فهرست
فرکی: مشکل گلزنی داریم
فرکی: مشکل گلزنی داریم

فرکی: مشکل گلزنی داریم

آی اسپورت - سومین پیروزی متوالی فولاد در نیم‌فصل دوم، یک پیروزی بی حرف و حدیث بود. سایپا در نیم‌فصل اول 13 امتیاز گرفته بود اما در 5 هفته اول نیم‌فصل دوم 10 امتیاز کسب کرده است. حسین فرکی سرمربی این تیم هم به تیمش امیدوار شده است.

به پیروزی نیاز داشتیم

می‌دانستیم بازی خوبی را شاهد خواهیم بود. ما نیاز به این پیروزی داشتیم و جا دارد به تیمم تبریک بگویم. ما در نیمه اول یک موقعیت به حریف دادیم و لک خیلی خوب توپ گرفت و بعد از آن به بازی مسلط شدیم و فرصت‌های گلزنی هم داشتیم ولی دقت لازم را در نیمه اول نداشتیم ولی در نیمه دوم شروع خوبی داشتیم. تا زمانی که به گل رسیدیم فکر می‌کنم نسبت به حریف بهتر بودیم. بعد از اینکه گل زدیم طبیعی بود فشار به تیم بیاید تا سه امتیاز را حفظ کنیم. این مسئله باعث شد تا فولاد موقعیت‌های خوبی به دست آورد و حتی یکبار توپ به تیرک ما هم خورد.

 به فولاد حس خوبی دارم

من نسبت به این تیم حس خوبی دارم و سعی کردیم پذیرایی خوبی از آنها بکنیم. مطمئنم که این تیم در ادامه لیگ شایستگی‌هایش را نشان می‌دهد. برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم. سعداوی مربی اخلاق‌مداری است و هفته قبل کار زیبای او را دیدیم. این نیاز فوتبال ماست که مربیان به فوتبالمان شخصیت بدهد و سعداوی از همین دست افراد است.

 به دنبال یک مهاجم هستیم

باید اعتراف کنم که بازیکنانمان تلاش زیادی در حمله انجام می‌دهند ولی نتیجه آن از دست رفتن موقعیت‌ها است. الان در کل فوتبال ما گلزنی یک مسئله است و من این را احساس می کنم. توپ‌هایی که باید گل می شد، به گل تبدیل نشده است. ما به دنبال یک مهاجم هستیم و ببینیم چه می‌شود. الان یک جای خالی داریم و می‌شود یک سهمیه فیفا را جذب کنیم. واقعا در این چند وقت خیلی وقت گذاشتیم تا انتخاب خوبی داشته باشیم و اشتباهی صورت نگیرد. برای این موضوع کار می‌کنیم و اگر بشود یک بازیکن را جذب می کنیم. حیف است این همه زحمت می‌کشیم.

 از خریدها راضی هستم

از خریدهایمان راضی هستم. بازیکنی مثل لک در این مدت خیلی به ما کمک کرده است. امروز یک موقعیت خوب از انصاری گرفت و به تیم روحیه داد. او در کنار فلاح زاده و منادی و گوهری دروازه‌بان ماست. پورقاز هم مدافع ملی پوش ماست. با حضور او یک نظمی پیدا کرده‌ایم. خلعتبری را هم که گرفته‌ایم و همه تیم ها دوست دارند کسی مثل او را داشته باشند. کلانتری هم شرایط مشابهی دارد. او اثر گذار است و به ما کمک می کند. در کنار این خریدها بازیکنان با تجربه و جوانی داریم که خیلی زحمت می کشند.

     
آی اسپورت
2017-02-02 18:14:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر