بستن دهان رسانه‌ها است.

آنوقت دیگر رویمان نمی‌شود از عباسی‌ها بپرسیم که واقعا هدفشان از تیم داری در فوتبال چیست که بعد از دو فرار معجزه آسا در دو سال گذشته، هنوز تغییری در سیاست گذاری خود ایجاد نکردند. فصل را با یک مربی آغاز می‌کنند و کمترین هزینه را برای جذب مهره‌های تاثیرگزار انجام می‌دهند، نیمه‌های فصل تغییری روی نیمکت خود ایجاد می‌کنند و دست به دعا برمی‌دارند تا بتوانند آخرین روز لیگ از سقوط فرار کنند! سال بعد دوباره همان آش و همان کاسه!

قطعا کناره گیری از لیگ یک شوخی تکراری و دست مالی شده ولی فکرش را بکنید که اگر روزی مشکی پوشان دیار خراسان بخواهد از لیگ کنار برود چه کسی برای مرگش مرثیه می‌خواند؟ راستش را بخواهید مشهدی‌ها هم از سناریوهای تکراری عباسی‌ها و باشگاهشان خسته شده‌اند. دلشان می‌خواهد، اگر قرار است نماینده‌ای در لیگ داشته باشند، گردن کلفت‌تر از آن باشد که بخواهد تنش هر روز با هر بادی بلرزد. باشگاهی که حداقل بتواند از اسم و رسم خودش دفاع کند و وسط دعوا دست‌هایش را بالا نبرد!

 

 

۱۱ ۱  
آی اسپورت
2017-11-24 18:58:00
نظر دهید

۱ نظر
شاهین
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۳
فکر کردم درباره حسن عباسی است اما شما را چه به یک حرف درست و حسابی درباره این چیزا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر