فهرست
اطمینان کمال: ما فینالیستیم
اطمینان کمال: ما فینالیستیم

اطمینان کمال: ما فینالیستیم

آی‌اسپورت- کمال کامیابی‌نیا با کارت قرمزی که در بازی برگشت با الاهلی گرفت نمی‌تواند پرسپولیس را در بازی رفت با الهلال همراهی کند. اگرچه هافبک دفاعی سفت و سخت قرمزها همراه این تیم به اردوی امارات رفته است. کمال سفت و سخت هم اعتقاد دارد که پرسپولیس به فینال خواهد رسید.

کمال درباره بازی در دوبی و شرایط صعود پرسپولیس گفت: بازی قبلی جوی به وجود آمد که هواداران استقبال خوبی داشتند. در دوبی ایرانی زیاد است و از ایران هم هواداران خوبی آمدند و امیدوارم در این بازی هم کمک کنند تا برویم فینال. مطمئن باشید و صد در صد به فینال خواهیم رفت و روی پیش بینی‌های من شک نداشته باشید.

کمال درباره افت نسبی که به سراغ‌اش آمده هم گفت: قبول دارم هنوز به فرم ایده‌آل فصل گذشته نرسیده‌ام. همه می‌گویند کتف است و مشکلی ندارد اما با توجه به پستم واقعا در درگیری‌ها اذیت می‌کند. امیدوارم به فرم ایده آل گذشته برگردم و هفته به هفته بهتر خواهم شد. هفته به هفته بهتر می‌شدم و از مصدومیت ناخواسته دور شده بودم. کتفم کمی مرا اذیت می‌کند اما باید روی آن کار کنم. خیلی‌ها می‌گویند مصدومیت کتف است و مشکلی نیست اما واقعا مرا اذیت کرد.

کمال همچنان ادعا دارد اخراج حق او نبوده و بازیکن الاهلی زرنگی کرده و داور به او کارت قرمز داده. کمال در واکنش به تکل خشن‌اش گفت: بابا مگر چه کارش کردم؟ در این بازی حساس ببخشید دیوانه نیستم که از قصد بزنم تا هم تیم عذاب بکشد و هم بچه ها. او واقعا زرنگی کرد و من هم نمی‌خواستم پایش را بزنم. چیزی هم نشده بود اما او زیر چشمی هم من و هم داور را نگاه می‌کرد تا مطمئن شود داور با جریمه سنگینی مرا مواجه می‌کند. همانطور که دیدید بعد از اینکه داور کارت قرمز را که داد بازیکن الاهلی بلند شد و بازی را بدون مشکل ادامه داد.

۲ ۲  
آی اسپورت
2017-09-24 20:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
کچل حمومی
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۴
اشکال برانکو اینه که با لوس بازی ها قاطع رفتار نمیکنه...
۳
امین
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۱
تو نمیخاد تز بدی.میلیاردی پول میگیرین ولی دوزار حرفه ای گری بلد نیستین.واقعا جایی که باید بدرد تیم نمیخورین.حرومتون باشه
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر