فهرست
درد تکراری؛ استقلال بازنده پرونده‌های حقوقی
درد تکراری؛ استقلال بازنده پرونده‌های حقوقی

درد تکراری؛ استقلال بازنده پرونده‌های حقوقی

آی اسپورت – استقلال در نهایت در پرونده پروپژیچ بعد از نزدیک به یک سال باخت تا مجبور به پرداخت رقمی نزدیک به 360 هزار دلار به این بازیکن کروات شود. نکته عجیب درباره این پرونده، محکوم شدن استقلال به پرداخت رقم سال دوم قرارداد این مهاجم کروات در شرایطی است که این بازیکن در سال دوم قرارداد خود در لیگ آلبانی حضور داشت.

 آبی‌های تهرانی مدت زمان زیادی است که در مجامع بین‌المللی در پرونده‌های مختلف شکست می‌خورند و البته کمیته حقوقی و وکلای این باشگاه در پرونده‌های داخلی نیز وضعیت مناسبی ندارند. ضعف کمیته حقوقی آبی‌ها با حضور لطفی به جای بزرگی برطرف نشد و استقلال ابتدای هفته در شرایطی که قراردادی متفاوت با جباری داشت، در نهایت به پرداخت رقمی نزدیک به 640 میلیون به جباری محکوم شد تا در کنار پرداختی 160 میلیونی ابتدای فصل، آبی‌ها به این بازیکن800 میلیون پرداختی داشته باشند.

استقلالی‌ها همچنین در پرونده‌های کمیته انضباطی نیز همواره مشکلاتی داشته‌اند و شرایط این تیم به شکلی است که شفر در چند مرحله برای جبران کم کاری و ناکامی مدیران حقوقی و وکلای این باشگاه که در کمیته انضباطی حضور دارند در نشست‌های خبری خود اقدام کرد.

محرومیت هواداران، جریمه‌های سنگین و غیر قابل قبول برای هواداران در طی سال‌های گذشته و البته شکست در اکثریت پرونده‌های کمیته تعیین وضعیت که برای این باشگاه هزینه‌های گزافی داشته باعث شد تا افتخاری دست به تغییر در کمیته انضباطی بزند و لطفی را جانشین بزرگی کند اما حضور رییس جدید برای این کمیته باز هم کمکی به استقلال در پرونده‌های انضباطی نکرده است. به نظر می‌رسد استقلالی‌ها برای فصل آینده باید فکری به حال بخش حقوقی باشگاه بکنند و برای اینکه در پرونده‌های حقوقی خود موفق باشند افراد مجرب‌تری را استخدام کنند.

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-04-25 13:58:00
نظر دهید

۲ نظر
وزیر پرسپولیسی
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۰۸
فولوس موجود لا مشکل

تازه جهان جون هم هست -انصاری بازار مبل و فامیل مکارم هم هست -برادران شفیع زاده هم هستند

۳
مانوئل ژوزه هستم فرعون سابق مصر
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۳۵
یاد دورانی که تو پیروزی بودم و البته پول تپلی که ازشون چاپیدم بخیر ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر