فهرست
خبر خوب برای سربازان تراکتور؛ می‌توانید بمانید
خبر خوب برای سربازان تراکتور؛ می‌توانید بمانید

خبر خوب برای سربازان تراکتور؛ می‌توانید بمانید

آی اسپورت – بعد از واگذاری باشگاه تراکتورسازی به محمدرضا زنوزی، این تیم دیگر تیم نظامی محسوب نمی‌شود و گفته می‌شد سربازان این تیم هم باید آماده انتقال به تیم‌های نظامی دیگر شوند. اما مساله اینجا بود که در لیگ برتر تیم نظامی دیگری جز تراکتورسازی حضور ندارد و سربازان این تیم برای ادامه خدمت باید راهی لیگ یک می‌شدند. این اخبار باعث نگرانی سربازان تراکتورسازی شده بود ولی امروز از تبریز خبر رسید که مجوز بازی کردن آنها در تراکتورسازی تا پایان دوران خدمت سربازی صادر شده است. در این باره عباس الیاسی سرپرست باشگاه تراکتورسازی از حدود 10 روز قبل جلسات متعددی را با مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح برگزار کرد و در نهایت توانست با رایزنی‌های فراوان آنها را راضی به ادامه حضور سربازان در این تیم کند.

۴ ۲  
آی اسپورت
2018-06-11 14:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ملوانی
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۱۹
یعنی تو این مملکت حرف از قانون زدن یه شوخی زشته. شک نکنید تراکتوری ها یه راهی پیدا می کنند که سالهای دیگه هم سرباز بگیرند چون این تیم کلا با رانت و روابط پشت پرده سر پاست.
۳
قارتال
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۲۳
دوست عزیز جناب ملوانی اگه واقعا طرفدار ملوان بوده باشی که من بعید می دونم،باشگاه تراختور از سازمان لیگ درخواست افزایش پنج سهمیه ی لیگ برتری داشتند تا سربازان را واگذار کنند و در عوض نیاز خور را از بازار نقل و انتقالات برآورده کنند نظیرش قرارداد با اکبر ایمانی بود که چون سهمیه خالی برای پست هافبک دفاعی نداشتیم در آخرین لحظه منتفی شد وقتی سازمان لیگ نپذیرد ستاد نیروهای مسلح هم ناگزیر هست با ماندن بازیکنان موافقت نماید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر